• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

The-West Calc (Script)

DeletedUser16200

Guest
Super-duper script a stránka s rebríčkami. Vrelo odporúčam. :-)
 
Verzia 0.6.7.7

Upravený duel list - opravená chyba s počítaním skúseností. Pridaný vlastný kalkulátor duelového oblečenia.

6.png

19.png


Upravené remeselné karty - Z remeselného okna sa dajú vyrábať predmety a hľadať potrebné produkty na mape. Hráč vidí svoj pokrok v remesle priamo v okne. Jednotlivé recepty sa dajú skrývať - skryť sa dajú všetky naraz pre lepší prehľad.

17.png

10.png

11.png


Screeny sú z bety - preto je to po anglicky. Na českých svetoch je to samozrejme po česky. (Script čerpá všetky údaje priamo z hry - teda sú recepty vždy aktuálne)
 
Naposledy upraveno:
0.6.8

- Pridaná funkcia Zoznam obľúbených prác.
- hráč si spraví svoj zoznam prác, ktoré sa pridajú ako odkazy do ui

- odkazy na práce pridá nad menu, alebo do pravého panelu (obe možnosti sa dajú aktivovať/deaktivovať v nastaveniach)

21.png

22.png

23.png


- Opravy chýb - v craft liste už neukazuje obtiažťnosť receptov, ktoré nemôže hráč robiť + ďalšie drobné chyby
 

DeletedUser6324

Guest
Není šatník třeba zakázaný, protože napodobuje premium, pokud ho tedy napodobuje (jen mi to tak připadá, script jsem ještě nerozjel).
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Není šatník třeba zakázaný, protože napodobuje premium, pokud ho tedy napodobuje (jen mi to tak připadá, script jsem ještě nerozjel).

Šatník je funkcia do ktorej si hráč uloží svoje obľúbené oblečenie, ale si ho neoblečie jedným kliknutím, musí si ho manuálne naklikať (Ako keď si naklikáva veci z inventára). Je to niečo ako tw-db clothcalc, ktorý vlastne urobí set pre každú prácu/vlastnú konfiguráciu v kalkulátore. Ak bude mať s tým INNO problémy (Zatiaľ nemá žiadne), nemám problém to dať zo scriptu preč.
 
Westcalc 1.0

Čaute! :)
Po dlhom čase prichádza nová veria Westcalcu. Script prešiel množstvom zmien.

- Vyhádzal som staré, nepoužívané/nefunkčné funkcie
- Opravil som funkcie, ktoré nefungovali
- Preložil som to čo nebolo preložené
- Kompletne som prerobil kartu nastavení, už je prehľadnejšia - zbadáte aj funkciu premiestňovania JobBaru o ktorej ste možno ano nevedeli kvôli zlej prehľadnosti
- Pridal som novú funkciu - DuelBar - duelový panel v ktorom nájdete odkazy na 8 najbližších duelových oponentov - tento panel môžete skryť v nastaveniach scriptu


30.jpg


- optimalizoval som script a prerobil som asi takmer všetko čo bolo neefektívne naprogramované, veľkosť scriptu sa znížila z 326Kb na 185Kb

Zmeny na webe

- výrazne som znížil dĺžku načítavania stránok, čo bol v poslednej dobe veľký problém
- pridal som vyhľadávanie predmetov v inventári - http://tw-calc.net/?page=inventory&typ=head

- sprehľadnil som stránku so súpravami, už sa to kvantum súprav stávalo neprehľadným, teraz pomocou vyhľadávania a zmeny náhľadu nájdete hľadanú súpravu ešte rýchlejšie :) - http://tw-calc.net/?page=set


Dúfam, že sa vám zmeny budú páčiť a odporučíte script aj svojim kamarátom v hre. Aby som vedel, či má ešte zmysel na tom ďalej pracovať. :)
 

Pawn

Člen týmu
Nevím já tam mam prostě hrozně dlouhý loadingy všude většinou, ty stránky jsou na nějakym hrozně pomalym serveru odhaduju :-D + u setů je škoda, že neni možnost ukázat i bonusy jak co dávají věci dohromady samy o sobě + ještě bonus tý soupravy pak. Jakože ty čísla dohromady jako to má tw-db. Líp se pak porovnává. Další věc, je ten překled napůl sk, napůl cz. To je taky docela zajímavý.. Ale jinak je to fajn. A díky za ně ^,^
 
Nevím já tam mam prostě hrozně dlouhý loadingy všude většinou, ty stránky jsou na nějakym hrozně pomalym serveru odhaduju :-D + u setů je škoda, že neni možnost ukázat i bonusy jak co dávají věci dohromady samy o sobě + ještě bonus tý soupravy pak. Jakože ty čísla dohromady jako to má tw-db. Líp se pak porovnává. Další věc, je ten překled napůl sk, napůl cz. To je taky docela zajímavý.. Ale jinak je to fajn. A díky za ně ^,^

No web je na obyčajnom webhostingu, stránku najviac spomalujú predmety skúsim sa s tým ešte trochu pohrať a skrátiť loading times. :) Každopádne odpoveď servera je pod 0.5s takže to nieje až tak zlé. No a ohľadom prekladu, ak máš pár hodín času, môžeš doprekladať script aj web do Češtiny. Mám na to spravený jednoduchý systém, znalosť programovania nieje potrebná :) Pridal som aj zobrazenie bonusov z predmetov k súpravám.
 
Nahoru