• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Ugk

DeletedUser

Guest
Tak tady je ten obrázek a doufám že vyhraju ...
ce55e7cf44d952acc17597621ad242dd7528a74e.jpg
 

DeletedUser

Guest
hmm...tos mel dat do pour feliciter 2012 ... tohle sem nepatri
 

DeletedUser

Guest
hej nikde v pravidlech nebylo napsáno že nesmí být upravená fotka
 

DeletedUser

Guest
no...mozna to upravena fotka byt muze...ale ty tam zadnou fotku cos fotil nemas
 

DeletedUser

Guest
to jsem fotil já mobilem z monitoru :D
ale mám tam obrázek z the west,nemusí tam být přece to co vyfotím já
 

DeletedUser

Guest
hele myslím že tohle je blbost to co si myslíte
nebylo tam nic takovýho napsanýho
¨jen vyrobit vánoční,novoroční pohlednici a to jsem udělal a dělám to znovu a taky na počítači...ve čtvrtek koupím krabičky cigaret tolik aby se to vešlo jako 2×1 metry,napíšu na to the west a půjdu to s mámošema zapálit a vyfotím to a vyhraju
 

DeletedUser

Guest
kdyby mě tady nezačali psát že to musím vyfotit tak bych nepsal že jsem to vyfotil z monitoru,nejsem takovej ***** že když se řekne fotit takj to vyfotim z monitoru
jen jsem na netu nenašel ten obrázek v té velikosti tak jsom to prostě vyfotil z monitoru jak jsem to hrál :) není to nic špatnýho :)
 

DeletedUser12110

Guest
Sama jsem take mela ohledne zadani par nejasnosti, zkopiruju vam odpoved Darling na muj PM dotaz (Doufam, ze se nebude zlobit :))

Darling napsal/a:
naskenovaná malba nebo doupravená fotografie v grafickém programu -> vyloučení
fotografie s čímkoliv související s TW -> bude vpuštěno.
 
Nahoru