• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Turistika-hory

DeletedUser4517

Guest
AHoj zajmá me kdo rad chodi po horach ja sam jsem z Frýdku-Místku a mame tu dost nadherne beskydy tak se chci zeptat je tu jeste nekdo takovy nadcenec jako ja a rad chodi po horach reknete kde.Pochlubte se ze svymi zdolanymi vrchy.
zacinam letos o prazdninach jsem byl ze strykem na Slovenskych beskydech na hore z nazvem Babia hora 1725 m.n.m.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Odky je turistika s tvrdym Y?? :D
No tak ja sem treba pred tydnem byl na Smrku.... Nejvyssi hore Jizerskych hor.... (nic moc :) )
 

DeletedUser

Guest
Tak třeba já jsem si dal pochod ze Zadní Zvonkové do Nového údolí, přes Plechý a Třístoličník. Dohromady to bylo 34,5 km :). Jo a je to na Šumavě.
 

DeletedUser

Guest
No, my máme kousek od nás pěkné hory jménem Bílé Karpaty nebo nejvíce se jim říká Lopeník, bydlíme kousek tudíž tam hodně jezdíme o prázdninách.

Byly jsme i v Beskydech, na Lysé hoře, Radhošti a další tyto největší hory beskyd.

Jinak mi přijde velice divné název témy: Turistyka-hory
 

DeletedUser4517

Guest
jj hrubka se tam vloudila ale to se stane a fifinecek kde mate presne tu chatu
 

DeletedUser

Guest
Párkrát jsem byla v Alpách, jen tak turisticky. Lezli jsme na Grossglockner i na Triglav, ale nedolezli kvůli počasí, nejvyšší zdolaný vrchol asi Marmolada v italských Dolomitech (nějakých 3300 mnm) - lezli jsme to bez cepínů a maček přes ledovec, ale už je to pár let, dneska už bych na to asi neměla odvahu. Jinak se mi líbilo v Tatrách i Fatrách a samozřejmě nedám dopustit na šumavské kopce, kde jsem několikrát ročně.
 

DeletedUser

Guest
Já byl nedávno na nejvyšším vrcholu řeckého ostrova Korfu na Pantokratoru (921 m) a taky se mi tam líbilo. Pěkný výhled až do Albánie a přímo na vrcholu klášter a uprostřed něj obrovský vysílač - klasická řecká kultůra :loool:
images
DCP03361.JPG
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6123

Guest
Já hodně jezdím na hory s rodiči já totiž pravidelné mám angínu třeba předminulý rok jsme byly v Tatrách na Slovensku.Každý rok jedu někam na hory většinou do krkonoš.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4517

Guest
Párkrát jsem byla v Alpách, jen tak turisticky. Lezli jsme na Grossglockner i na Triglav, ale nedolezli kvůli počasí, nejvyšší zdolaný vrchol asi Marmolada v italských Dolomitech (nějakých 3300 mnm) - lezli jsme to bez cepínů a maček přes ledovec, ale už je to pár let, dneska už bych na to asi neměla odvahu. Jinak se mi líbilo v Tatrách i Fatrách a samozřejmě nedám dopustit na šumavské kopce, kde jsem několikrát ročně.

tema Dolomitama si mi pripomela jednu udalost na hore Smrk v Beskydech kousek pod vrcholem je pamatnik ze v roce 1997 na Dolomitech zahynul nejaky česky horal.jinak tez bych se rad do Tater podival pry je tam pekne
 

DeletedUser

Guest
v Tatrách jsme navštívili Symbolicky cintorin - skály pokryté památníčky horolezců a sportovců, kteří zahynuli na horách (většinou jednotlivci, ale třeba i dětská lyžařská reprezentace, která zůstala někdy v padesátých letech pod lavinou...), jestli někdy zavítáš do Tater, podívej se tam
http://www.tatrys.cz/cs/memento/symbolicky-cintorin.html
ještě se mi líbilo v rumunských Karpatech, rumunský venkov byl malebný, než tam vtrhla EU
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru