• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

trh okamžitý nákup

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Kde je tlačítko nebo něco kde se dá produkt či nejaka jina vec okamžite koupit??? tam vidim jen cerveny dolar nabídnout.
 

DeletedUser

Guest
Mám dotaz proč nemůžu nabídnout pouta,je to přece obyčejný produkt. A ani není součástí tajného úkolu,přitom lístek číslo 1-3 jde poslat a slouží k tajnému úkolu. Tohle mi hlava nebere.
 

DeletedUser

Guest
Ten seznam věcí chápu proč nejdou prodat je to logické ,když to jsou speciální věci k určité charakterové skupině nebo k speciálním úkolů jednotlivých charakterových skupin,ale nějak stále nechápu proč jsou na seznamu pouta,to je divné. No nic asi to má svoje důvody proč jsou na seznamu.
 

Deleted User - 31870

Guest
Takových věcí je tam více, zkoušela jsem i takové Velké kladivo, kladivo,.. Pravděpodobně je to proto, aby si tím hráči neplnili veškeré úkoly a museli chodit pracovat.
 

DeletedUser

Guest
Zdravim

Ako to vlastne funguje ten "okamzity nakup" ked som si kupil urcity predmet,zadal tu cenu,peniaze odpocitalo,"inzerat" zmizol,ale nemam v batohu nic,preco?mal som byt na mieste?

nechapem
 

DeletedUser9826

Guest
co lze prodat

Ahoj,
môžeš predávať len určité produkty.
Tu je nejaký zoznam.
http://forum.the-west.cz/showthread.php?p=168884#post168884
Mimochodom, lístok 3 predať nejde.

Dnes jsem se pokusil nabidnout dynamit, kapesni hodinky a okovy, ktere na listu neprodejnych artiklu nejsou a bylo mi receno, ze nelze prodat. Nevite cim to? Je chybny vas list nebo je treba pockat na vyssi uroven trziste. Mel jsem za to, ze cim vyssi level trziste, tim je nizsi cena poplatek za aukci, ale je mozne, ze se mylim.
 

DeletedUser1318

Guest
Dnes jsem se pokusil nabidnout dynamit, kapesni hodinky a okovy, ktere na listu neprodejnych artiklu nejsou a bylo mi receno, ze nelze prodat. Nevite cim to? Je chybny vas list nebo je treba pockat na vyssi uroven trziste. Mel jsem za to, ze cim vyssi level trziste, tim je nizsi cena poplatek za aukci, ale je mozne, ze se mylim.
Je tam uvedeno "Přehled neprodejných zajímavých produktů"
Soudím, že jsou ve skupince nezajímavých produktů, tudíž nejsou uvedeny ve zmíněném seznamu.
 

Deleted User - 31870

Guest
Správně, nebyl čas otestovat všechny produkty, takže se vybraly jen ty, které jsou zajímavé. U ostatních "obyčejných" produktů, které nepatří do setu, jsme testování vynechali. (Ale je pravda, že jsem uvažovala, zda by nebylo lepší udělat příště přehled toho, co je prodejné z produktů - asi by to bylo kratší :D).
 

DeletedUser9826

Guest
Diky za odpoved... hmmm, takze elixir, prsten, tequilu klidne prodat mohu, ackoliv patri do setu nebo jsou questove, ale tohle ne, divne. Mne na tomhle updatu prisla prave hezka moznost prodavat za vysokone ceny pro ostatni nedosazitelne produkty:(.

Správně, nebyl čas otestovat všechny produkty, takže se vybraly jen ty, které jsou zajímavé. U ostatních "obyčejných" produktů, které nepatří do setu, jsme testování vynechali. (Ale je pravda, že jsem uvažovala, zda by nebylo lepší udělat příště přehled toho, co je prodejné z produktů - asi by to bylo kratší :D).

Seznam co mohu prodavat by bodnul, o tom neni sporu:).
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru