• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázka The West Dotazník

Mám pocit, že mi některé otázky chyběly, když jsem koukal na odpovědi... Tak jsem to zadal znovu. Případně neúplný dotazník s odpovědí Inventář na otázku Kdyby jste byli vývojářem The West co byla první věc co by jste změnili? smaž ;-)

A k otázce Zrušit duelové levely (duelové omezení podle levelů). - bych rád doplnil Ano, ale tak aby hráč měl možnost vždy duelovat 12 nejsilnějších duelantů na daném světě, To aby se nestalo, že máte možnost duelovat jen 2 lidi a pak přijde úkol na daní do mdlob 3 hráče během jednoho dne...
 
Zobrazit přílohu uživatele 3326

Lze zmenit v otevrenou odpoved? Nechci byt omezen na ano/ne, protoze ani jedno neni pravda.
Přidám tam otázku.

Ano, ale tak aby hráč měl možnost vždy duelovat 12 nejsilnějších duelantů

To je dost dobrý nápad. Já bych to spíše viděl na top 10, to zní líp. A kdyby jsi dostal nějaký malý buff kdyby jsi byl třeba top 5+. Třeba rychlejší obnova duel motivace nebo něco.
 
Přidám tam otázku.



To je dost dobrý nápad. Já bych to spíše viděl na top 10, to zní líp. A kdyby jsi dostal nějaký malý buff kdyby jsi byl třeba top 5+. Třeba rychlejší obnova duel motivace nebo něco.
Pokud by se toto zařídilo tak je to pecka!
Na Klondike s duelovkou kolem 250. Mám asi 5 cílů, kteří většinou pospávají. :D a splnit teď 6 duelů ve sklizni byl nejtěžší úkol.
 

EREWAN

Člen týmu
Zmizela mi možnost upravit vlastní příspěvky, takže double post, bohužel

Nepamatuju si starý West, kde by bylo 4-5 bitevních sad pro tanka :D
1661465536306.png
Co se týče ankety samotné, některé otázky asi neměly být otevřené, ale alespoň jsem se zasmál, zdravím dopravní kužel
1661465749670.png
Naposledy když jsme dělali anketu, tak jsme posílali výsledky i do Německa, jestli to nějak ovlivnilo rozhodování relevantních členů InnoGames, nemám ponětí... Podle mě je celý koncept hry příliš problematický, aby se uspokojil zbytek komunity. Většina mladších a energičtějších hráčů se soustředí zejména na duely/bitvy, a v těchto ohledech bohužel hra stagnuje, nebo spíše se zhoršuje... Zároveň velká část lidí si užívá plnými doušky plnění úkolů od Henryho, duely i jakákoliv další interakce kromě obchodu s řemeslnými produkty do úkolů je obtěžuje. West má relativně široké spektrum a velký potenciál, ale v případě takto malé komunity není podle mě reálný nastavit takovej cíl, kterej by se zavděčil. Prakticky jakékoliv rozhodnutí s velkou pravděpodobností odežene část komunity. Krásný příklad jsou duely. Duelant, který aktivně dueluje, je za to následně patřičně potrestán odnětím potenciálních cílů, složitější plnění úkolů, nevýhoda během duelových soutěží. Proto duelantů ubývá. Zrušení duelové úrovně zase nazlobí otrodoxní přisluhovače postaviček ze salonu, kterým vyšší počet přepadení komplikuje sběr krocanů, a nutnost hlídat si KO obtěžuje jejich už tak nabitý itinerář na Westu, kdy budou muset vyvinout extra effort navíc, k zakliknutí čtyř hodinových prací... Status quo nebo změna, kritika přijde v obou případech
 
poznam velmi dobre nemcov, dotaznik je pekna praca a je pekne spracovany, no nemci ho bohuzial zahodia do kosa. west je mrtva hra...treba pozriet ake vylepsenia robia do novych hier-nonstop akivita ,tu uz nebude nic...
 
Naposledy upraveno:
Erewane, bral jsem starý west ne ten z původních verzí bez kalhot a td. ale ještě rok 2013 přibližně... tedy Natty, Will, Jeremy a George. Přibližně od té doby to šlo dle mého do kopru.
 
Připomínám se jestli je info ohledně přepravcování duelové úrovně?
s duelovým eventem jde vidět jaký je to masakr. :D
Úkol poslat 9 lidí do mdlob se dvěma soupeři na celý svět se mi zdá trochu nereálné.
A to, nemluvím o splnění úspěchu na 450lvl duelovky, který prostě nemám šanci udělat.
Díky za info.
 
Nahoru