• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Turnaj

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
12151215turnaj.png

west_logo_birthday3.png

"Henry, už jsi slyšel tu novinu? V sousedním kraji se koná velký turnaj a odměnou jsou zajímavé ceny. Doufám, že vyhraju nějaký ten nugget. Až si koupím domek u řeky, všichni mi budou závidět a přestanou se mi posmívat kvůli výšce!", zasnil jsem se, než mi Henry zkazil radost, ostatně jako vždy.

"Víš, Jimmi, že je ale podmínkou přestěhovat se do vybraného okresu, kde se povedou místní kola turnaje? Ty nejsi zrovna ten typ, který se chce stěhovat, máš rád pohodlí u mně v Salónu. Jen pomysli, kdo by ti naléval whiskey.", roztáhl se mu po tváři škodolibý úsměv.

Bouchl jsem pěstí do stolu, abych podpořil věc, kterou jsem se chystal říci. "Myslíš, že se bojím? Ukaž mi všechny odvážlivce, rád se s nimi utkám!" Uhladil jsem si knír, který se mi vzteky zkroutil.

Henry se začal smát. "Jestli dokážeš vyhrát alespoň jeden turnaj, osobně ti odměnu dovezu domů. Měl by sis ale pospíšit, nebo ten turnaj prošvihneš." Obrátil se zády a šel najít letáček, který mu o víkendu dovezl pošťák. "Přečti si to", hodil mi ten papír pod nos. Byl už pěkně potrhaný, jak se tlupa odvážlivců, násosků a jiných individuí potulujících se po okolí rozhodlo uhasit svoji žízeň zrovna v mém oblíbeném lokálu. Nicméně stále se daly informace přečíst, písmenka se mi vysmívala do obličeje, skoro volala, abych tam jel..

Turnaj​
Hledáme odvážné tváře, které se nebojí uchopit osud do vlastních rukou. Čeká Vás spoustu dřiny, odříkání, krutých soubojů a poznávání svých hranic. Princezničkám je povoleno se i pomodlit, když myslíte, že to pomůže.

Máte-li přesto chuť se zúčastnit, dostavte se do okrsku označeného jako "Svět 1", kde si vyberete svoji preferovanou disciplínu (chápeme, že ne všichni mají žaludek, aby se postavili soupeři tváří v tvář).

Máte na to ale čas pouze do 30.11., takže pobídněte své líné herky, klidně z nich stáhněte kůži, bude-li to nutné!

Čekáme na Vás...

"Henry, musím to zkusit, pochop, nemám jinou šanci přijít tak snadno k nuggetům. Ty mi dáváš pořád jen samý krámy, který nemůžu v životě potřebovat. A jestli si tím zvýším šance u Marie, pak není o čem přemýšlet.." Zvedl jsem se a než Henry stihl říct další rýpanec, vypadl jsem na vzduch. Vyhoupl jsem se na oslíka a rozjel se domů, abych si sbalil pár věcí na cestu, než vypadnu. Zastavil jsem se ještě za kostelem, abych položil růži na hrob své matky, rozloučil se s krajem a vydal se vstříc novému dobrodružství.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

Po několika dnech za zářivě vycházejícího slunce jsem dorazil na místo, vybral jsem si jeden z menších krajů, abych si zvýšil šance v boji. Nechci pokoušet štěstěnu více, než bude nutné. "Musíte se zapsat, vyhledejte pana Huskyho", hlásila cedule. Zhluboka jsem se nadechl a projel městem na samý konec, kde postávala skupinka chlapíků. Dozvěděl jsem se od nich, že se taky účastní, což mi moc nepovzbudilo, ale aspoň jsem věděl, kde se zapíšu. Vrátil jsem se do města, sesedl a vykročil směrem ke zdejší putice. Snad budou mít stejně dobrou whiskey, pomyslel jsem si, než jsem rozkopl lítačky. Nebylo pochyb, že chlápek v černém je ON.

Došel jsem pomalu k němu a připravil si v hlavě proslov, který bych mu řekl, ale utnul mi dříve, než jsem stihl říci první slovo. "Jméno a zaměření", rozlehlo se místností. Trošku mi na čele vyskočila vráska, jak jsem se snažil rozpomenout, co bylo vlastně na tom letáčku. "Promiňte seńore, ale nejsem si jist, na co...", koktal jsem omluvu. Vzhlédl od novin, sáhl pod stůl a podstrčil ke mně další papír se slovy, abych si to dobře prostudoval a pak se vrátil.

Popadl jsem ten list a šel si sednout do tmavého kouta, cítil jsem se dost trapně, měl jsem se lépe informovat a připravit.

Greenhorn
Nerad se vystavuješ nebezpečí, chtěl jsi zůstat doma, ale vyhnal Tě popud zvýšeného ega a vidina snadného výdělku. Tvé oblečení okolí děsí a nemáš žádné šance u dam, ani těch prodejných. Chceš ale situaci změnit, proto jsi přijel.
Výhody:
  • Tvá rychlost na mapě se zvýší o 150%.

Dělník
Tvé ruce prozrazují odhodlání k tvrdé práci, máš rád nové výzvy a nebojíš se čelit nástrahám z nich plynoucích. Uvažoval jsi o práci ve velkoměstě, ale kvůli Tvému nízkému původu a špatné finanční situaci jsi nesehnal práci, živořil a nakonec se vzdal svých nadějí. Teď ale nechceš nechat nic náhodě, jsi přeci ten nejlepší ve svém oboru!
Výhody:
  • Za každou práci dostaneš o 5% více zkušeností.
  • Zaplatíš o 2% méně bankovních poplatků.
  • U výstavby města obdržíš bonus 5% za vloženou schopnost.
  • Motivace pro výstavbu budovy ve městě roste o 10% rychleji.
  • Při bojích o pevnost se pro tebe zvyšuje bonus tvého sektoru o 30%

Voják
Na Tvé uniformě se blýská jedno vyznamenání vedle druhého, ale přesto nejsi spokojen, rád bys získal vyšší hodnost. Doufáš, že sláva získaná na Turnaji Ti pomůže a ty se staneš nejmladším generálem v historii. Měl bys ale přemýšlet, co vše jsi pro tento sen schopen obětovat.
Výhody:
  • Za každou schopnost "Zdraví", obdržíš navíc 5 životů.
  • Předpoklady úrovně pro zbraň klesne o 3 stupně.
  • Při duelu obdržíš bonus 50% na schopnost taktiky.
  • Během bitev o pevnosti se vůdcovské schopnosti pro tebe i čtyři tvé sousedy zvýší o 25% tvých vlastních vůdcovských schopností.

Dobrodruh
Tvé jméno je poměrně známé, rád cestuješ a poznáváš nové lidi. Když se vyskytne příležitost, pomůžeš a necháš se umluvit i na různé výzvy a úkoly. Ačkoliv se může zdát, že nemáš žádný cíl, nikdy neděláš nic, co by nezapadalo do Tvých plánů.
Výhody:
  • Šance najít produkty při práci se zvýší o 10%.
  • Šance najít předmět při práci se zvýší o 10%.
  • Můžeš spát zadarmo v cizích hotelech až do 2 stupně.
  • Riziko poranění při práci klesne o 10%.
  • Od 2. zásahu v rámci jednoho kola bitvy o pevnost je pravděpodobnost 25%, že na tebe nebude po zbytek kola nikdo střílet.

Duelant
Nedůvěřuješ svému okolí, protože Ti cizinec zabil v mládí matku. I v salónu máš jednu ruku připravenou tasit, zatímco očima pevně kontroluješ okolí, kdybys zachytil jakýkoliv podezřelý pohyb. Šerif si Tě oblíbil, několikrát jsi mu pomohl s bandou zlodějů, kteří se pokusili vykrást banku. Ale přesto máš pochybnosti, jsi opravdu ten nejrychlejší?
Výhody:
  • Tvá rychlost na mapě se zvýší o 10%.
  • Motivace se zvýší u duelů o 40% rychleji.
  • V duelu dostaneš o 10% více peněz.
  • Během bitev o pevnosti je tvá šance na kritický zásah 10%. Kritickými zásahy se odečte dalších 10% z maximálního zdraví.
  • Můžeš se účastnit duelů do okruhu 15 minut, aniž bys musel cestovat.

Zabodl jsem prst do papíru a usmál se pod vousy, jasně, to bude to pravé pro mně. Posbíral jsem si věci, zaregistroval se u toho podivína, nasadil si klobouk a chtěl odejít, abych si našel nějaký nocleh. "Hej, co platit, mladej", rozčilovala se Marge, zdejší kurtyzána. Hodil jsem jí prachy a mrkl na ni, aby si drobný nechala. Prošel jsem přes lítačky a s dobrým pocitem se ubytoval v hotelu naproti. Do rána času dost, tak se prospím.. "Kdo by chvátal nechat se zabít, mezitím mi odpadne část konkurence a průběžné výsledky na vývěsce mi napoví, na koho se pořádně připravit", proběhlo mi hlavou.. Pak se mi myšlenky rozutekly směrem k domovu a zmocnila se mi tma.

V okolí hotelu se rozléhalo hlasité chrápání...
 

Deleted User - 31870

Guest
Vážení hráči,

pro zájem z Vašich řad jsme se rozhodli prodloužit úkolové části Turnaje do konce roku 2013.


Část Duelant a Voják bude ke konci listopadu vyhodnocena a odměny rozeslány výhercům.


A protože jsou již odtajněny správné řešení úkolů, budou do jednotlivých úkolových částí zveřejněny - takže budete mít dva měsíce na dokončení a získání prémia, což je dost času, než dorazí úkoly k Vánocům. (Odměny za úkolové části rozešleme až po celkovém ukončení - již by mělo být 5 nejrychlejších pro 3 měsíce prémia, ti mohou odměnu dostat již nyní spolu s Vojáky a Duelanty na konci listopadu.)

Přejeme Vám pohodové hraní, spoustu zábavy a úspěšný Turnaj!
 

DeletedUser14443

Guest
Vážení hráči,

toto se týká jen vojáků a duelantů. Máte 5 dní na dodání reportů.

!!! Platné reporty jsou pouze ty do konce listopadu, prosincové se počítat již nebudou !!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Vážení hráči,

odměny pro již vyhlášené výherce z tématu Odměny v této sekci byly vyplaceny. Prosím, překontrolujte si, zda jste dostali vše v pořádku.
Případně mi zašlete reklamaci ticketem nebo zde do PM na fóru. Nenechávejte to příliš dlouho, ať je možné dohledat záznamy!

A dále upozorňuji, že ještě do konce roku máte možnost plnit úkolové části.
 

Deleted User - 31870

Guest
Vážení hráči,

dnes je poslední den, kde ve hře můžete plnit úkolové části. Do 5.1.2014 nahrajte potřebné reporty a zažádejte si o kontrolu, poté již žádosti o kontrolu vyřizovat nebudeme. Děkujeme za pochopení.

Po dokončení všech kontrol budou sepsány kompletní seznamy odměn za úkolové části, pokud jste si nenahlásili odměnu (nebo si ji přejete změnit), napište mi po vyhlášení odměn PM zde na fóru. Připomínám, že odměnu je možné darovat - potřebujeme znát nick, herní svět a vybranou odměnu.

Všem děkujeme za hojnou účast a doufáme, že jste se při plnění bavili.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru