• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.23

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8071
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2076

Guest
Je to tím, že bitvy byly vyhlášeny v době starého update! Dneska jsem se taky nemohl dostat do pevnosti (nikdo se tam nemohl dostat, ale byl jsme přihlášený) bitva proběhla. Dostal jsem normální report o útoku, ale nikdo se toho nemohl účastnit aktivně! kvůli tomu přišlo Nové Mexico o 1 pevnost! kvůli tomu že nějací chytráci se nedrželi rad o tom, že se nemají na čtvrtek vyhlašovat žádné bitvy a z toho důvodu jsme napsali na Support stížnost s tíml, že by jsme chtěli dnešní bitvy anulovat!!! snad to vyjde bylo to fak nefér!!!
 

DeletedUser

Guest
Je to tím, že bitvy byly vyhlášeny v době starého update! Dneska jsem se taky nemohl dostat do pevnosti (nikdo se tam nemohl dostat, ale byl jsme přihlášený) bitva proběhla. Dostal jsem normální report o útoku, ale nikdo se toho nemohl účastnit aktivně! kvůli tomu přišlo Nové Mexico o 1 pevnost! kvůli tomu že nějací chytráci se nedrželi rad o tom, že se nemají na čtvrtek vyhlašovat žádné bitvy a z toho důvodu jsme napsali na Support stížnost s tíml, že by jsme chtěli dnešní bitvy anulovat!!! snad to vyjde bylo to fak nefér!!!

Klídek a tabáček..Stěžovat si můžete ale report už neukážeš co? Obránců 15 x útočníků 50..to hovoří za vše...každý kdo byl u pevnosti se mohl dát na jednu ze stran. Nefér? Není to nefér pro útočníky že nemohli pořádně útočit a hlavně za ty útoky dali docela dost peněz. To je také fér?
 

DeletedUser2076

Guest
Hlavně je nefér to, že jsme se nemohli bitvy aktivně účastnit např. rozmístění na věže apod. A navíc plno lidí bylo zmatených a nevěděli, jak se mají do bitvy přihlásit a někteří si mysleli, že jsou přihlášení, ale nebyli, protože to nebylo poznat. Prostě jsme nemohli ty pevnosti kvůli updatu bránit a nikdo nemůže vědět, jakým způsobem ten boj probíhal, protože to nikdo neviděl!!! A pokud to Support nevyřeší tak si tu pevnost stejně vezmeme silou!
 

DeletedUser

Guest
Hlavně je nefér to, že jsme se nemohli bitvy aktivně účastnit např. rozmístění na věže apod. A navíc plno lidí bylo zmatených a nevěděli, jak se mají do bitvy přihlásit a někteří si mysleli, že jsou přihlášení, ale nebyli, protože to nebylo poznat. Prostě jsme nemohli ty pevnosti kvůli updatu bránit a nikdo nemůže vědět, jakým způsobem ten boj probíhal, protože to nikdo neviděl!!! A pokud to Support nevyřeší tak si tu pevnost stejně vezmeme silou!

Osobně jsem psal Supportu a podle nich je vše v pořádku a není důvod k anulaci. Argumenty typu, nemohli jsme se rozmístit není na místě. Protože tutéž NEmožnost měli i útočníci, tudíž na tom všichni byli stejně.
 

DeletedUser

Guest
Hlavně je nefér to, že jsme se nemohli bitvy aktivně účastnit např. rozmístění na věže apod. A navíc plno lidí bylo zmatených a nevěděli, jak se mají do bitvy přihlásit a někteří si mysleli, že jsou přihlášení, ale nebyli, protože to nebylo poznat. Prostě jsme nemohli ty pevnosti kvůli updatu bránit a nikdo nemůže vědět, jakým způsobem ten boj probíhal, protože to nikdo neviděl!!! A pokud to Support nevyřeší tak si tu pevnost stejně vezmeme silou!

Vem si co chceš :wacko::wacko: silou i klamem ale né plakáním...každy byl dnes poškozen
 

DeletedUser2076

Guest
Ty bitvy se na dnešek neměly vůbec vyhlašovat! čtete si oznámení! Tak co už! Aspoň máme další důvody k boji! A to jestli je to nefér nebo ne si raději vyslechnu od nezaujatých lidí, co nemají s Novým Mexicem nic společného. U nás jsou teď všichni naštvaní a chtějí protestovat, že to není fér! A vy zase budete tvrdit že je to fér.
 

DeletedUser8071

Guest
hmm. tak už to funguje ....takže uvidíme :)

Jinak další bug - pozvánka a dopis, když kliknete u práce na to červené kolečko , kde se vám ukáží všichni hráči je napsáno německy!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ty bitvy se na dnešek neměly vůbec vyhlašovat! čtete si oznámení! Tak co už! Aspoň máme další důvody k boji! A to jestli je to nefér nebo ne si raději vyslechnu od nezaujatých lidí, co nemají s Novým Mexicem nic společného. U nás jsou teď všichni naštvaní a chtějí protestovat, že to není fér! A vy zase budete tvrdit že je to fér.

boje na dnešní den nebyly zakázány, bylo jen doporučeno je nevyhlašovat. A hlavně, mohli jste jít bránit třeba v poledne, nebo ráno a ne tam utíkat na poslední chvíli. Když tam mohli být útočníci včas, a obránci ne, tak se nevymlouvejte na update :loool:
 

DeletedUser

Guest
Mě se strašně dlouho načítá mapa před uptadem ani ne vteřina teď minuta
 

DeletedUser

Guest
Mám tu jednu chybičku, ne že bych čas trávil hledáním bugů, ale toto mě zarazilo :

screenshot003h.png


Jen pro informaci, je přehozen horní obrázek pevnosti s duelovýma bodama...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
taky jsem na to koukala,
navíc jsem doufala, že s novým upgratem třeba odstraní ty chyby v žebříčku, které můžeš vidět třeba tady u bodů za obyvatele
hezký pozdrav ze zaprášené Káhiry
 

DeletedUser

Guest
A další chybka - nejde mně změnit zobrazovaná vyznamenání. Mám jich 5 a když se pokouším mezi 4 zobrazované přetáhnout to pátý místo některýho jinýho, píše to "Toto vyznamenání se již zobrazuje". Na světě 1 s tím problém není a vše funguje jak má, ale na světě 7 to háže tuhle chybu.

A ty body obyvatel už mě taky štvou. Ale aspoň nás to nutí být ještě lepší, abychom si udrželi místo v žebříčku i když ostatní mají 6-7 tis. bodů navíc, který mít nemají ;)
 

DeletedUser

Guest
No, akčoliv mezi přínosy nové verze je "Zlepšení kompatibility s prohlížečem", tak se to asi nějak nepovedlo. Doma (včera večer a dnes brzo ráno), kde mám Visty, mi to fachčí i v IE i v Opeře, ale v práci (teď) se mi objevuje v obou prohlížečích slepá mapa.
 

DeletedUser

Guest
A ty body obyvatel už mě taky štvou. Ale aspoň nás to nutí být ještě lepší, abychom si udrželi místo v žebříčku i když ostatní mají 6-7 tis. bodů navíc, který mít nemají ;)

No, je to divný, ty body se nám zobrazili až když jsme postavili velkou pevnost, možná to má nějakou souvislost...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru