• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

TW Noviny

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3925
  • Vytvořeno

DeletedUser3925

Guest
Zdravím!
Předem říkám, že nežádám moderátory o vytvoření sekce pro naše noviny, jsme noviny, které jsou tvořeny nezávisle na běhu fora.

Chtěl bych vás upozornit, že byly založeny noviny, které se pokusí předčít ty minulé. Máme zatím základní 3-člený tým, který se brzy rozšíří o informátora na EN foru. Nepište mi, že máte zájem, už mám vybráno.:) Mám tu pro vás jinou nabídku.

Sháním informátora na německé forum.
Požadavky:
Základní znalost němčiny - chápu, že něco třeba nepochopíte, vložíte do translatoru, ale bacha na to - někdy to musíte i z translatoru přeložit do lidské češtiny.


Kdo máte zájem, pište na mail: novinytw@gmail.com.

Dále sháním redaktory. Ale nechci nějakého 8-mi letého klučinu, kterí píše takhle: takzhe dnezka jzme vydely bakr... Prostě chci člověka, který umí česky, spisovně česky. Dále trochu zná hru, musí vědět o čem píše. Zkuste sepsat takový článeček na nějaké téma, které souvisí s The West. Až ho budete mít hotový, pošlete ho na mail novinytw@gmail.com. Tam ho zkouknu a odepíšu - buď ANO, nebo NE.

Brzy budou vytvořeny webové stránky. První číslo už je také skoro hotovo, těšte se!


Znovu upozorňuj: Nežádám od moderátorů ničeho!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Dnes oficiálně opustil noviny Revarine (alias Arathan). Vedení novin jsem převzala já a ráda bych k nám přibrala další posily, nechtěla bych noviny ukončovat z nedostatku členů podílejících se na jejich vzniku. Tímto bych chtěla poděkovat Arathanovi, že mne kontaktoval za účelem založení novin a pomoci s nimi; Nailovi za jeho účast a dále pak zuzouškovi za jeho účast
při tvorbě posledního dílu novin (zároveň také všem bývalým moderátorům, díky nimž jsme získali cenné informace).

Jako další musím oznámit smutnou zprávu - Nail byl pro svoji neaktivitu vyloučen z novin. SHARK4 nás pro časovou tíseň a mnoho povinností musel opustit.

Slibované číslo bude dodělané - bohužel se zpožděním.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Zdravím čtenáře našich novin,

ráda bych Vám oznámila, že dlouho slibované číslo o Teamu je již na světě - přečíst si jej můžete na našich webových stránkách http://twnoviny.pry.cz/ . Omlouváme se za delší časové období na jejich tvorbě, bylo to způsobeno odchodem pár členů podílejících se na tvorbě, menším změnám ve složení Teamu a v neposlední řadě hrál důležitou roli také náš volný čas. Doufáme, že se Vám číslo bude líbit.




Hledáme schopné redaktory

Požadavky:
1) 15 a více let (pokud bude někdo mladší schopný vytvořit kvalitní článek, je možnost tuto podmínku vypustit)
2) kvalitní schopnost komunikovat a zpracovávat články
3) výborná čeština - bez hrubek, pokud možno (slovenština není překážkou)
4) bezproblémová komunikace se zbytkem týmu našich novin (chat na skypu)
5) samostatnost při tvorbě

Pokud toužíte pomoci nám s tvorbou novin, rádi uvítáme vaše přihlášky, z nichž následně vybereme jednoho nebo dva schopné spolupracovníky..

Přihlášky:
1) zasílejte na e-mail novinytw@gmail.com
2) do přihlášky napište: jméno, nick, trošku se představte a do přílohy přidejte 1 článeček na téma The West
3) v žádném případě nezkoušejte posílat cizí tvorbu - o takové spolupracovníky nestojíme!
4) do předmětu e-mailu napište: TW noviny - přihláška (redaktor)

Konečný výběr:
- rádi bychom spolupracovníky vybrali ještě před dalším číslem - abychom je seznámili s naší prací a organizací
- výsledek zveřejníme zde na fóru i na našich webových stránkách

Těšíme se na přihlášky
za tým TW novin, Darling
 

Deleted User - 31870

Guest
Aktuální složení:
Darling (vedoucí)
listonos (redaktor)
Jesse-James (redaktor)
Delicius169 (redaktor)
kopix (redaktor)
Jandík (redaktor)
Remy (redaktor)
P3t4 (redaktor)
Yokozunacz (správce webu)

Kdo by měl chuť se přidat, pište..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Zdravím čtenáře novin,

omlouváme se, že vydání trvá takto dlouho - bohužel prvními komplikacemi (a důvodem pro odklad na dnešek) byla moje zkouška ve škole - absolutně jsem nestíhala.

Dnes jsme se potýkali s problémem, že SK část Teamu pracující na novinách, nebyla schopna dodat statistiky ze s5.sk, tedy v novinách chybí. Dále nejsou v novinách plánované rubriky Westernové písně a Westernové filmy - k těm bychom se rádi dostali v dalším vydání.

Zároveň bych chtěla upozornit, že kvalita screenů se bohužel nepovedla natolik, jak bychom si přáli - proto některé statistiky jsou hůře k přečtení. Náš webmaster Johnny již spí, proto prozatím nahrávám noviny na svůj web, zítra by mělo být nahráno vydání i na web oficiální.

Dále bych Vás touto zprávou ráda upozornila, že jsme se rozhodli pro spolupráci s SK stranou - jak je již patrno z předchozích řádků. Věříme, že spolupráce bude přínosná. Aktuální přehled Teamu pracujícího na vydání je uveden na druhé straně čísla.

ODKAZ PRO PŘEČTENÍ PRVNÍHO SPOLEČNÉHO VYDÁNÍ
(opět doporučuji trošku zmenšit velikost pro lepší čtení - pokud si číslo uložíte, mělo by se Vám otevřít ve velikosti, kterou máte trvale nastavenou)
Odkaz na nový web: http://www.westnoviny.tk/

Věřím, že číslo se Vám bude alespoň trošku líbit a najdete si každý článeček, který Vás zaujme. Samozřejmě budeme rádi za veškeré náměty, které by jste v novinách rádi četli, nebo připomínky - co bychom měli zlepšit.

S pozdravem Darling


***
Další číslo vyjde pravděpodobně až na konci prázdnin - v červnu mám zkouškové a také bych si ráda trošku užila volného času. Kromě již zmíněných písní a filmů přineseme informace o srazu CZ hráčů.
***
 

DeletedUser

Guest
Ahoj Darling-
Dále nejsou v novinách plánované rubriky Westernové písně a Westernové filmy - k těm bychom se rádi dostali v dalším vydání.
tak na to se těším klidně udělejte celý western film speciál číslo-
malá ukázečka bohužel není v PDF:
 

Deleted User - 31870

Guest
Ahojky :)

uvidíme.. Jinak na SK fóru chtěli nějaké pozadí pod textem - ukázku, kterou jsem vyrobila, jak by to vypadalo, si můžete prohlédnout TADY.

225122511.png

(v závorkách si postupně dopíšu, kdo si co zamluvil - teď to chybí) a všimla jsem si, že jsem zapomněla odmazat rozhovor s Legionarem123, s tím již proběhl..

Jinak do dalšího čísla se pokusím sehnat na rozhovor ZETa , jestli máte nějaké zajímavé otázky, nebo by jste se chtěli na něco zeptat, napište mi otázky.. :)

A ještě jedna zprávička - plánujeme připravit speciál o Srazu CZ hráčů v Boskovicích a druhý speciál o Innogames
 

Deleted User - 31870

Guest
Vážení čtenáři,

rozhodla jsem se po dlouhém váhání opustit noviny, protože již nemám tolik času na vedení a realizaci vydání. Nemějte mi prosím za zlé, že nedodělám slíbené dvě vydání, do klasického čísla je málo článků a na srazový speciál se dost informací ztratilo (především o soutěžích), takže by bylo neúplné. Věřím, že se najde někdo, kdo bude ve vydávání novin pokračovat.

S pozdravem D.
 
Nahoru