• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

The West Help

DeletedUser

Guest

je stránka o této hře. Nachází se zde. Najdete na ní úplně vše...
Prosím, pište "přátelské připomínky" :::)):: a bugy zde do tématu na fóru nebo do fóra stránky. Díky!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
The West Chat

Zde je The West Chat

Zakládám nový chat proto, že IRC mě nevyhovuje a nefunguje a věřím že nejsem jediný - tento chat je navíc plně česky. Jak už jsem psal tak tento chat je plně česky a obsahuje malinko víc funkcí, lepší přehlednost a grafiku hlavně... Smajlíci samozřejmě nechybí... ;)
Doufám že se Vám bude líbit...
Mě tam najdete jako "jvaltr10", což je jedna z mých přezdívek.
Chat je sponzorován stránkami The West Help
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak znova - rád bych se Tě JaneValtře zeptal, jaké možnosti to má? Když říkáš, že to má více možností než IRC ;-)
 

DeletedUser

Guest
Tak znova - rád bych se Tě JaneValtře zeptal, jaké možnosti to má? Když říkáš, že to má více možností než IRC ;-)
Možnost nastavení barev a tím i lepší desing a smajlíci. Nevím jak vám ale mě se barevná stránka se smajlíky líbí víc než bílá stránka bez desingu a anglická která mi nefunguje a je bez smajlíků a ještě s příšerným písmem.
 

Deleted User - 31870

Guest
To záleží na tom, přes který program se na IRC připojíš.. Když jsem používala prográmek mIRC + NNcript, mohla jsem si vybrat ze spousty vzhledů.
 

DeletedUser

Guest
K irc se můžeš připojit přes hoooooodně programů, některé obsahují i tebou zmiňované smajlíky. Takže tady laskavě nezatracuj IRC když o něm víš prd ;-)
 

DeletedUser

Guest

- nový banner přidán na stránky, najdete ho společně s HTML kódem a BB kódem zde do fóra tady
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru