The West Classic

Téma v sekci 'Salón U Harryho Waltera' založené uživatelem Mikosansobi, 1. čvc 2017.

1. Mikosansobi

Mikosansobi Administrator

Registrace:
    23. čvc 2013
    Obdržená poděkování:
    2
    Zde můžete diskutovat

2. gabor nagy

gabor nagy Member

Registrace:
    12. srp 2010
    Obdržená poděkování:
    19
    Škoda, že se jedná pouze o měsíční záležitost...

3. qove

qove New Member

Registrace:
    18. led 2013
    Obdržená poděkování:
    6
    nemuselo by to být špatné hrát tímhle způsobem i bitvy zase jako za starých časů, jelikož jde o mezinárodní verzi tak snad i hráčů bude dost. Jenom kdyby byl ten server dlouhodobější je to jako další svět a pro nás to znamená oslabení aktivity na zbylých CZ světech, kde je už teď aktivita mizerná.

4. Misho

Misho Active Member

Registrace:
    7. lis 2008
    Obdržená poděkování:
    40
    Nápad dobrý, a rád si připomenu začátky westu bez bitev,chatu, jen s grafikou na který jsem na westu začínal. :) Měsíc bude tak akorát, a třeba se to poté uchytí tak, že hráči sami budou chtít víc, pokud inno uvidí, že by zájem byl, ale i tak, nápad super. A počítám, že se tam sejde hojný počet hráčů. 2008 :3 A těším se na staré avatary, to bude pecka je opět vidět v akci. :)

Mikosansobi za toto poděkoval/a.
  5. edai

edai Member

Registrace:
    17. bře 2010
    Obdržená poděkování:
    9
    nejsde se mi zaregistrovat... přitom mi to ukazuje, že by tam mělo být 39 hráčů online

6. Misho

Misho Active Member

Registrace:
    7. lis 2008
    Obdržená poděkování:
    40
    Má to jít až odedneška, hádam nějak během dne. 39 hráčů tam je od vzniku toho světa, a to jsou nejspíš nějací "testeři".

7. Mr.Vocko

Mr.Vocko New Member

Registrace:
    28. bře 2013
    Obdržená poděkování:
    0
    koukám 10h a stále se mi tam nedá přihlásit ... škoda :(

8. Cahir

Cahir Member

Registrace:
    5. říj 2009
    Obdržená poděkování:
    13
    Podle infa na net fóru by to měli, pokud všechno půjde dobře :D, spustit mezi 12-13 hod.

9. Orlí dráp

Orlí dráp Member

Registrace:
    25. zář 2013
    Obdržená poděkování:
    6
    Tak to to zkusím znovu až zítra no, ve 12 jedu na chajdu :)
    Tyhle specielní servery by neměli spouštět v létě.

10. qove

qove New Member

Registrace:
    18. led 2013
    Obdržená poděkování:
    6
    čau už mi to jede :)

11. Cahir

Cahir Member

Registrace:
    5. říj 2009
    Obdržená poděkování:
    13
    JJ, už to jde. Pokud se tam někomu nedaří registrovat, zkuste jiný prohlížeč. U mě na chromu ani ťuk, ale na IE to šlo.

12. Lisa Garland

Lisa Garland New Member

Registrace:
    21. led 2017
    Obdržená poděkování:
    2
    Inno by mohlo spustit mezinárodní anketu zda hráči chtějí či nechtějí hrát West - Classic jako plnohodnotný svět a popřípadě ho spustit i s možností nákupu nuget. Věřím, že by to uvítala velká spousta hráčů.

13. edai

edai Member

Registrace:
    17. bře 2010
    Obdržená poděkování:
    9
    jasný... dát nugety, přidat dobrodružství, XYZ sad,... a jako proč? krom toho, je to svět teď jen na měsíc. i když se najde pár hráčů s vysokým IQ, kteří koupí nugety na cokoli jen aby byli lepší než ti ostatní, i když je to takhle krátkej svět..

14. Lisa Garland

Lisa Garland New Member

Registrace:
    21. led 2017
    Obdržená poděkování:
    2
    Pokud to nevíš, tak nákup nuget na Classic nejde na to upozorňovali už před spuštěním. A já psala jen o možnosti nákupu nuget o ničem jiném. Neboť prémia na Classic světě mají význam (což uzná každý kdo ho hrál již kdysi). A já jsem zastánkyně myšlenky možnosti hrát West bez hloupých sad, pouze s těmi klasickými (mexická, mastičkářská, farmářská apod.), taktéž bez šílených překupníků apod. Zkrátka jen Classický West z jeho začátků, kdy tato krásná hra byla o něčem jiném a měla své kouzlo, které se vytratilo...

15. Merkel

Merkel Member

Registrace:
    19. bře 2010
    Obdržená poděkování:
    18
    Bolo to príjemné spestrenie hry, trošku nostalgie na staré časy. Škoda, že pre mňa nie v ideálnom termíne, keďže dnes odchádzam na 3 týždne na dovolenku, ideálny termín by bol asi vo Februári, keď je už po skúškach a vonku ešte stále zima, ale to môže byť tiež individuálne. Každopádne chválim nápad Inna, snáď ešte niekedy podobnú akciu zopakujú. :)
    Ak by som niečo zmenil, tak asi odmeny, okrem umiestnenia v rebríčku na xp mohli oceniť aj duelantov, prípadne najlepšie mestá.
    Týmto dňom teda ukončujem expenie (boj o prvé miesto) a držím palce ostatným. :)
    (https://prnt.sc/fxhboj)

HIV- za toto poděkoval/a.