• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.33

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6989
  • Vytvořeno

Ste spokojní s Update 1.33?


  • Celkový počet hlasujících
    118
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
měl jsem na mysli počkat uplně...,jen testování na bětě,když to ěmlo mouchy,ale oni ohlásili nasazení a pak 2 odklad..,já vím,ale celkem by mě zajímalo,co tam chytali,že to nevychytali.. chápu,že čím častěji budou aktulizovat hru a dávat tam nové věci,tak z toho budou mět víc peněz,ale tak,když to bude mět takové chyby,tak s tím dost lidí sekne a že už znám několik,kteří to udělali..,kdyby to nasadili třeba o měsíc později,tak to je bez závažných chyb a ty hráče by si tím třeba naopak i získali..

Nejdřív se´s nemohl dočkat, chtěl jsi to hned a chyby by jsi vychytával za pochodu. Teď nadáváš že tu update jea divíš se že má chyby a že se s ním raději mělo počkat. A ještě vzpomínáš konec a to u tebe nehrozí. Kdyby to nasadili o měsíc pozděli, tak by jste s tím taky sekali a byli by jste o to více zuřivější. Nehledě na to že by jste nadávali, že vám unikli qwesty...
 

DeletedUser14059

Guest
questy na halloween nám uniknou na coloradu i tak,což už nadávám předem,ale k věci :) oznámili update,tak jsem se zlobil,že nedrží slovo a dělají z nás šašky..,to je snad jasné,že když už něco hodlají vypustit z bety sem,tak by to mělo byt opravdu v téměř finální verzi. Takže můj problém je v tom,že z toho dlají holubník,jdou tam opravovat několik chyb apd..,řeknou další termín a ani ten nedodrží a při 3. termínu je tady spousta chyb..,toto se nehodí ke hře,kde si člověk platí..,tady by mělo byt trochu jiné jednání s hráči ze strany němců..,takže teď jsem nespokojený s tím,že to uspěchali jako celek a s tím,že když už to uspěchali,že nás vodili za nos se špatnýma termínama a dokonce nám nahodili update bez konkrétního upozornění (neměl nikdo tucha,že to bude v ten den,dozvěděli jsme se to až po updatu arizony,která šla s buffalem v první řadě..)
 

DeletedUser6989

Guest
..

S tím systémem přátel s náma pěkně vymetli.Je vidět,že INNO zajímají jen zisky.Nejen že body přátelství (mj. víte že za 5 000 bodů dostanete nejlepší duelovou zbraň ve hře - Dmg 110 - 190 ? ) lze získat jen od nově pozvaných hráčů (to jsou ti,kteří začnou hrát west jakmile jim pošlete např. na mail odkaz),ale body dostanete pouze pokud tito přátelé utratí nugety.
http://img163.imageshack.us/img163/1144/dsdsdsh.jpg a pokud jsou ty odměny zkutečné,tak už nevim ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
abedy to popsal tady: http://forum.the-west.sk/showpost.php?p=257625&postcount=126
kratky rebricek odmien za priatelske body ak vas to zaujima.

10 PB - naplnena fajka (100% energia)
50 PB - 1000 exp
100 PB - 5000 $
500 PB - ocelova bedna
1000 PB - slon (150% rychlost)
5000 PB - Noz Sama Hawkensa (bonusy vid tw-db)
10000 PB - Elixir znovuzrodenia (po pouziti resetne atributy a skilly)
50000 PB - 10 predmetov podla vyberu (zoznam posle admin)
100000 PB - 10 predmetov z vlastnymi bonusmi a vlastnym designom
500000 PB - pristup do admin toolu na vlastnom serveri
 

DeletedUser11232

Guest
500000PB...1 nugget se rovná 1 pb...tudiž musí kamarádi koupit 500 000 nugetu (dokopy) abych mohl mít dejme tomu vlastní server :D
 

DeletedUser

Guest
ale mít 10 předmětů s vlastními staty a designem tak to by bylo good :D
 
S tím systémem přátel s náma pěkně vymetli.Je vidět,že INNO zajímají jen zisky.Nejen že body přátelství (mj. víte že za 5 000 bodů dostanete nejlepší duelovou zbraň ve hře - Dmg 110 - 190 ?.

No tak to by mohli dát tu zbran, těm kteří nugety rovnou utrácíme, protože to výjde nastejno...

Zjistil jsem, že s novým updtatem, se na tržišti objevuje, kdo koupil vaše zboží...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru