• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Uhýbáni vs Vystupování a Přesnost vs Taktika

DeletedUser

Guest
njn, len sa mi zda divne ze taktika podpori skor presnost ako uhybanie :ehm:
 

DeletedUser

Guest
Doporučuji každému najít si spolehlivé přátele, seznámit se navzájem s vlastnostmi a udělat nespočetně ostrých duelů, pak teprve pochopíte, jak jednotlivé složky fungují.
 

DeletedUser

Guest
Aha, já myslel, že se na nich ukazuje, jak ohebný je lidský charakter.

Ostřejší jsou dle mého na pochopení duelů lepší, hlavně díky tomu odstřelení :cool1:

Z těch se dá pochopit, proč mají někteří hráči tak vysokou duelovou úroveň...;)
 

DeletedUser

Guest
mam otazku: Jak vysoký účinek ma vystupování, když útočím. Je při útoku vystupování nezbytné?
Je možné, že když budu mí vysoké vystupování, nepřítel mě ani nezasáhne?
Dejme tomu, že mám 50 přesnost. Mám 50 nevyužitých schopností. Mám si zvýšit přesnost na 100 nebo si mám vylepšit vystupování na 50? Co je lepší???
Dík za odpovědi.
 

DeletedUser

Guest
Rozhodně to vystupování.
Z těchto dvou možností jestli přesnost nebo vystupování.
 

DeletedUser

Guest
můžeš mi objasnit proč?

Vajíčko pro den: 27. duben

samotar5.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8866

Guest
Mam dotaz,kdyz nekoho vyzvu,taktika se mi nepocita nebo ji potrebuji i jako vyzyvatel??????
 
Nahoru