• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

ukol Velikonoce

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
ahoj a tech 6 vajec (pevnost,mesto,bar atd...)co s nimi?? prece nejsou k nicemu... a poradite mi jak sehna t shila vejce?
 

DeletedUser

Guest
tech šest vajec dáva ruzne bonusy, jako zvýšení pracovní motivace, duelové motivace, zrychlení cestování, dobytí energie, HP

Na to aby se ti u šerifa otevrel úkol, kde dostaneš shnilá vejce, musíš mít splnené všechny úkoly velikonoce. Což na bufalu svede asi jen pár desítek lidiček
 
tech šest vajec dáva ruzne bonusy, jako zvýšení pracovní motivace, duelové motivace, zrychlení cestování, dobytí energie, HP

Na to aby se ti u šerifa otevrel úkol, kde dostaneš shnilá vejce, musíš mít splnené všechny úkoly velikonoce. Což na bufalu svede asi jen pár desítek lidiček

a ty bonusy trvají jak dlouho ?
 

DeletedUser

Guest
Já to hledal podle vašich rad ale stejně se mi objevilo jenom město duchů........?!
Tak co mám dělat?
 

DeletedUser7728

Guest
Já to hledal podle vašich rad ale stejně se mi objevilo jenom město duchů........?!
Tak co mám dělat?
Dojít tam, přijmout a splnit úkol (tím najdeš 1.vajíčko). Pořádně si přečíst záverečný text toho úkolu. Teprve pak se ti na mapě zobrazí Východní bod, kde je ukryté 2. vajíčko.
 

DeletedUser

Guest
Musíš jít zaprvní do města duchů, kam tě poslala Marie, tam najdeš vajíčko, a úkol dojít na východní bod, tam dostaneš vejce a úkol jít k západnímu bodu.

Problém je v tom,že já vejce též nemůžu najít,mě Marie nikam neposlala,mám jen úkol najít 3 vejce,ale nevim teda kde je hledat,když od Marie tam nic jiného že mám najít 3 vejce nemám!zkoušel jsem to tady v nápovědách,ale marně,nikde to vejce není.Tak mi prosím někdo pomozte jak to má tedy udělat.Díky!
Kaiko!
 

DeletedUser7836

Guest
Ale veď info je predsa napísané v texte úlohy.
Velikonoce (Velikonoční vajíčka)

Marie Roalstad: Máš chuť hledat velikonoční vajíčka? Tak to bych na tvém místě nejdřív hledal ve městě duchů!
 

DeletedUser

Guest
Ale veď info je predsa napísané v texte úlohy.

Přines mi všechna vajíčka, která jsi našel. Pro toho, kdo najde nejvíc velikonočních vajíček, je tu malé překvapení! tak toto je to jediné co tam mám napsané a to doslova!Takže to nemůžu splnit,protože nic jiného k tomu tam nemám,ať se koukám jak se koukám,nic přesnějšího tam není!Přeci nejsem blbec!
Kaiko
 

DeletedUser

Guest
Kaiko, to jsou dva různé úkoly. První o kterém píše P3t4 a který splníš aniž by sis přečetl, co je v něm napsané (protože nemá žádnou podmínku splnění, stačí to odklikat za 2 sekundy na místě). A druhý, který na něho navazuje a o kterém teď mluvíš ty. Teprve na jeho splnění potřebuješ ty vajíčka, ale v instrukcích už není znovu zopakované, kde je máš hledat.
 

DeletedUser1318

Guest
Přines mi všechna vajíčka, která jsi našel. Pro toho, kdo najde nejvíc velikonočních vajíček, je tu malé překvapení! tak toto je to jediné co tam mám napsané a to doslova!Takže to nemůžu splnit,protože nic jiného k tomu tam nemám,ať se koukám jak se koukám,nic přesnějšího tam není!Přeci nejsem blbec!
Kaiko

Velikonoce (Velikonoční vajíčka)
Marie Roalstad: Máš chuť hledat velikonoční vajíčka? Tak to bych na tvém místě nejdřív hledal ve městě duchů!

Velikonoce (Velikonoční vajíčka)
Marie Roalstad: Jdi už! Než ta vajíčka najde někdo jiný.

Velikonoce (Velikonoční vajíčko na východě)
Další velikonoční vajíčko hledej na východním spojovacím bodě.

Velikonoce (Velikonoční vajíčko na východě)
Až velikonoční vajíčko najdeš, uvidíš taky další zprávu, která ti ukáže další cestu k západnímu spojovacímu bodu.

Velikonoce (Velikonoční vajíčko na západě)
I tady prohledej blízké okolí, abys našel velikonoční vajíčko.

Velikonoce (Velikonoční vajíčko na západě)
Sice jsi našel velikonoční vajíčko, ale zpráva s dalšími pokyny je bohužel nečitelná a ty nemáš tušení, kde máš dál hledat. Snad ho někde najdeš náhodou.

Velikonoce (Konec hledání)
Marie Roalstad: Přines mi všechna vajíčka, která jsi našel. Pro toho, kdo najde nejvíc velikonočních vajíček, je tu malé překvapení!

Velikonoce (Konec hledání)
Marie Roalstad: Tys našel jenom tři velikonoční vajíčka? Škoda… No jo, stejně je to lepší než u všech ostatních! I když ještě jedno vajíčko chybí… Ale to se určitě taky ještě najde.

Ten text je jasný dost ne?

A jestli ne, tak se zkus podívat sem:
http://wiki.the-west.cz/wiki/Velikonoce_2010
http://wiki.the-west.cz/wiki/Velikonoce_2011
 

DeletedUser

Guest
Velikonoce (Velikonoční vajíčka)
Marie Roalstad: Máš chuť hledat velikonoční vajíčka? Tak to bych na tvém místě nejdřív hledal ve městě duchů!

Velikonoce (Velikonoční vajíčka)
Marie Roalstad: Jdi už! Než ta vajíčka najde někdo jiný.

Velikonoce (Velikonoční vajíčko na východě)
Další velikonoční vajíčko hledej na východním spojovacím bodě.

Velikonoce (Velikonoční vajíčko na východě)
Až velikonoční vajíčko najdeš, uvidíš taky další zprávu, která ti ukáže další cestu k západnímu spojovacímu bodu.

Velikonoce (Velikonoční vajíčko na západě)
I tady prohledej blízké okolí, abys našel velikonoční vajíčko.

Velikonoce (Velikonoční vajíčko na západě)
Sice jsi našel velikonoční vajíčko, ale zpráva s dalšími pokyny je bohužel nečitelná a ty nemáš tušení, kde máš dál hledat. Snad ho někde najdeš náhodou.

Velikonoce (Konec hledání)
Marie Roalstad: Přines mi všechna vajíčka, která jsi našel. Pro toho, kdo najde nejvíc velikonočních vajíček, je tu malé překvapení!

Velikonoce (Konec hledání)
Marie Roalstad: Tys našel jenom tři velikonoční vajíčka? Škoda… No jo, stejně je to lepší než u všech ostatních! I když ještě jedno vajíčko chybí… Ale to se určitě taky ještě najde.

Ten text je jasný dost ne?

A jestli ne, tak se zkus podívat sem:
http://wiki.the-west.cz/wiki/Velikonoce_2010
http://wiki.the-west.cz/wiki/Velikonoce_2011

Marie Roalstad: Přines mi všechna vajíčka, která jsi našel. Pro toho, kdo najde nejvíc velikonočních vajíček, je tu malé překvapení!




Zapotřebí: Odměna:
1. velikonoční vajíčko 0/1
2. velikonoční vajíčko 0/1
3. velikonoční vajíčko 0/1
+ Neznámé
+ Neznámé
Splnit úkol Zrušit úkol tady je okopírovaná stránka s tím úkolem a tak mě tedy tat ukaž kde je tady něco o městě duchů či jít na východ či západ,zkoušel jsem ty vajíčka najít i v těch screenschotech,ale marně já ve městě u barmana nic nemám a podobně je to u všech těch obrázků,prostě jsem nic nenašel,tak fakt nevím!
Kaiko
 

DeletedUser

Guest
Kaiko, to jsou dva různé úkoly. První o kterém píše P3t4 a který splníš aniž by sis přečetl, co je v něm napsané (protože nemá žádnou podmínku splnění, stačí to odklikat za 2 sekundy na místě). A druhý, který na něho navazuje a o kterém teď mluvíš ty. Teprve na jeho splnění potřebuješ ty vajíčka, ale v instrukcích už není znovu zopakované, kde je máš hledat.

já prostě nevím kde mám ty 3 vejce hledat,tak to hold nenajdu,protože mi to prostě došlo sem to splnění úkolu blbě,nemůžu si pomoci,jak můžu najít něco,když k tomu tady nic víc neni!!!!!!!
Kaiko
 

DeletedUser1318

Guest
mě tedy tat ukaž kde je tady něco o městě duchů či jít na východ či západ,zkoušel jsem ty vajíčka najít i v těch screenschotech,ale marně já ve městě u barmana nic nemám a podobně je to u všech těch obrázků,prostě jsem nic nenašel,tak fakt nevím!
Kaiko
V roce 2010 byla sada úkolů, pořadí si nepamatuji přesně, úkoly zadávaly všechny postavy, najít se dala tři vajíčka pro Marii, a jedno sváteční ti dal tuším barman, to byl ten záprtek.
Ten úkol se objevil i letos, a navíc přibyl ještě nový, kdy se dalo najít šest dalších vajíček, která doplňovala zdraví, motivaci, atp. Tento úkol už skončil. Ta vajíčka jsou graficky totožná, popis je u nich jiný, ty co chce Marie jsou na těch třech místech ve hře. Pokud nemůžeš splnit některý předchozí úkol z té série, tak se k nim letos nedostaneš. (dřevo, krocani atd.)
Toto je řada úkolů pro rok 2010, zkus se podívat do hotových úkolů, kam až jsi to splnil:
Velikonoční oheň
Velikonoční vajíčka
Konec hledání
Velikonoční jehně
Velikonoční zajíček
Ulovit krocana
Velikonoční vajíčko ve městě duchů
Velikonoční vajíčko na východě
Velikonoční vajíčko na západě
Biftek
Nachytat ryby
Veselé Velikonoce
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
V roce 2010 byla sada úkolů, pořadí si nepamatuji přesně, úkoly zadávaly všechny postavy, najít se dala tři vajíčka pro Marii, a jedno sváteční ti dal tuším barman, to byl ten záprtek.
Ten úkol se objevil i letos, a navíc přibyl ještě nový, kdy se dalo najít šest dalších vajíček, která doplňovala zdraví, motivaci, atp. Tento úkol už skončil. Ta vajíčka jsou graficky totožná, popis je u nich jiný, ty co chce Marie jsou na těch třech místech ve hře. Pokud nemůžeš splnit některý předchozí úkol z té série, tak se k nim letos nedostaneš. (dřevo, krocani atd.)
Toto je řada úkolů pro rok 2010, zkus se podívat do hotových úkolů, kam až jsi to splnil:
Velikonoční oheň
Velikonoční vajíčka
Konec hledání
Velikonoční jehně
Velikonoční zajíček
Ulovit krocana
Velikonoční vajíčko ve městě duchů
Velikonoční vajíčko na východě
Velikonoční vajíčko na západě
Biftek
Nachytat ryby
Veselé Velikonoce

to co chtěli ostatní jsem hravě splnil (dřevo atd..)a přesto se mi u té marie nic jiného nezobrazilo,minulý rok jsem tyto velikonoce ještě nehrál,nebo si to nepamatuji,takže nevím.Prostě tuto misi nemůžu splnit a nevím proč,kde se stala chyba
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru