• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Tipovací soutěž

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser18588

Guest
Také jsem chtěl napsat Georgii, ale než jsem si resetoval heslo, už to tu bylo. Více mě ale mrzí ty mrtvé světy ze kterých se nedá utéct na aktivnější svět, kéž by se daly nějak spojit. Už jen představa, že rok hraju na Floridě a měl bych to zabalit a jít znova něco expit jinam a vše zahodit...
 
28.10.2016
byla bych mnohem radeji, aby udelali slouceni na dva svety - jeden normalni a druhy nugetovy, aby si kazdy vybral kde hrat a svobodne se rozhodl zda se mu chce utracet realne prachy :)
 

DeletedUser17990

Guest
Otevře se do 14 dnů +- den a názef svjeta bude Go To Hell Fuc**ng INNO
 

DeletedUser17933

Guest
28.10.2016
byla bych mnohem radeji, aby udelali slouceni na dva svety - jeden normalni a druhy nugetovy, aby si kazdy vybral kde hrat a svobodne se rozhodl zda se mu chce utracet realne prachy :)

Ale na tom by INNO nevydělalo :(
Protože lidi si kupují nugety aby byli lepší než ostatní a měli lepší postup atd. .
Ale s tímhle by každý šel na Nuget-Free a nikdo by si je nekupoval.
 

DeletedUser15730

Guest
Grand kaňon ... + změnit mapu a místo kovbojů, budou v celém kaňonu běhat nahé indiánky... ;)
11.11. v 11:11
 

DeletedUser18475

Guest
hram všetky svety okrem posledného a aj tento určite hrať nebudem.
 

DeletedUser16407

Guest
Světy řídnou a hamižjí skopčáci sem cpou další svět o_O asi bych se měl tvářit překvapeně že :eek:
Kdyby mi raději na S1 nahnali nějaké ovečky na duely .... duel list zas téměř prázdný chjo :confused: .

No ale typnout si mohu : 15:11:2016 v 10:01 hod
 
19.10.2016
Tiež by som bol radšej za spustenie migrácie (aspoň z s9), možno teraz, keď bude o 1 svet viac by sa s tým dalo niečo robiť.
Myslím si, že by to bolo výhodnejšie aj pre inno, aby trochu oživili staré svety, nakoľko s väčšou aktivitou bude pravdepodobne aj viac minutých nuggetov.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru