• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Thomas?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
JSem voják 18lvl, a mám za úkol najít thomase. Ale tam, kde má být, jsou jen zámky.Díky
 

DeletedUser17592

Guest
Ahoj,
tento úkol vyžaduje, abys k Thomasovi "fyzicky" došel. Je možné, že je to onen problém?
 

DeletedUser

Guest
To ne. Já tam mám všude zámky, takže tam nemůžu ani dojít.
 

DeletedUser10235

Guest
Pokiaľ sa vám neukazuje nejaký zadávateľ, prosím skontrolujte si, či máte splnené všetky tutorialové úlohy, to sú tie označené červene.
Predovšetkým či máte ukončenú sériu Zachraň salón, část 2. predtým označenú ako Vzhůru do nového dobrodružství.
 

DeletedUser

Guest
Děkuji, v tom může být problém.Dlouho jsem nehrál a tak jsem nevěděl, že se to musí splnit.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, jsem lvl devatenáct a udělal jsem všechny červené úkoly kromě vzdělání.NA to potřebuji úroveň 25 a to chci udělat právě tím Thomasem.Nejde to nějak jinak?
 

DeletedUser10235

Guest
Tak už je to jasné. Ty nemáš hledat Thomase zatím, ale čeká tě úkol u Waupeeho dědečka Minulost. U něj je ale podmínka Dosažená úroveň 23.
Budeš si muset na tento úkol počkat ještě chvilku.

Omlouvám se, to že si tak malý levl jsem si všimla až teď.
 

DeletedUser

Guest
No, já jsem minulost dělal a teĎ mám Thomas (Mstitel). Může být problém v tom, že já minulost dělal před půl rokem a v té době byla podmínka lvl 18. Teď se to asi posunolo na 23.

Tak, jsem 23 a thomase pořád nevidím.co mám dělat?

..........Odpoví mě někdo........JEtli ne, tak je to bug a mělo by se to nějak řešit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Na úrovni 23 sa vám objaví Waupeeho starý otec. Ak ste úlohu s ním splnili, a následne si prijali úlohu na nájdenie Thomasa, a ten sa vám neobjavuje, skúste sa pár krát odhlásiť a prihlásiť. Ak sa vám ani potom neobjavuje na určenom mieste, skúste vymazať cookies a cache (obecne známe pod "Mazaním histórie"). Ak sa ani v tedy neobjaví, napíšte na support, tam to vyriešia. :)
 

DeletedUser10235

Guest
merudin, ty ale naozaj ešte nemáš splnenú úlohu Minulosť. Vidím, že k Waupeeho dedečkovi práve kráčaš, tak ak sa ti po splnení tejto úlohy nezobrazí zadávateľ Thomas, prosím ešte raz si prečítaj môj predchádzajúci príspevok.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru