• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Uhýbáni vs Vystupování a Přesnost vs Taktika

DeletedUser

Guest
Zdravím jaké jsou rozdily?
Četl jsem help a tam jsou stejné odpovědi
 

DeletedUser

Guest
Vystupovanie je na UTOK - Su na tieto schopnosti aj prace ( Ak utocis tak protivnik ma mensiu sancu ta zasiahnut v zavislosti na jeho TAKTIKE )
Taktika na OBRANU - Su na tieto schopnosti aj prace ( Ak si napadnuty tak protivik ma mensiu sancu ta zasiahnut v zavislosti na jeho VYSTUPOVANI )
Uhybanie - Snizuje sa sanca ze ta protivnik zasiahne - Na tieto schopnosti su neni prace
Presnost - Zvysuje sa sanca ze ty protivnika zasiahnes - Na tieto schopnosti su neni prace
 

DeletedUser

Guest
chcem sa opytat ked je niekto dobry ma vela schopnosti na vystupovanie a ked nanho zautocim tak vystupovanie pri obrane vobec nepouziva
 

DeletedUser2886

Guest
Ano, v ten moment se bude počítat tvoje vystupování kontra jeho taktika.
Vystupování se počítá jen útočníkovi
 

DeletedUser

Guest
Ano, v ten moment se bude počítat tvoje vystupování kontra jeho taktika.
Vystupování se počítá jen útočníkovi

To není tak zcela jasné.

Každý duel střílí útočník i obránce
Útočník vystřelí, počítá se útočníkovo vystupování proti obráncově taktice
Pak vystřelí obránce. Opět se počítá vystupování vyzyvatele proti taktice obránce ? To snad ne...
 

DeletedUser

Guest
Každý duel střílí útočník i obránce
Útočník vystřelí, počítá se útočníkovo vystupování proti obráncově taktice
Pak vystřelí obránce. Opět se počítá vystupování vyzyvatele proti taktice obránce ? To snad ne...

Ne, takhle by to nemělo fungovat.
Přidáme si pár výrazů, vyzyvatel pro člověka který došel do města, vyzvaný pro člověka co ve městě bydlí, útočník pro momentálního střelce, obránce pro momentálního střeleného.

Vyzyvatel dorazí do města a tváří se drsně (vystupování), vyzvaný ho zmerčí a hupne za nějaký sud...
První kolo vyzyvatel začíná jako útočník a vystřelí (přesnost), vyzvaný se pokouší uskočit (uhýbání), vyzvaný uskočí na lepší pozici a vystřelí na vyzyvatele, čili se stává útočníkem (přesnost), vyzyvatel jako obránce uskakuje před letící kulkou (uhýbání), pak je druhé kolo, což je ta samá písnička. Vyzyvatel se stává prvním útočníkem, vyzvaný druhým útočníkem v tom samém kole.
Po celý duel platí výhoda z vystupování kterou získal vyzyvatel (vyzvaný se ho bál a zamrzl na místě), nebo výhoda z taktiky kterou získal vyzvaný (našel si dobrý sud za kterým je skoro krytý).


Edit : ještě jsem nedodal
Útočník vystřelí, počítá se útočníkovo vystupování proti obráncově taktice
Pak vystřelí obránce. Opět se počítá vystupování vyzyvatele proti taktice obránce ?

V tom případě by taktika snižovala přesnost útočníka, ale vystupování by nesnižovalo přesnost obránce, protože by se jeho efekt uplatil jenom na snížení taktiky obránce... Doufám, že sem to napsal srozumitelně ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Díky za vysvětlení, je mi tedy jasné, že vystupování kontra taktika se vyhodnotí na začátku duelu, nikoli při každém výstřelu. :)
 

DeletedUser

Guest
este tak vediet, aky velmi sa prejavi to hupnuti za sud :ehm:
 

DeletedUser

Guest
este tak vediet, aky velmi sa prejavi to hupnuti za sud :ehm:

To by jsi nám mohl odpovědět ty jako velký taktik :) ,určitě si to taky probíral i se Z.

EDIT :

Já osobně si to představuji takto :

tedy mám vyšší taktiku.Tak hupnu za sud,útočník se sníží šance mě zasáhnout.Po výstřelu vykuknu ,útočník není připraven není ničím chráněn ,tudíž mám větší šanci ho zasáhnout.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To by jsi nám mohl odpovědět ty jako velký taktik :) ,určitě si to taky probíral i se Z.

hmmm.... :ups ha: k tomu sme sa nedostali este :ehm:

EDIT:

tedy mám vyšší taktiku.Tak hupnu za sud,útočník se sníží šance mě zasáhnout.Po výstřelu vykuknu ,útočník není připraven není ničím chráněn ,tudíž mám větší šanci ho zasáhnout.

sice sa znizi sanca na zasah, ale ...
trosku som frustrovany na cz4 - vojak, taktika 124, uhybanie X (celkom slusne) a pride vojak s vystupovanim mensim ako 103, neviem kolko presnost a trafi ma 6 krat :cry:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak to je těžko.Mohl mít dost přesnosti nebo trefoval zrovna do nekrytých míst.Dost záleží na náhodné hodnotě :(.
 

DeletedUser

Guest
no v priemere sa trafia 3-4 krat (to 6 bola zjavne nahoda)
ale aj tak ked mam taktiku 186 (124 + 50%) a on dajme tomu vystupovanie 103
tak musi mat PODSTANE vyssiu presnost ako ja uhybanie :ehm:, a to sa mi nechce verit :whaaat:
 

DeletedUser

Guest
ale aj tak ked mam taktiku 186 (124 + 50%) a on dajme tomu vystupovanie 103

Proč? Možná se na to jenom špatně koukáš, třeba při vysokých číslech není to omezení tak výrazné. Může být větší rozdíl mezi vystupováním 10 a taktikou 60 než mezi vystupováním 100 a taktikou 150. V obou je rozdíl 50, ale první je 6x menší kdežto druhé jenom 1,5x :cool1:

Poslední dobou mi protivníci prostřelí vystupování 80 a uhýbání 100 3x, 4x... S4 se zbláznilo :D
 

DeletedUser

Guest
no ved to, ze neviem ako to funguje :cry:
radsej idem co-to popracovat :ups ha:
 

DeletedUser

Guest
a co když to je vystupování/taktika*přesnost? to si myslím ež by mohlo klidně být ono a vysvětlovalo yb to ten velkej rozdíl mezi 10 a 60 a 100 a 150, ale nemám to ničím podložené tedy to neberte tak doslova spíše mě to jen tak napadlo že tak nějak by to třeba mohlo být
 

DeletedUser

Guest
No tak já na 1. Zaútočím na hráče trefím ho 6x po 20Hp on si vystřlí 3x po 150 a jsem v háji
 

DeletedUser

Guest
mne ani nejde tak o to poskodenie (to neriesim, kedze ... :ups ha:)
ale ako funguje znizenie hodnoty zasahu vdaka taktike/vystupovaniu :ehm:
 

DeletedUser

Guest
zjosefe, tvoje taktika ti pomáhá ho trefit, snižuje jeho šanci trefit tě v tom, že mu bereš bonus vystupování, při dostatečné přesnosti a tvém slabém uhýbání, má i on solidní šanci na to, že tě párkrát trefí

pokud by to fungovalo jak píšeš, tak by vojáci premianti s taktikou přes 100 byli při obraně nezasažitelní a to oba víme, že je nesmysl
 
Nahoru