• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Otázka The west je

The west je

  • blbost.

  • najuzasnejsia a najelpsia hra na svete.


Výsledky se zobrazí až po hlasování.
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
nepruhledny.
Chtel bych @Symphie pozadat, aby zridila Diskusni vlakno take k vasemu uzamcenemu Zmeny v tymu, protoze je divny, kdyz hrace nenechate ani poblahoprat/polozit otazku. Chtel jsem pogratulovat @Vetešník a vlastne i vam, protoze jste timto chodu fora prospeli a predpokladam, ze nyni vam ubyde 90% stiznosti.
Zaroven jsem chtel reagovat na sesazeni "hrace" Kirof z postu hlavniho wikipedisty, protoze mi prislo usmevne, ze byl odejit az ted, kdyz ho tady 4 roky nikdo nevidel. 8-)
 
Každý vie, že táto hra je blbosť. Dlhoročnou diskusiou sa to tu dokázalo, že keď keď si support začne robiť svoju prácu tak je to aspoň o niečo lepšie ale potom sa pokrok zastaví na neschopakoch z centrály.

Ešte pochopím poukazovať na pochybenia z oboch strán a často boli tak fatálne, že sme si z nich ani nestíhali robiť srandu. Nerozumiem ale načo tu spamujes fórum s tvojou odmenou a anketou.

Nikoho to nezaujíma, ničím novým neprispejes len otravuješ tých, ktorí to už dávno vedia alebo tých, ktorí to ešte len zistia.

Všetci trollovia choďte si robiť srandu radšej na betu, kde je aspoň malinká šanca, že niečo zmeníte. A ešte si aj precvičíte angličtinu...
 
Naposledy upraveno:

Symphie

Člen týmu
nepruhledny.
Chtel bych @Symphie pozadat, aby zridila Diskusni vlakno take k vasemu uzamcenemu Zmeny v tymu, protoze je divny, kdyz hrace nenechate ani poblahoprat/polozit otazku. Chtel jsem pogratulovat @Vetešník a vlastne i vam, protoze jste timto chodu fora prospeli a predpokladam, ze nyni vam ubyde 90% stiznosti.
Zaroven jsem chtel reagovat na sesazeni "hrace" Kirof z postu hlavniho wikipedisty, protoze mi prislo usmevne, ze byl odejit az ted, kdyz ho tady 4 roky nikdo nevidel. 8-)

Není potřeba zakládat další diskuzní vlákno, poděkovat členům týmu můžete i na jejich profilu.
 
POTREBUJEME VACSIU VZORKU LUDI KTORI BY HLASOVALI. ABY SA TO MOHLO POTOM POSLAT VYVOJAROM A NA ZAKLADE TEJTO ANKETY BY MOHLI PRIDAT NOVE VECI.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru