• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Undibuk: Nový náčelník

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13413
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13413

Guest
Informace k úkolové řadě: Ve waupeeho kmeni zemřel starý náčelník. Má se rozhodnou kde se stane jeho nástupcem. Mezi kandidáty se přihlásil i Waupee ale bude potřebovat pomoc. Zvládnete to společnými silami? Nebo bude Waupee jen dál vysedávat v salonu?
Název úkolu: Nový náčelník
Úroveň hráče: 65


Počet a název: 1. Začátek
Zadavatel práce: Waupee
Text úkolové řady: Zemřel starý náčelník mého kmene. Chtěl bych se ucházet o jeho místo, ale nevím, zda na to mám. Mohl bych tě tedy jako mého přítele poprosit o pomoc?
Požadavek:
Odměna: 500 xp.
Konečný text: Vážně, tak to ti budu opravdu vděčný.

Počet a název: 2. Čelenka
Zadavatel práce: Waupee
Text úkolové řady: Nejprve bych potřeboval novou čelenku. Z té mé už skoro všechno peří vypadalo.
Požadavek: Orlí pero 10x
Odměna: 2000 $, 2500 xp.
Konečný text: Hned vypadá jako nová. Takovou mi budou všichni závidět.

Počet a název: 3. Nové oblečení
Zadavatel práce: Waupee
Text úkolové řady: Když mám tu novou čelenku, chtělo by to i nové oblečení.
Požadavek: kůže 5x
Odměna: 500 $, 1000 xp.
Konečný text: Děkuju, teď si mohu ušít třeba nové kalhoty.

Počet a název: 4. Trénink
Zadavatel práce: Waupee
Text úkolové řady: Už se blíží slavnost, kde se vše rozhodne. Je načase začít trénovat. Nejprve bych si rád procvičil lov. Půjdeš se mnou?
Požadavek: Lovit krocany 1 hodina, lovit bizony 2 hodiny, lovit grizzlyho 3 hodiny
Odměna: 2000 $, 3000 xp. trofej
Konečný text: Tak máme to za sebou, mám sice ještě co zlepšovat ale nejhorší to také nebylo.

Počet a název: 5. Zbraně
Zadavatel práce: Waupee
Text úkolové řady: Při lovu se mi ztupil tomahawk. Nezašel bys do obchodu a sehnal mi nový?
Požadavek: Ostrý tomahawk,
Odměna: 4500 $, 500 ex., rezavý tomahawk
Konečný text: Na tady máš mou starou zbraň. Je tvoje. Mě už je k ničemu.

Počet a název: 6. Boj
Zadavatel práce: Waupee
Text úkolové řady: Je velmi odlišné lovit zvěř a bojovat s někým jiným, proto bych si rád vyzkoušel i to. Slyšel jsem, že kousek odtud řádí banda zlodějíčků. Pojď, vyřídíme si to s nimi.
Požadavek: Vyhnat zlodějíčky 5x
Odměna: 500 ex.
Konečný text: Ha myslím, že se zde už nikdy neobjeví. Dali jsme jim pořádnou lekci.

Počet a název: 7. Zákulisní dohody
Zadavatel práce: Waupee
Text úkolové řady: Mé šance nejsou nikterak velké. Potřeboval bych tedy získat sympatie ostatních. Nezkusil bys to nějak zařídit?
Požadavek: Vyjednávání s indiány 2 hodiny
Odměna: 3000 ex.
Konečný text: Říkáš, že to moc nezabralo. No co se dá dělat, ale stejně děkuju za pomoc

Počet a název: 8. Povzbuzení
Zadavatel práce: Henry
Text úkolové řady: Doslech jsem se, že se Waupee už zítra pokusí stát se náčelníkem. Napadlo mě tedy uspořádat mu pořádnou hostinu, aby se na to posilnil. Co říkáš, pomůžeš mi?
Požadavek: pstruh 5x, šunka 5x, biftek 5x, krocan 5x
Odměna: 3000 $, 2500 ex.
Konečný text: Waupee vypadá, že se mu to líbí, tak snad se mu to zítra povede.

Počet a název: 9. Velký den
Zadavatel práce: Waupee
Text úkolové řady: Tak je to tady. Snad to vyjde. Drž mi palce.
Požadavek:
Odměna: 100 ex.
Konečný text: Zvládl jsem to. Dostal jsem se do dalšího kola, ale bylo to těsné.

Počet a název: 10. Zranění
Zadavatel práce: Waupee
Text úkolové řady: Bohužel jsem při boji s jiným indiánem utržil bodnou ránu nožem. Dost mě to bolí a omezuje v pohybu. Nemáš něco, co by mi mohlo pomoci?
Požadavek: elixír
Odměna: 2000 $, 2000 ex.
Konečný text: Páni. To je zázrak. Jak jsi to dokázal? Už to vůbec nebolí.

Počet a název: 11. Talisman
Zadavatel práce: Waupee
Text úkolové řady: Chtěl mít něco, co by mi přineslo štěstí nějaký talisman, co by mi dodal sílu. Nevíš o něčem?
Požadavek: Náramek ze zubů
Odměna: 750 $, 1500 xp.
Konečný text: Vypadá nádherně, určitě je vněm uchována vlčí síla.

Počet a název: 12. Druhé kolo
Zadavatel práce: Waupee
Text úkolové řady: Druhé kolo má být ještě mnohem náročnější než to první. Budu potřebovat hodně síly a výdrže. Ještě přesně nevím, o co se bude jednat, ale chci být připraven. Nesehnal bys mi ještě jeden ten léčící zázrak. Kdo ví, co by se mohlo stát. A také nějaké jídlo na dodání energie?
Požadavek: elixír 1x, biftek 3x
Odměna: 1500 $, 1500 ex.
Konečný text: Tak teď jsem snad již naplno připravený.

Počet a název: 13. Konec nadějí
Zadavatel práce: Waupee
Text úkolové řady: Nevyšlo to. Nedokázal jsem vyhrát. Asi jsem se měl víc zaměřit na svou přípravu a nenechat vše na tobě. Nemám na nic náladu. Radši mi přines něco k pití.
Požadavek: Whiskey
Odměna: 500 $, 250 ex.
Konečný text: Děkuju. Nevím, co bych si bez tebe dělal.

Počet a název: 14. Odměna
Zadavatel práce: Waupee
Text úkolové řady: Chtěl bych se ti odvděčit za tvou pomoc. Sice jsem se nestal náčelníkem, ale udělal jsi toho pro mě dost. Tak na tady máš. Já už ho potřebovat nebudu.
Požadavek:
Odměna: Waupeeho slavnostní luk (zbraň do pevnosti)
Konečný text: Snad se ti bude hodit víc než mně.


Četl jsem a souhlasím se Všeobecnými soutěžními podmínkami "Indiánská úkolová řada".
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru