• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

The West - sady

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2677
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2677

Guest
Zdravím, z nudy jsem se rozhodl vytvořit excelovský soubor pro sběratele, kde by si sběratelé mohli ulehčit práci s evidováním věcí do sad, sběratelských sad, filtrováním věcí, které už mají a podobně...
No k dotazu, chtěl jsem se zeptat, jestli to už někdo nevymyslel? Pokud ne, tak jestli je možné později zveřejnit tento soubor jako pomůcku pro sběratele?

Pokud je toto možné, tak bych byl rád, aby se mi ozvali lidé na buffalu nebo coloradu jako testři pro tuto novou tabulku, jelikož moc sběratelů neznám a rád bych slyšel nápady a připomínky od jiných sběratelů...

Poslední dotaz je, jestli je možné toto považovat za projekt? :) :bandita:


Děkuji za odpověď :)
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, mám taký pocit že zatiaľ nič podobné neexistuje, mal by som záujem trochu ti pomôcť ozvy sa mi cez Súkromnú správu alebo na Colorade na meno Mathewho :hoj:
 
Zdravím, z nudy jsem se rozhodl vytvořit excelovský soubor pro sběratele, kde by si sběratelé mohli ulehčit práci s evidováním věcí do sad, sběratelských sad, filtrováním věcí, které už mají a podobně...
No k dotazu, chtěl jsem se zeptat, jestli to už někdo nevymyslel? Pokud ne, tak jestli je možné později zveřejnit tento soubor jako pomůcku pro sběratele?

Pokud je toto možné, tak bych byl rád, aby se mi ozvali lidé na buffalu nebo coloradu jako testři pro tuto novou tabulku, jelikož moc sběratelů neznám a rád bych slyšel nápady a připomínky od jiných sběratelů...

Poslední dotaz je, jestli je možné toto považovat za projekt? :) :bandita:


Děkuji za odpověď :)

Projekt to myslím není, v projektu musíš využít věci co jsou ve hře (práce, bitvy, řemesla....) a dát z toho něco dohromady. Zkus to, za to nic nedáš.
 

DeletedUser2677

Guest
V tom co vymýšlím je zapojeno dost věcí, například, kde se dá daný předmět sehnat (v jakých úkolech, uvažuji i o vypsání měst, ve kterých se to dá koupit (na to by byl ale lepší skript, než prolejzání všech měst na daných světech, které neustále vyrůstají nové a staré zanikají), je tam toho více... Bylo by dobré, kdyby se vyjádřil někdo se supportu, abych věděl přesně jestli ano nebo ne...
 
V tom co vymýšlím je zapojeno dost věcí, například, kde se dá daný předmět sehnat (v jakých úkolech, uvažuji i o vypsání měst, ve kterých se to dá koupit (na to by byl ale lepší skript, než prolejzání všech měst na daných světech, které neustále vyrůstají nové a staré zanikají), je tam toho více... Bylo by dobré, kdyby se vyjádřil někdo se supportu, abych věděl přesně jestli ano nebo ne...
Tak se někoho rovnou zeptej.
 

DeletedUser

Guest
promiň jestli tě zklamu, ale pokud chápu dobře to co chceš udělat tak to všechno už je na stránkách tw-db.info
 

DeletedUser2677

Guest
Už jsem si toho taky všimnul, jen jsem tam neviděl ty filtry, takže to můžete smazat... Řikal jsem si, že by tohle nikoh nenapadlo:bandita:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru