• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Tloustnutí populace na světech Westu:-P

DeletedUser6874

Guest
Momentálně se začíná prosazovat veleúspěšná strategie do bojů o pevnosti, a totiž být co největší buřt. Všechny ostatní vlastnosti jsou upozaděné, a přesto to skvěle funguje. Nechci být špatným prorokem, ale povede to k tomu, že si normální hráči v boji ani neškrtnou, kdo nebude mít X tisíc hp, bude do počtu. Časem bude čím dál obtížnější bitvu vůbec dohrát do stanoveneho času, protože puška prostě v průměru víc než 300 nevezme, ani zlatá ne.

Kromě elitářství to povede ještě k tomu, že budou pevnosti fakticky nedobytné. Důležitější než parametry hráčů jsou totiž sektorové bonusy, čili i buřt bez vést a skrývaní vydrží na hrotu věže mnoho kol.

Navrhuji poměrně jednoduché srovnání sil: Zvýší se bonusy za sektory, a zároveň se zvýší bonusy za schopnosti hráčů.
-Hráč s bitevními schopnostmi nepozná změnu, když bude střílet na stejného stojícího na věži či hradbě
-buřtík bez schopností střílející na buřtíka bude trefovat o něco hůře, protože věže trochu posílí
-hráči střílející na buřtíka, ač na stojícího na věži, budou zasahovat o něco víc

Díky tomu by neměli hráči cpát vše bezduše do životů, ale budou to nějak rozumně kombinovat. Myslím, že to by to bylo herně o něco zajímavější. Tak sem s výhradami:tom:
 

DeletedUser

Guest
stačilo by skrouhnout přehnané bonusy vojáků. Tři super bonusy oproti ostatním charakterům je moc. Nechápu, jak Inno mohlo podlehnout breku vojáků a dát jim ještě bonus na vést.

Všimněte si jak na nových světech převládají vojáci.
 

DeletedUser

Guest
No, pokud se chcete trefovat - ano, i z té věže - stejně dáte něco jinam, obvykle do vést (bonus spoluhráčům), jinak jste jen živé štíty. :)
 
Chybe je spise ve zbranich, ktere ustrnuly pred 80 lvl .. a misto dalsich lepsich zbrani je ve hre zavedana jen casovana bomba zvana zlata puska.
 

DeletedUser

Guest
No, to je nefér s tou zlatou puškou :cry: je moc silná
help.gif
 

DeletedUser6874

Guest
Zlatá puška je stejný nesmysl, jako zlatý kolt a šavle, ale nemá cenu brečet, protože na tom INNO rejžuje. Tady mi jde opravdu pouze o vyrovnani jednotlivých strategii.

Co se vojclů týče, ano. Čtvrtina, či polovina, je jednoznačně moc. Ale to je zase debata patřící jinam, k vyrovnavani sil povolani.
 

DeletedUser

Guest
Zlatá puška není na nic...Má do sektoru bonus +15 do útoku, a když si spočítáš, kolik je v jednom (z větších) sektorů lidí, uvidíš, že puška umí drasticky zvednout průměr zásahu...A co teprve, když je v 1 sektoru pušek 5? Každému člověku +100 do útoku není špatné ;)
 

DeletedUser6874

Guest
Nenapsal jsem, že je na nic, napsal jsem, že je to nesmysl;-) Ale stejne je to offtopic.
 

DeletedUser

Guest
Na nic, nebo nesmysl..Popsal jsem ti, že puška smysl má..
 

DeletedUser

Guest
Podle mě má velký význam vůdce a jeho schopnost taktizování, ale tím nechci říct, že zbraně nemají velký význam. Na jedné bitvě o pevnost měli nepřátelé lepší zbraně, bylo jich víc, ale vyhráli jsme.
 

DeletedUser6874

Guest
Na nic, nebo nesmysl..Popsal jsem ti, že puška smysl má..

To je jak bavit se s Hotentotem.

S mattem souhlasím, dá se vyhrát i zdánlivě ztracená bitva. Ale tomu bude za chvíli bohužel konec. Čím dál tím víc bude podružné, jak kdo velí v boji a jak hráči spolupracují. Důležité bude, kdo má macatější armádu. Protože slabší hráči je prostě neustřílí. Samozřejmě se to časem vyrovná, kdy budou buřti na všech stranách, pak se zase bude moct dát taktizovat. Ale už to nebude nic pro normálního hráče, ktery si jen občas zajde do bitvy.
 

DeletedUser

Guest
Pro Ellona: Vzhledem k tomu, že s tebou iElEn ztratil trpělivost (nelze se mu divit), tak to vysvětlím já.
On vůbec neříká, že se Zlatá puška nevyplatí nebo něco podobného, jen říká, že je to stejná kravina, jako zavedení šavle či revolveru. Tyhle věci jsou přesně to, co mě na téhlě hře poslední dobou štve. Chápu, že má Inno potřebu něco měnit, ale tohle je příliš.
 

DeletedUser4620

Guest
Zlatá puška určite ani zďaleka tak výrazne nezasiahla do hry, ako kolt a šabľa...
 

DeletedUser

Guest
to rozhodně zasáhne. Když bude v ali 20 pušek, tak to naprosto s jejími bonusy degeneruje bitvu.
 

DeletedUser

Guest
On nenapsal že to nezasáhlo do děje hry, ale nezasáhlo tak moc jako kolt a šavle (ty zasáhly hodně)
 

DeletedUser4620

Guest
JK7: Snáď nie sú?

Bonehead: To bude kedy? A prečo by nemohla aj druhá aliancia nazbierať 20 pušiek?
 

DeletedUser

Guest
Každý může získat zlatou pušku- Dobrodruzi, Dělníci, Duelanti a Vojáci taky. Pušku mohou získat muži i ženy...
 
Jedna aliance prostě uspěla, skládá se z velice dobrých hráčů a jejich protivníkům se to nelíbí. Místo aby s tím něco dělali, tak budou vykřikovat že je někde chyba.
 

DeletedUser

Guest
20 pušek v jednom sektoru v útoku bude setsajramentsky silnější než 20 pušek všude v pevnosti. V obraně můžeš nakumulovat maximálně 9 pušek do jednoho sektoru.

Na arizonách se pušky hodně rozmáhají a nedivil bych se kdyby to tu do půl roku bylo
 
Nahoru