• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Trh-karta poptávka

  • Zakladatel vlákna DeletedUser18095
  • Vytvořeno

Líbí se vám tento nápad?


  • Celkový počet hlasujících
    18
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser18095

Guest
Dobrý den,

napadlo mě, že velkým přínosem pro hráče by bylo vytvoření nové karty POPTÁVKA v okně TRH , kde by hráči mohli zadávat své poptávky na produkty i ostatní věci.

S pozdravem
Karelia
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16057

Guest
Nápad je to docela dobrý. Přeci jen hráči víc času tráví prohledáváním trhu než dívání se po určitých hráčích na profil.
 

DeletedUser17726

Guest
Určitě jsem pro.Jako odběratel 5 dodavatelů bych si pomocí tohohle pohodlně našel třeba další 4 nebo oni mě. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Přesně tak, souhlas.Chce to takový zlepšovák. Klikání a hledání po tržnici hodně zdržuje, je to nepřehledné.
 

DeletedUser9371

Guest
neblbněte: tohle je rozumný návrh, ze kterého kouká akorát práce pro INNO a žádné zlaťáčky ... realizace tohodle je úplná utopie :-)

Jasně, je to utopie, ale pěkná s cílem pohodlné hry. Zabývat se s tím INNO 100 % nebude. Jako se spoustou jiných nápadů a že jich tady roky padá. Je to škoda. Nebo se mýlím a INNO dá na názory a náměty ze strany platící a tvrdě platící hráčské komunity ? :(
 
Nedělejte vlny, jste jak pavlačové agentky. Ještě jste nedali ani hlas a už naříkáte naká je to lumpárna, jste akorát předpojatí...
 

DeletedUser17592

Guest
Hm, tak jsem koukam jediny, kdo dal ne;-)

Ne, vazne. Uz jsem o tom premyslel a neprisel jsem na nejaky rozumny reseni a ani zde jsem ho nezahledl. Pokud to budr realizovame, prsim opridani tlacitla Import vse co ne nemam za nakupku. A udelam to jen jednou, nez si vsimnu, ze moje poptabka po Bassovi je jedna z tisice. Krat pocet predmetu na jednom svete. Pokud servery padaji ted, chtel bych to videt pod takovtmhle mnozstvi dat.

Ocekaval bych, pokud se sem da napad, aby se reklo i nastrel reseni jak by to melo realne fungovat. nemyslim si, ze by tahle bajecna myslenka vyvoje nenapadla kdyz implementovali Koupit

Pokud jsem to prehledl, omlouvam se, necetl jsem vsechny prispevky, Pouze prvni.
 
kdybys sis neseděl na vedení, tak by ti možná došlo, že naprostá většina prodejů bude nejvyšší nabídce, popř nějaké jí hodně podobné - tj. má smysl nabízet jen zajímavou cenu a tu nelze šponovat do nekonečna. A nikde není taky psáno, že to bude zadarmo (bez poplatků) :-), pokud hledáš tláčítko přivést na rychle mizinu, stačí vložit své peníze do městké banky ...
 

DeletedUser17592

Guest
Proc bych si mel sedet na vedeni? Proc ty mas ke me neustale personifikovane pripominky aniz si tazan?

Samozrejme ze me tahle moznost take napadla ale neshledavam ji realizovatelnou. A jeji zneni jsem zde nenasel. Tot cele o jsem napsal. A nebo to bylo vlastne mysleno uplne jinak?
 
Nahoru