• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Ukončení světa a migrační pásma

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Deleted User - 31870

Guest
<center><div style="width:400px;height:250px;margin:-18px;background-image:url(http://wiki.the-west.cz/images/5/56/Zadavatel_newport.png);padding:22px;"><div style="width:600px;margin-left:415px;margin-top:20px;height:100px;font-size:14px;"> <big><big><b>The End 10.3.2014</b></big></big><br>Procházíš zemí, kterou jsi dlouhá léta znal. <br>Dříve úrodná políčka se změnila v prašnou, <br>neúrodnou pustinu. Jen suché, ve větru <br>tiše ševelící křoví a pár vran kroužících <br>vysoko nad hlavou ti dělá společnost. <br>V dáli vidíš město. Mrtvé, opuštěné město. <br>Ohořelý zbytek věže kostela se truchlivě <br>tyčí nad městem, připomínající věkem <br>omšelý náhrobek. Víš, že zde nemá smysl <br>dále otálet. Tvůj domov se změnil v pustinu, <br>kde bys našel leda smrt. Nezbývá, než říci <br>rodnému kraji poslední sbohem a vydat se <br>hledat nový domov.</div></div></center>


Migrace je zcela dobrovolná - využít této možnosti nemusíte, 10. března však bude tento svět definitivně
uzavřen a herní účty, které zůstanou na světu, budou nenávratně smazány.

Přesun postavy si dobře rozmyslete - dle současných migračních pásem není možné z cílového světa se opětovně přesunout
- support nemůže do přesunu zasáhnout. V budoucnu je možné, že budou migrační pásma upravena.

Současné cílové světy:
  • neprémiové (1 a 9)
  • prémiové (Arizona a Buffalo)

Zásady migrace
  • Nelze přesunout postavu na svět, kde máte již jinou postavu.
  • Na světě, ze kterého se chcete přesunout, nesmíte mít otevřené záležitosti na trhu (nepřevzaté předměty / peníze, ani se nesmíte účastnitt dražeb, které končí po termínu ukončení světa).
  • Postava se nesmí v daném okamžiku účastnit bitvy či duelu (zrušit zadané činnosti ve frontě).
  • Postava musí mít alespoň level 40.

Spolu s postavou se přesune
  • zvolený charakter postavy včetně nastavení a herního profilu
  • aktuální počet zkušeností, dolarů
  • level postavy
  • dluhopisy a nuggety
  • inventář a výbava
  • úspěchy a tituly
  • posílení a nastavení prémium účtu
  • zvolené řemeslo i body
  • splněné úkoly
  • vlastnosti i schopnosti

Spolu s postavou se nepřesune
  • Seznam přátel
  • Wanted
  • Město a pevnosti
  • Otevřené akce (systém zabrání přesunu postavy)
  • Reporty z herních akcí

Možnosti -> Účet -> Přesun postavy
 

DeletedUser

Guest
Vzhledem k tomu, že jsem tu teprve krátce a migrace je i pro mě momentálně nová zkušenost, neznám odpověď na vaše otázky.

Takže vaše dotazy budu směřovat na Inno:
1) převod srdíček z akce Valentýn
2) možnost migrace postavy mimo 4 určené světy, pokud již máte účet na tom nabízeném
3) dotaz, zda jsou s migrací spojeny nějaké úkoly

Pokud jsem na něco zapomněla, prosím informujte mě. Děkuji za spolupráci.



Takže dostalo se nám info od INNA k této jedné otázce zatím - konkrétně té první a tedy je možné, že migrace bude kvůli akci Valentýn o týden posunuta. Takže zatím s migrací nespěchejte.
 

DeletedUser

Guest


Hráči,jenž mají na světech určených pro migraci již jinou svou postavu, napiště co nejrychleji ze hry ticket adresovaný rovnou admince - Mikosansobi.

 

DeletedUser8866

Guest
Ahoj,muže mi někdo napsat co mám napsat za heslo při migraci na svět 1?Děkuji za odpověd
 
Nahoru