• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

TW2Pro

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 586785
  • Vytvořeno

Chceli by ste, aby developing scriptu pokračoval?


  • Celkový počet hlasujících
    16

Deleted User - 586785

Guest
To je problém, že veľa skriptov používaš, časom možno pridám fix na niektoré, aby tam neboli konflikty v kóde... Samostatne by to malo fungovať...
 

Deleted User - 586785

Guest
Jedna zaujímavosť,
zoznam všetkých itemov v hre, v bb kóde, v konzole prehliadača.

JavaScript:
javascript: var itemsBB = "",
    items = ItemManager.getAll();
for (var item in items) itemsBB += "[item=" + items[item].item_id + "]";
console.log(itemsBB)
gDxxWd0.png


JavaScript:
javascript:console.log(ItemManager.getAll())
jTnlHT7.png
 

Deleted User - 586785

Guest
riaBoua.png

✝ LØST IN D∆RKŊΣSS ✝
Čoskoro vo vašom prehliadači.
Väčšina obrázku je upravená cez JavaScript,
inšpirované witch house/vaporwave artom...
Skripty sú čierna mágia.​
 

Deleted User - 586785

Guest
V posledných dňoch som nemal na tento projekt moc času, čoskoro pridám ďalšie ukážky/kódy, tento týždeň mám taký voľnejší...
Rozmýšľal som aj o mobilnej verzii TW2Pro, zo starým aj novým dizajnom, aspoň v takom prevedení že mapa, chat a okná by boli na celej obrazovke (tu by stačilo len upraviť funkciu na otváranie okien a css niektorých html prvkov), ale zatiaľ nebudem nič sľubovať, lebo mám rozrobené viaceré veci... Skripty fungujú aj na iOS/android zariadeniach.
 

Deleted User - 586785

Guest
Nový skript, bookmarklet, otváranie viacerých oznámení naraz...
JavaScript:
javascript:
    (function() {
        var interval = 300,
            text = prompt("report opener 2\nby Blood Killer :)"),
            report = /\[\s*report\s*=\s*([a-z0-9^\]]{8})([a-z0-9^\]]+)\]([^\[]+)\[\s*\/report\s*\]/gm,
            reports = [],
            currentSearch;
        while (currentSearch = report.exec(text)) reports.push(+currentSearch[1], currentSearch[2]);
        reports.forEach(function(hash, key) {
            if (key % 2) setTimeout(function() {
                ReportWindow.open(reports[key = --key], hash);
            }, key * interval);
        });
    })();
Taký malý support hlavne pre tw team pri súťažiach, kde je treba kontrolovať reporty.
Narýchlo napísané, podobný skript bude na to v TW2Pro tools, bude to zvýrazňovať report a item kódy tu na fóre...
Do okna sa dá vložiť akýkoľvek text, skript si automaticky nájde v texte report bb kódy a všetky oznámenia naraz otvorí,
s časovým oneskorením 300 milisekúnd, aby s vami osud jednal v rukavičkách...
To oneskorenie sa dá ľubovolne zmeniť, stačí prepísať premennú interval = 300 na ľubovoľné číslo v milisekundách.
ctrl+c
sxAA8qT.png

ctrl+v
cwz11Zp.png
 

Deleted User - 586785

Guest
Malá úprava...
JavaScript:
javascript:
    "use strict";
(function() {
    var interval = 512,
        text = prompt("report opener 2.1\nby Blood Killer :)"),
        report = /\[\s*report\s*=\s*([a-z0-9^\]]{8})([a-z0-9^\]]+)\]([^\[]+)\[\s*\/report\s*\]/gm,
        currentSearch, index = 0,
        open = function() {
            if(currentSearch = report.exec(text)) ReportWindow.open(+currentSearch[1], currentSearch[2]),
                setTimeout(open, interval + (index++ % 2 ? index % 3 ? 32 : 64 : (Math.random() * 128) | 0));
        };
    open();
})();
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 586785

Guest
Vypísanie odmeny na seba... Ak to robíte často, hodí sa to možno do záložiek, nemusíte tam stále svoje meno písať.
JavaScript:
javascript:void SheriffWindow.open(Character.homeTown.town_id,"create",Character.name)

Zároveň chcem upozorniť na drobnú chybu v hre - keď kliknete na tlačítko "Vypsat odměnu" v profile akéhokoľvek hráča, alebo použijete tento skript, tak potom pri každom otvorení okna šerifa vás automaticky prepne na poslednú kartu v okne...
Rovnaký skript spúšťa to tlačítko, ktoré vo vlastnom profile nemáte...
 

Deleted User - 586785

Guest
Asi už bolo toho moc, pár ľudí to používa, polovina hráčov ani nevie, čo sú skripty...
59 stiahnutí z cz/sk, odkedy som dal von fix na nový update hry. Keď som začal s tým projektom, asi 2014, boli to tisíce, len z cz/sk, ani nemá význam to dávať podľa mňa na iné jazykové verzie. Zrušil som to, lebo som nemal absolútne na to čas a lebo som na stránke zarobil málo, úprimne, hosting sa mi nechcelo platiť potom, mal som tam reklamy za bitcoin... Len to bola, čisto download stránka + nejaké php utility pre skript, takže tam tých ľudí nič nedržalo, ako napríklad pri twdb questy/zoznam itemov, takže zisk z reklám bol malý...
Sem tam ešte vydám prípadný fix na update hry + dokončím niektoré veci, čo mám ešte rozpísané, keď mi ostane na to čas...
Každopádne, ďakujem za tie roky, za akúkoľvek podporu/spätnú väzbu, neľutujem, že som sa kvôli TW začal učiť JavaScript. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 586785

Guest
Blood Killer vytvára najdivnejšie skripty.
Plánujem grafický balíček aj na mapu v hre.

Musím sa ešte pohrať z farebnou kompozíciou,
nemal som čas upravovať jednotlivé obrázky častí avatara,
ale toto sa dá urobiť len z pár riadkami JavaScript kódu. :D

O2N2i4M.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 586785

Guest
Nový "prémiový" skript/kalkulátor oblečenia... :p

hCymwMK.png
 

Deleted User - 586785

Guest
Prototyp plnoautomatického hráča, skript, ktorý som dal dokopy tento víkend...
Skôr, ako to dám von; a začnem to používať, na každom svete,
pripravím si nejaké návrhy pre InnoGames + reálne riešenie týchto problémov, s ukážkami kódu, že som to ja...
S niekoľkými ľuďmi som už kecal na túto tému v hre.
Ale; stále si kladiem otázku, bude sa im to chcieť reálne riešiť?
Nebude to prvý krát, čo majú riešenie na striebornom podnose a nespravia nič.
Takéto veci úplne zabijú reálnu hru, ale nie som jediný, kto má takéto skripty, písal som o tom, keď som zrušil §7,
rozhodol som sa napísať takéto skripty na demonštráciu, že len tak nerozprávam do vetra.
Čakajte video na youtube, kde vám do detailov priblížim túto problematiku a ukážem vám, ako takéto veci fungujú.


aySlB1K.png
 

Deleted User - 586785

Guest
Ako vidia hráči to, že niekto počas eventov kliká niekoľko hodín 15s práce a niekto sa iba prihlási a pozerá pri tom seriál? :D
Ale fakt, zaujíma ma názor, inak by som to sem nedával, používali by ste takýto skript?
Ako vnímate to, že niekto takýto skript má? Ako vnímate čas prác celkovo? Neprídu vám 15s práce celkovo odveci?
 

Deleted User - 838403

Guest
Ako vidia hráči to, že niekto počas eventov kliká niekoľko hodín 15s práce a niekto sa iba prihlási a pozerá pri tom seriál? :D
Ale fakt, zaujíma ma názor, inak by som to sem nedával, používali by ste takýto skript?
Ako vnímate to, že niekto takýto skript má? Ako vnímate čas prác celkovo? Neprídu vám 15s práce celkovo odveci?
Co je ti do toho, podvodníku?
 

Deleted User - 586785

Guest
Co je ti do toho, podvodníku?
Oficiálne som cheater od 6.3.2020, začal som to písať v piatok večer, na akých svetoch som to skúšal, to ti nepoviem.
Ale ako super vymyslený systém hry, že to oblafne hocikto, aj zo základmi JS.
Alebo niekto, keď makro recorder používa, alebo podobné veci.
Môj skript je proste automatický kalkulátor.
 
Nahoru