• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

tvořič strategie - pevnost

Libi se vám tento nápad?


  • Celkový počet hlasujících
    76
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser

Guest
Ahojda,
Nedávno při pročítání fora trklo do hlavy ...Co takhle vytvořit něco jako tvořič strategie pro pevnost.Někdo by strategii vytvořil (potom bych popsal jak,ale nebylo by to složité) a pak jen zveřejnil pod tajným názvem a poslal to členům města,kteří by si jen prohlídli obrázky.Jde tu o pár věcí.Používali byjste tuto utilitu?Pomohlo by vám to?Podpořili byjste mě v tom?Pokoušeli byjste mi poradit co změnit co přidat?

Díky za odpovědi!

A chtěl bych poprosit o anketu,aby se tu moc nespamovalo xD
 

DeletedUser8071

Guest
My posíláme si slogany pod nimiž jsou skryty strategie telegramem - myslím, že toto je zbytečné
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
My posíláme si slogany pod nimiž jsou skryty strategie telegramem - myslím, že toto je zbytečné

je mi to jasné,také by byla možnost vložit heslo.Toto mě napadlo protože moc lidí ty strategie nesleduje(řekl bych že je to nebaví číst)a vytvářet pořát obrázky taky asi nikoho nebavi.
 

DeletedUser

Guest
Já si myslím, že pro sehraný tým bojovníků to je zbytečnost, většinou držíš 1-2 druhy útoku či obrany a vše se ještě koordinuje na chatu, popřípadě se dodávají změny dle chování protihráčů. Význam by to mělo na nově vzniklém světě, kde ještě lidé nejsou ostřílení v bitvách a nejsou sehraní
 

DeletedUser6123

Guest
Jo, o tom jsme mluvili ve škole. Já si myslím že to je dobrý nápad (abych veděl kam koho dát, s čím počítat a ně si to pořád jenom představovat v hlavě). Já ti dám ano a klidně bych ti pak "nějak" pomoh. Kdyby se jim to nelíbylo. Tak to udělej sám, přepošli mi to a na ostatní kašleme. Nechtěj tak jim nic nutit nemusíš.
 

DeletedUser

Guest
Jo, o tom jsme mluvili ve škole. Já si myslím že to je dobrý nápad (abych veděl kam koho dát, s čím počítat a ně si to pořád jenom představovat v hlavě). Já ti dám ano a klidně bych ti pak "nějak" pomoh. Kdyby se jim to nelíbylo. Tak to udělej sám, přepošli mi to a na ostatní kašleme. Nechtěj tak jim nic nutit nemusíš.

Jo jasan,až to bude tak udělám nějaké screeny a dám to sem.Kdo bude mít zájem at napíše!
 

DeletedUser

Guest
Je to rozhodně dobrej nápad, jsem pro každé administrativní vylepšení!!
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem se na to vrhl,ale potřebuji pomoct od všech co tutu utilitu chtějí.Ted nebojuji moc o pevnost takže bych chtěl poprosit aby sem někdo hodil obrázky:

osvětlenou mapu bitvy o pevnost (na začátku,břed bitvou)
Už plnou mapu lidí (na začátku)((nemusí být úplně plná,ale aby tam byli nějaký lidi))


Díky
 

DeletedUser

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6120

Guest
Podle mě je to dobrý nápad, ale jak řekl ojecko - jen na nové světy. Na starých světech už většinou jsou bojovníci sehraní. :zásek::zásek::zásek:
 

DeletedUser

Guest
Screen

Som rád že som nakoniec našiel tuto tému :)

pokial niekto má tak by som potreboval čistý SCREEN na veľku pevnosť !!!

viete mi to sem obratom niekto hodiť ???
 

DeletedUser

Guest
podle mě je to vinikající nápad u nás ve městě máme stále samou strategii ale hodilo by se to na lepší a rychlejší změny jelikož vytvořený nahledu se dá vytvořit lepší strategie
 

DeletedUser

Guest
Připadá mi to zbytečné...
Špeha můžete mít i ve městě,nikdy nevíš a ten to prozradí ať už to máš zakodované jakkoliv....
 
Nahoru