• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.33 - Duelová úroveň

DeletedUser

Guest
Jak je to z duelovou úrovní, to rozmezí kde se může útočit? Přijde mi horzně blbý, že na mě na stavitele (úroveň/duelová 93/93) může útočit nějáký duelant z úrovní/duelovou 42/72. To je jako rozmezí víc než 20 levelů kdo na mě může útočit? A můj ochránce z levelem 84/122 na něj nemůže.
 

DeletedUser

Guest
Zhruba se dá říct, že můžeš útočit a být napaden lidmi, co mají mez 5/7 a 7/5 tvé duelové úrovně. Tedy tvůj ochránce tě bude moc chránit až soupeřův duelant dosáhne duelové úrovně 87.
 

Deleted User - 31870

Guest
http://wiki.the-west.cz/wiki/Duely#Odm.C4.9Bny_z_duel.C5.AF:
Zkušenosti = (7 * duelová úroveň poraženého) - (5 * duelová úroveň vítěze) + 4

Vítěz musí moci dostat minimálně 5 zkušeností, aby mohl duel proběhnout. (Upozornění: Výsledný zisk zkušeností ovlivní vaše motivace, minimální zisk zkušeností je přepočítáván na 100% motivaci.)

tj.
5 = (7*93) - (5*x) + 4
x = 130

5 = (7*x) - (5*93) + 4
x = 66

Máš možnost útočit na hráče s duelovkou 66 - 130.
--------------------------------------------------------------------------

5 = (7*72) - (5*x) + 4
x = 100

5 = (7*x) - (5*72) + 4
x = 51

Útočník má rozmezí 51 - 100.
--------------------------------------------------------------------------

5 = (7*122) - (5*x) + 4
x = 171

5 = (7*x) - (5*122) + 4
x = 87

Tvůj obránce má rozmezí 87 - 171.
 

Přílohy

  • výpočty uskutečnění duelů.xls
    24 KB · Zobrazení: 119
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Wow, díky, myslim si že by to chtělo starý duelový systém (jestli to bylo jinak, přijde mi že bylo)
 

Deleted User - 31870

Guest
Nahrála jsem ti sem jeden soubor, třeba ti to pomůže :) viz příloha předchozího postu
 

DeletedUser

Guest
Moc díky, jinak to se počítá jenom z duelovou úrovní? (Takže když bude mít někdo duelovou úroveň 200 a úroveň 120, tak na něj nikdo nemůže z (duelovou) úrovní 120?)
 

DeletedUser

Guest
Wow, díky, myslim si že by to chtělo starý duelový systém (jestli to bylo jinak, přijde mi že bylo)

Nový duelový systém nijak neovlivnil výpočet zkušeností a ani na koho můžeš. Tento systém je tu, co pamatuji (minimálně rok)
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem si to v tom Excelu stáhl a vyzkoušel..musím říct..
ŽE JE TO PARÁDNÍ..děkuji :-)
 

DeletedUser

Guest
prosim vas...kolko získa skúseností xp hráč ak za jeden duel dostane 150 duelovych skuseností?
 
Nahoru