• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.34

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6989
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
jen doufejme že si z nás dělají srandu ikdyž u nich nikdy nevíš :) :D
 

DeletedUser8870

Guest
Mě se ty nová okna také líbí a k tomu designu inventáře, jestli si s tím pohrají tak, že tam nebudou ty hnusné šipky (stránkování), tak jsem pro aby to spustili co nejdříve. :)
 

DeletedUser

Guest
Hmmm...To stránkování je dobrý nápad, ale je to trošinku nešikovně řešený. Lepší by bylo, kdyby udělali, že si to může každý sám na stavit a řekněme že výchozí nastavení by bylo 25 kusů (Na jednu stránku) a kdo chce, tak ať si tam dá kolik chce, avšak maximum by bylo 250 a pak už by se automaticky zase udělala další stránka.

K nové grafice hlášek a chybových hlášek: Už bylo na čase, to plánovali už pěkně dlouho :D
 

DeletedUser

Guest
No tak na tento Update sa veľmi teším, príde veľmi veľa grafických zmien ktoré budú mať určite pozitívni vplyv na hru, ďalej pribudne nová séria úloh. Som zvedavý čím nás ešte prekvapia :lovec:
 

DeletedUser6989

Guest
Podle Infa na facebooku http://www.facebook.com/TheWestGame se na betě brzy můžeme těšít na update 1,34 (postupně samozřejmě).Dosavadní usílí bylo věnováno miniupdatu 1,331,který byl dnes nahrán.Hlavní náplní novéhu updatu bude změna systému inventáře a trhu (třeba už se dočkáme prodeje po více kusech najednou :D )
 

DeletedUser

Guest
Pořád mění grafiku a přidávají úkoly, měli by spíš hru trochu znevšednit a oživit, každý určitě po chvíli spadne do kruhu, který se pořád opakuje. (bitvy + spaní, duely + spaní, práce + spaní...samozřejmě těch příkladů je nesčetně)

+Určitě každý kdo hraje nějaký ten čas tak ví jaká to byla revoluce, když zavedli do hry pevnosti, The West dostal úplně nový rozměr. Od té doby se změnilo a přibylo nesčetně věcí, jako třeba řemesla, ty se také celkem povedli, ale poker no uvidí se až ho spustí, ale zatím nijak populární není a samozřejmě změna duelového systému na, který jendi nadávají a druzí ho hájí a vyhovuje jim. Ne například zavedení Zaltých zbraní, také taková malá revoluce nebo kalhoty a opasky...

Přibylo toho vážně dost a můj názor je, že by se mělo inno zabývat zdokonalením těch spousty věcí a až poté přidávat další a další novinky...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Na co by se meli zamerit je zničit zlaty pusky,zlaty kolty, zlaty.... vsach je tam toho hodne zlatiho :) ma to kazdej kterej umi delat prace od 70 urovne :(
 

DeletedUser

Guest
Někdy to může být opravdu těžké, aby někoho napadlo něco, co přinese zásadní změnu a bude všem vyhovovat. Jestli něco máš tak jim to klidně napiš. ;)

:D ty snad vtípkuješ, všichni velmi dobře víme, že když se velmi dobrý nápad dostane až k innu má stejně mizivou šanci na úspěšné zavedení do hry a že jich bylo...
 
Nic proto novinkam, ale doufam, ze tenhle update nebude tlacit hru dopredu, ale POUZE opravi spatne/nefukcni/chybeji etc .. veci ve hre. Konkretne se jedna o prodej vice predmetu na trhu (smenovat desitku stejnych predmetu se dnes celkem onanie, ale hlavne ze jsou nove potreba stovky predmetu do ukolu ...), zlepseni invetare ( je tu 4x vice veci nez na zacatku a invetar funguje furt stejne - je neprehledny a zbytecnymy naroky na syst. prostredky) a pod ..
 

DeletedUser9733

Guest
přesně tak, nejdříve je třeba vychytat nějaké ty mouchy a pak přidávat nové věci. Jak psal IGHAS, pořešit trh, je to fakt docela masakr, když chce někdo prodat třeba 100 ks jednoho produktu...zažil jsem to a je to docela zdržování pro prodejce i kupujícího
 

DeletedUser

Guest
:D ty snad vtípkuješ, všichni velmi dobře víme, že když se velmi dobrý nápad dostane až k innu má stejně mizivou šanci na úspěšné zavedení do hry a že jich bylo...

Ano, IGHAS má pravdu, ale ohledně tohodle - šance tam přesto je. A pokud si něco INNO vymyslí samo, většinou s tím nesouhlasíte. To je pak těžké.
 

DeletedUser8870

Guest
Ale sami dobře víte, že na opravy v poslední době kašlou né snad? Jistě přišel tzv. "Mini. UpDate" po sakra dlouhé době, jinak stále vytváří nové a nové funkce, grafiku vymýšlí, ale většinou na chyby už kašlou...

Teď se budu opakovat já vím, ale stále čekám na odměny z úspěchů od nahrání této funkce, které umožní aby jste danou odměnu dostali...
Co dodat prostě na to z vysoka kašlou a vytváří další nové hry, ale aby zdokonalovali ty aktuální tak to jim nic neříká asi. :tom:
 

DeletedUser

Guest
S tím souhlasím, já to myslel jako reakci na to že mají vymyslet novou zásadní funkci. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru