• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.33

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6989
  • Vytvořeno

Ste spokojní s Update 1.33?


  • Celkový počet hlasujících
    118
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Omlouvám se, ale nebudu číst 42 stránek, takže pokuď to zde nezaznělo tak:
Nový update je slušně řečeno hloupost, která za chvilku pohřbí duely na the westu a tak možná i celou hru, duely jsou těžce o náhodě, což je doopravdy naprosto směšné. Jaká online hra založená na PvP má jako základ souboje náhodu? Možná tak online člověče nezlob se. Jde i výrazněji poznat, kdo si jak platí, tím, že ho nikdy neporazíte, ale random tu stále je, protože když jste v pracovním, tak vás zasáhne 2× a když v duelovém, tak pokaždé, v obou případech vy jeho ani jednou nebo možná v duelovém max dvakrát. Ne nechápu tyto duely, ne nemyslím si, že je někdy pochopím, a ano, myslím si, že to ani pochopit nejde, protože náhodně generující se čísla logiku nemají. RIP TW duely
 

DeletedUser

Guest
No Update ma potešil ale na druhú stranu aj sklamal, výhodu vidím v tom že pribudla Zberateľská súprava a možnosť pozvať priateľov do hry ale taktiež nová grafika oznámení a radnice, na druhú stranu ma zase sklamal ten duelový systém vôbec sa mi nepáči aj keď si možno niektorý myslia že teraz je to spravodlivejšie a taktiež ma nijako extra nepotešili nové úlohy pripadajú mi dosť ľahké skoro až primitívne :klubun::střelec:
 

DeletedUser

Guest
Jde i výrazněji poznat, kdo si jak platí, tím, že ho nikdy neporazíte,

V TW nejde ani tak o to kto si koľko platí ale o to kto sa vyzná v tom ako si rozložiť schopnosti, poznám veľmi veľa skvelých duelantov ktorý za svoj čas ktorý venovali tejto hre nepoužili ani jeden nugget a sú na spici duelového rebríčku. Takže osobne si myslím že je to hlúposť to čo si napísal :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Pro mě vyšel update dobře jedu totiž na čistokrevnýho střelňáka a update mi tedy maximálně vyhovuje, i když chápu rozhořčená chladňáků, protože se také patřil do vašich řad. Nicméně se hlavně těším na již několikrát zmiňovanou změnu grafiky města a změnu výstavby a věcí s tím spojených, doufám, že se to dostane do nejbližšího updatu a hra se zase trochu oživí...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru