• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

ukol Velikonoce

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
°LOL kaiko jestli myslíš že město duchu jako je nějaký opuštění tak ne je to úplně v levo v rohu nahoře ... a všichni ti tu radí tak to skus ...a furt se nehadej
 

DeletedUser1318

Guest
Takže na tom světě, o kterém se bavíme, shnilá vejce máš?
 

DeletedUser

Guest
On tomu asi věří, ale spíš jej štve, že s tím nemůže hnout.

nemůžu hnout s něčím co tady prostě nemám,v tom městě duchů jsem byl a to co mám v tom odkazu tak tam vůbec není.To vajíčko se ti tam zobrazí jedině tehdy,když je to napsané v úkolu a to já tam prostě nemám napsané,tak už nevím jak vám to mám vysvětlit!Proč si nemůže admin připustit chybu i na jejich straně nechápu,pochopil bych to.Já se nehádám,nemám proč,prostě to tady nemám a tak s tím tady můžu něco těžko udělat.
Kaiko
 

DeletedUser1318

Guest
nemůžu hnout s něčím co tady prostě nemám,v tom městě duchů jsem byl a to co mám v tom odkazu tak tam vůbec není.To vajíčko se ti tam zobrazí jedině tehdy,když je to napsané v úkolu a to já tam prostě nemám napsané,tak už nevím jak vám to mám vysvětlit!Proč si nemůže admin připustit chybu i na jejich straně nechápu,pochopil bych to.Já se nehádám,nemám proč,prostě to tady nemám a tak s tím tady můžu něco těžko udělat.
Kaiko
Já se ti snažím pomoct, byť mi může být v podstatě ukradený, jestli ten úkol splníš, nebo ne. Nevím, který admin má připustit chybu. Pokud by se jednalo o bug, tak bude postižených víc. Pár případů se tu řešilo, co vím, všechny končili tím, že chyba byla na straně hráče.
Já ten úkol celý plnil letos, žádný zádrhel jsem nepozoroval.
Pokud si přesvědčený, že je chyba ve hře, obrať se přímo na support.
Ty máš ten úkol v městě duchů přijatý? (v knize úkolů) máš nějaká vajíčka a přesto ten úkol nemůžeš splnit, protože tam nejsou šedivá?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já se ti snažím pomoct, byť mi může být v podstatě ukradený, jestli ten úkol splníš, nebo ne. Nevím, který admin má připustit chybu. Pokud by se jednalo o bug, tak bude postižených víc. Pár případů se tu řešilo, co vím, všechny končili tím, že chyba byla na straně hráče.
Já ten úkol celý plnil letos, žádný zádrhel jsem nepozoroval.
Pokud si přesvědčený, že je chyba ve hře, obrať se přímo na support.
Ty máš ten úkol v městě duchů přijatý? (v knize úkolů) máš nějaká vajíčka a přesto ten úkol nemůžeš splnit, protože tam nejsou šedivá?

v knize úkolů mám co se týče velikonoc vše splněno,vyjma marie kde bych měl míti 3 vajíčka,nic jiného co se týče velikonoc v knize úkolů nemám.Já vím že se mi snažíš pomoct a děkuji ti za to!
Kaiko
 

DeletedUser1318

Guest
A ten úkol od Marie se ti ve městě duchů objevil, nebo ne?
Máš jej přijatý a nemáš potřebná vejce, nebo jej vůbec nemáš?
 

DeletedUser

Guest
A ten úkol od Marie se ti ve městě duchů objevil, nebo ne?
Máš jej přijatý a nemáš potřebná vejce, nebo jej vůbec nemáš?

já v tom městě duchů už jednou byl,když jsem tady o tom četl je to na začátku fora,tak tak zkusím zajít znova a pak uvidím.Předtím jsem tam nic neměl,ale je fakt že jsem ještě neměl hotový to dřevo.Nicméně marie mě nikam neposlala,mám tu jen že mám najít 3 vejce a k tomu nic víc.
 

DeletedUser1318

Guest
já v tom městě duchů už jednou byl,když jsem tady o tom četl je to na začátku fora,tak tak zkusím zajít znova a pak uvidím.Předtím jsem tam nic neměl,ale je fakt že jsem ještě neměl hotový to dřevo.Nicméně marie mě nikam neposlala,mám tu jen že mám najít 3 vejce a k tomu nic víc.
Já jsem přesvědčený, že v tom bude ten problém, ty úkoly na sebe navazují, asi jsi tam byl poprvé moc brzo.
Držím palce, je to celkem honička to oběhnout, snad to najdeš a stihneš.
Měj se.
 

DeletedUser

Guest
Já jsem přesvědčený, že v tom bude ten problém, ty úkoly na sebe navazují, asi jsi tam byl poprvé moc brzo.
Držím palce, je to celkem honička to oběhnout, snad to najdeš a stihneš.
Měj se.

nestihnu,do východního bodu to mám 8 hodin a pak mě to zřejmě pošle do západního bodu,což bude asi taky tak 8 hodin,takže nic no,snaha byla.Ale i tak díky!Kdyby mě ta marie tam polsala a měl jsem to zobrazené v úkolech tak už to mám,tak snad příště no.
Kaiko
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru