• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Tomův svazek

Taky jsem na to koukal jak tele na nový vrata, že se Ranec Toma Sawyera změnil na Tomův svazek. Koho tahle konina napadla...
 
Taky jsem na to koukal jak tele na nový vrata, že se Ranec Toma Sawyera změnil na Tomův svazek. Koho tahle konina napadla...

Mně bylo divný, že jsem si toho "svazku" nevšimnul dřív, a on to byl ranec, což je samozřejmě cajk. To je teď nějaký nový trend opravovat věci, které fungují?
 

Symphie

Člen týmu
Pravděpodobně došlo k nějaké aktualizaci překladového toolu ze strany centrály, nicméně jsme předmět přejmenovali zpět.
 
Pravděpodobně došlo k nějaké aktualizaci překladového toolu ze strany centrály, nicméně jsme předmět přejmenovali zpět.
Mám tomu rozumět tak, že si nějaký němec na centrále řekne: "Ein Ranec Toma Sawyera. Ich habe eine neue heiße für es. Morgen es heiß Tomův svazek."?

Omluvte, prosím, moji němčinu. Deset let jsem nic z ní nepoužil na vyšší úrovni, než je česká soda...
 
Naposledy upraveno:
Mám tomu rozumět tak, že si nějaký němec na centrále řekne: "Ein Ranec Toma Sawyera. Ich habe eine neue heiße für es. Morgen es heiß Tomův svazek."?

Omluvte, prosím, moje němčinu. Deset let jsem nic z ní nepoužil na vyšší úrovni, než je česká soda...

Co je na tom divného? To se takhle díváš na Tom Sawyer Bündel, a najednou vidíš Tom Sawyer Bundesrepublik. S takovou to mohlo dopadnout i hůř, radši ani nedomýšlet.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Zřejmě šlo o zkrácení názvu, aby část názvu nezapadla pod obrázek koně - odměny pod rancem, tak jak je tomu u jedinečné drahocenné truhly. Já bych to raději změnila na ten Tomův ranec.
kolo2.png
 
Zřejmě šlo o zkrácení názvu, aby část názvu nezapadla pod obrázek koně - odměny pod rancem, tak jak je tomu u jedinečné drahocenné truhly. Já bych to raději změnila na ten Tomův ranec.
kolo2.png
Pak si tedy kladu otázku, proč nepřejmenovali i Jedinečnou drahocennou truhlu. A pokud je tohle důvod k přejmenování :tumbleweed:
 
Nahoru