• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Tombstone

DeletedUser18479

Guest
Zdravím,

dneska mě napadlo něco co by nám všem pomohlo usnadnit největší problém tohoto dobrodružství.

První tah..

Co dobrodružství přepracovat tak, že modří půjdou první tah v lichém kole. Červení naopak půjdou 'první v sudých' kolech.

Ještě, ale to je spíše minoritní problém...

Stromeček co je u salónu bych zvětšil, přeci jenom hra už má nějaké roky a stromy také rostou/jde mi o to aby ze salónu nešlo střílet na mlýn.

Ano budou zde tací co to budou hejtovat, s odůvodněním, že příště budu červený.

Moje statistika barev za průměrný den 3:1, že budu zase modrý. Ze 4 her jsem 3x modrý a jen jednou červený a to ještě chytnu někoho kdo je offline.

Díky:indián:

Doc :zásek::zásek::lovec::lovec:
 

DeletedUser16057

Guest
Vzhledem k tomu, že Dobrodružství nehraji z důvodu obrovské nudy a ztráty času.
Tak tvůj nápad se mi líbí..Jenže.. Tvůrcům se s tím "otravovat" asi nebude chtít, když už teď by měli mít plné ruce práce ohledně oprav, oprav a dalších oprav. Co jedna akce, to opravy. :P

To je jako bys chtěl, aby do Kina dali aktuální upoutávku-trailer na West. Hned by ten nápad vyhodili do koše.
 
Výhoda červeného týmu je bonus pro levely 150. Když se totiž 150. level objeví ve hře se samými menšími levely, má jistotu, že bude červený.

Co je ale zase nevýhoda pro silné hráče (150. levely):
Z posledních 100 výher jsem dostal 10 trezorů. To znamená, že mi 5 trezorů dluží. A když pak slyším, jak nějaký level 60 píše: "Za dnešek z trezorů 2 šátky psance, jeden klobouk a 3 pásky," můžu se jen pousmát. Zřejmě nějakým způsobem upravili drop trezorů pro hráče s velkým % vítězství, jinak si to nedovedu vysvětlit. Ještě třeba půl roku zpátky jsem měl běžně také série 20 výher bez trezoru, ale potom se to srovnalo, když jsem dostal třeba 3 nebo 4 za sebou. Teď se ale nic takového neděje.

A pokud něco mají vylepšit, tak je to samotný přístup k dobrodružství - již předem vidět, kdo čeká v lobby atd. Chápu, že další herní mód nebo dokonce možnost hrát jen se svými přáteli je asi utopie.
 
Výhoda prvního tahu je obrovská, kdyby se to střídalo bylo by to lepší, teda za mě by bylo ještě lepší, kdyby se to střídalo náhodě (ale to je jen má preference). Nicméně tohle je přesně typ úpravy (malá, jednoduchá), které INNO nedělá, resp. dělá málo a za dlouho, takže vydrž u Westu ještě tak 4-5 let a s dalším typem dobr. se možná dočkáš.

Jinak ten pseudo random (drop trezorů a drop věcí z něj, je přesně ten typ věcí, kde je naopak INNO poměrně aktivní), by mě taky zajímal, resp. jen jedno číslo:kolik dobr. je třeba v průměru odekrát na zisk jedné pušky ? Všichni ji maj, aktivní lidi na 1 či dokonce dvojce, ale já furt nic :-(
 
Jinak ten pseudo random (drop trezorů a drop věcí z něj, je přesně ten typ věcí, kde je naopak INNO poměrně aktivní), by mě taky zajímal, resp. jen jedno číslo:kolik dobr. je třeba v průměru odekrát na zisk jedné pušky ? Všichni ji maj, aktivní lidi na 1 či dokonce dvojce, ale já furt nic :-(

Já dostal pušku z prvního trezoru, od té doby vůbec nic.
 
Já jsem třeba doposud nedostal z trezoru kalhoty, ale naštěstí jsem si je před časem koupil. Bohužel ty máš tu nevýhodu, že puška koupit nejde. Nicméně takových lidí, kterým puška nechce padnout ani za nic je více.

A ještě k těm tahům - možnost mít poslední tah také někdy může být výhoda, jen je to v mnohem méně případech a je těžší toho využít. A i za modré se dá hrát poměrně obstojně s vědomím, že má člověk až druhý tah. Jen to je sammozřejmě těžší :)
 
Jo ten poslední tah se taky hodí, asi průměru tak 1-2x za celé dobr. a ještě k tomu potřebuješ, aby vám bylo min. stejně jak protivníků a všichni od tebe něco odehráli ... což v praxi není tak úplně běžný stav (teda krom slowplayování prvního tahu, tam už dost lidí pochopilo, co je nejlepší pro ně ... nicméně s chápáním v rámci týmu, to už tak slavné není.). Celkově to ale rozhodně nedosahuje porovnatelné hodnoty možnosti někoho 100% bloknout či (možná) zapasťovat ...

EDIT: ten první tak je sice důležitej, ale je to relativně banalita, pro zajímavost dnešní statistika z dobrodružství:
1. spoluhráč nenavolil - kvitl jsem
2. diferce cca 100 lvl u hráče pro mlýn - kvitl jsem
3. spoluhráč nenavolil - kvitl někdo jinej
4. hurá konečně hra, kdybych věděl, co v týmu budu mít za exota, tak taky radši kvitnu
5. zmíněný exot opět u mně v týmu, takže kvituji a pro dnešek padla
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3338

Guest
U mě první puška po nějakých 1200 hrách a z toho odhadem tak 700 - 800 vyhraných. Hned z dalšího trezoru taky puška a pak jsem čekal zhruba 6 měsíců na třetí, abych si ji vylepšil na +1. Za poslední 2 měsíce pouze 2 trezory bez pušky, takže s dropem trezorů něco asi dělat museli :D
 

DeletedUser18479

Guest
Ano a jak tu IGHAS zmiňuje chtělo by to dát na hlasování po každém dobrodružství mít možnost naprášit nejhoršího hráče týmu. Každý týden v neděli by INNA vzala 10 hráčů s nejhorším hodnocením spoluhráčů zkontrolovala hru a trestala by dle situace.

Dále lvl 150 mají uplne k nicemu veci jako nápoj pro hlupáky...Tudíž bych místo toho dal kupon (pouze pro levely 150) na zvyseni sance na psancovy veci (ale pouze ty ktere se nedaji drazit). Stejně jak u lektvaru, 1%, 2%, 5% .
A nejenom u dobrodružství ale ve všech akcích kde se to dá získat.
 

DeletedUser18505

Guest
zde mužete psát co chcete, dokud z toho nepujdou INNU nugety tak na vás z vysoka kálííí, co se týče podpory je to taky pasé, kolikrát se ani neozvou, INNO vymýšlí jen blbosti skrze nugety, to co je "zdarma" tak nepočítejte že se bude někdo obtěžovat to vylepšit, nebo dokonce to předat :D
a S1doc si s prominutím (myšleno v dobrém) trošku naivní s takovou věcí vubec nepočítej, ale počítej s tím že pokud se někdo vubec uráčí to předat tak INNO ten tvuj poukaz loupne za nugety
INNO vubec nedochází že neochota podpory a jejich celkový nezájem (INNA) dělá z THE-WEST upadkovou hru, což je škoda
 
Nahoru