• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Ukončení světa a migrační pásma

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Deleted User - 31870

Guest
<center><div style="width:400px;height:250px;margin:-18px;background-image:url(http://wiki.the-west.cz/images/5/56/Zadavatel_newport.png);padding:22px;"><div style="width:600px;margin-left:415px;margin-top:20px;height:100px;font-size:14px;"> <big><big><b>The End 10.3.2014</b></big></big><br>Procházíš zemí, kterou jsi dlouhá léta znal. <br>Dříve úrodná políčka se změnila v prašnou, <br>neúrodnou pustinu. Jen suché, ve větru <br>tiše ševelící křoví a pár vran kroužících <br>vysoko nad hlavou ti dělá společnost. <br>V dáli vidíš město. Mrtvé, opuštěné město. <br>Ohořelý zbytek věže kostela se truchlivě <br>tyčí nad městem, připomínající věkem <br>omšelý náhrobek. Víš, že zde nemá smysl <br>dále otálet. Tvůj domov se změnil v pustinu, <br>kde bys našel leda smrt. Nezbývá, než říci <br>rodnému kraji poslední sbohem a vydat se <br>hledat nový domov.</div></div></center>



Migrace je zcela dobrovolná - využít této možnosti nemusíte, 10. března však bude tento svět definitivně
uzavřen a herní účty, které zůstanou na světu, budou nenávratně smazány.

Přesun postavy si dobře rozmyslete - dle současných migračních pásem není možné z cílového světa se opětovně přesunout
- support nemůže do přesunu zasáhnout. V budoucnu je možné, že budou migrační pásma upravena.

Současné cílové světy:
  • neprémiové (1 a 9)
  • prémiové (Arizona a Buffalo)

Zásady migrace
  • Nelze přesunout postavu na svět, kde máte již jinou postavu.
  • Na světě, ze kterého se chcete přesunout, nesmíte mít otevřené záležitosti na trhu (nepřevzaté předměty / peníze, ani se nesmíte účastnitt dražeb, které končí po termínu ukončení světa).
  • Postava se nesmí v daném okamžiku účastnit bitvy či duelu (zrušit zadané činnosti ve frontě).
  • Postava musí mít alespoň level 40.

Spolu s postavou se přesune
  • zvolený charakter postavy včetně nastavení a herního profilu
  • aktuální počet zkušeností, dolarů
  • level postavy
  • dluhopisy a nuggety
  • inventář a výbava
  • úspěchy a tituly
  • posílení a nastavení prémium účtu
  • zvolené řemeslo i body
  • splněné úkoly
  • vlastnosti i schopnosti

Spolu s postavou se nepřesune
  • Seznam přátel
  • Wanted
  • Město a pevnosti
  • Otevřené akce (systém zabrání přesunu postavy)
  • Reporty z herních akcí

Možnosti -> Účet -> Přesun postavy
 

Deleted User - 31870

Guest
Fórum The West > The West > Herní světy > Nabídka měst > Svět 2
Fórum The West > The West > Herní světy > Nabídka měst > Svět 8
 

DeletedUser1318

Guest
Takže světy 2 a 8 5.3. končí.
Pokud má někdo postavu i na některém cílovém, musí si vybrat a jednu z nich obětovat.
Investice vložené do nákupu například nových sad lze zachránit opět jen pomocí nějakého dalšího migrujícího "překupníka", tak stejně, jako to bylo dříve?
 

DeletedUser8071

Guest
hm super ! Teď když se svět 8 stmelil ho opět rozbijete - není nad to mít silný hlas v innu, který se za nás bije!
 

DeletedUser7943

Guest
Můžete sem hodit link s návodem, jak migrovat? Díky...

P.S.:
Vůbec se mi to nelíbí.
Svět 4 - nechal jsem postavu zaniknout,
Svět 2 - budu migrovat na Svět 9.
ALE CO BUDE ZÍTRA???
 

DeletedUser11669

Guest
Já osobně konec sv2 vítám!!! Cílová redukce postav na jediného Trapper Jacka je konečně tady :-)

Dotaz na support, jsou s migrací spojeny nějaké úkoly? Při předchozím zavírání světů byly úkoly pro jednotlivce i pro skupiny.... Díky za odpověď.
 

DeletedUser8071

Guest
Můžete sem pls hodit počty hráčů na těch 4 světech, kam se máme přesunout? ....:( - mám slabý počítač, počty se mi neukazují, ani při najetí myši
 

DeletedUser15622

Guest
ach jo : Koukám že zas někdo někde nepřemýšlel.Akce Valentýn končí 3.3.2014 a pokud se budu chtít přesunout 5.3.2014 na svět kde mám postavu musím za 1.Zrušit účet což jak je psáno trvá cca 5 dní.6 den se účet smaže,ale ne automaticky a teprve potom můžu jít se svojí stěhující se postavou na určený svět tam se my postava zapíše až po přepočtu.
 

DeletedUser6244

Guest
srdce

Převádí se i nasbíraná srdce jednotlivce? Aby migrující v průběhu Valentýnské akce mohli vypomoci světovému skóre toho serveru, kam míří?
 

Mikosansobi

Člen týmu
Vzhledem k tomu, že jsem tu teprve krátce a migrace je i pro mě momentálně nová zkušenost, neznám odpověď na vaše otázky.

Takže vaše dotazy budu směřovat na Inno:
1) převod srdíček z akce Valentýn
2) možnost migrace postavy mimo 4 určené světy, pokud již máte účet na tom nabízeném
3) dotaz, zda jsou s migrací spojeny nějaké úkoly

Pokud jsem na něco zapomněla, prosím informujte mě. Děkuji za spolupráci.
 

DeletedUser9884

Guest
Fajn, jen tak dál a donutíte mě po pěkných pár letech skončit - nemám se pomalu kam hnout, jsem na 4 světech, vždy jiný charakter, jiný skill.....

Mimochodem, kdo jste též na více světech a klikáte valentýnská srdíčka : všímáte si kolik hráčů, kolik stejných nicků se opakuje na různých světech ?? Myslím že nejsem jediný koho ona migrace "nadzvedla".

A doufám, že po cca 3 měsících po uzavření č.2 a č.8 se otevře nový svět. Stejně jako po uzavření č.4 bylo otevřeno Eldorado.

Nový svět se může jmenovat třeba..... Fukušima
 

DeletedUser8568

Guest
Zdravím,
west je má srdcovka a hraji jej od počátku světa 3,který již také neexistuje.Nyní se mne opět dotýká migrace ze světa 8.Hraji na třech světech a nelíbí se mi,postupné rušení světů.Nemluvě o tom,že za vystavěná města a pevnosti,postavy v jejichž jsou držení,nedostanou žádnou adekvátní kompenzaci.To co dávali,když jsem z jednou ze svých postav migroval ze s3 na Buffalo,bylo spíše k naštvání.
Jestli budou takto postupovat i nadále při rušení světů,tak nejen že nebudeme mít možnost přejít na volný svět aniž bychom tam nekolidovali z druhou postavou.Když už hráč nemá jinou možnost než danou postavu ukončit,měla by být dána možnost z této postavy přetáhnout inventář,peníze,hotové úkoly na postavu jiného světa patřící danému hráči+jistou kompenzaci za skušenosti ať již skušenostmi na jiném světě či spec.herními sadami,dluhopisy,goldy atp.
Jinak to je prostě jen vyjeb s hráči,kteří tuto hru drží.
Dokáži pochopit,že některé světy se nevyplatí dále provozovat,nicméně chce to vzít rozum do hrsti,jinak hráči při dalším nešetrném zásahu do hry začnou houfně opuštět tuto dobrou hru.Za zvážení by možná také stálo,zrušit vícero světů naráz a pro hráče těchto světů vytvořit jeden nový,s tím že pokud by z těchto světů kolidovalo od jednoho hráče více postav,tak by byla dána možnost jednu postavu nechat na novém světě a další by mohli na jiné světy.
Toť můj názor,souhlasit s ním nikdo nemusí. ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8071

Guest
Lukajda99 - taky můj první svět byla 6-ka, ale asi pod jiným nickem, tento nick jsem si zvolil, když Alberto Contador vyhrál Tour de france*, tuším 2009 -

jinak 6-ka ještě jede?
Kolik je tam hráčů?

- hrají s8 a s7, s8 končí a s7 asi zachvíli taky když tam je pod 350 hráčů, tuším, takže mi zůstane jen jen postavička, kterou bych chtěl dojed do konce :)


*vyhrál s dopingem :)
 

DeletedUser8071

Guest
Zdravím,
west je má srdcovka a hraji jej od počátku světa 3,který již také neexistuje.Nyní se mne opět dotýká migrace ze světa 8.Hraji na třech světech a nelíbí se mi,postupné rušení světů.Nemluvě o tom,že za vystavěná města a pevnosti,postavy v jejichž jsou držení,nedostanou žádnou adekvátní kompenzaci.To co dávali,když jsem z jednou ze svých postav migroval ze s3 na Buffalo,bylo spíše k naštvání.
Jestli budou takto postupovat i nadále při rušení světů,tak nejen že nebudeme mít možnost přejít na volný svět aniž bychom tam nekolidovali z druhou postavou.Když už hráč nemá jinou možnost než danou postavu ukončit,měla by být dána možnost z této postavy přetáhnout inventář,peníze,hotové úkoly na postavu jiného světa patřící danému hráči+jistou kompenzaci za skušenosti ať již skušenostmi na jiném světě či spec.herními sadami,dluhopisy,goldy atp.
Jinak to je prostě jen vyjeb s hráči,kteří tuto hru drží.
Dokáži pochopit,že některé světy se nevyplatí dále provozovat,nicméně chce to vzít rozum do hrsti,jinak hráči při dalším nešetrném zásahu do hry začnou houfně opuštět tuto dobrou hru.Za zvážení by možná také stálo,zrušit vícero světů naráz a pro hráče těchto světů vytvořit jeden nový,s tím že pokud by z těchto světů kolidovalo od jednoho hráče více postav,tak by byla dána možnost jednu postavu nechat na novém světě a další by mohli na jiné světy.
Toť můj názor,souhlasit s ním nikdo nemusí. ;)


jedinná kompenzace je získaný úspěch a 75 dluhopisů - aspoň něco :) - podle wiki
 
Nahoru