• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.34

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6989
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8423

Guest
Ano, měl jsem na mysli přetáhování celého okna s věcmi, aby bylo vedle toho okna s tím co mám na sobě.

Jinak to nebyla stížnost, jen normální příspěvek do diskuze, takové zhodnocení jak to vidím já. Je mi jasné, že lidi odtud s tím, jak to bude vypadat, nic udělat nemůžou.
 

DeletedUser

Guest
novej%252520vzhled.jpg


Tady ještě pár obrázků co se týče změn vzhledu, a včerejší update zprovoznil i market a v téhle verzi se dá už i použít, jen si zvyknout.
 

Pawn

Člen týmu
Mě osobně se to vůbec nelíbí .. jak nový trh, tak změna obrázků u věcí.. Jak jsem už psal jediný co semi líbí jsou snad Mokasíny.. ale zbytek mi přijde , že to tu za chvilku bude jako v Ogame. (Vzhledově..) . Zkrátka se mi moderní vzhled k westu nehodí.. :)
 
Misho - kam na ten matros chodite, to musi byt fakt sila .. Pod pojmem moderni si predstavuji ciste pravouhle linie (tj. stare okna) a naopak k westu se tematicky spise hodi urcita forma neucesane grafiky (nova okna), a kdyz budes hanit vse tak to pak vypada dost divne ...
 

DeletedUser

Guest
oni zrušili nový vzhled oblečení ? a jinak taky se vám takhle zobrazuje to oblečení nebo normálně ?
15122011a55c6728b99e5d854e23d86ef00432116f3105be.jpg
nejde mi sem obrázek ale porstě to oblečení je menší a není na tom místě kde má být...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
oni zrušili nový vzhled oblečení ? a jinak taky se vám takhle zobrazuje to oblečení nebo normálně ?
15122011a55c6728b99e5d854e23d86ef00432116f3105be.jpg
nejde mi sem obrázek ale porstě to oblečení je menší a není na tom místě kde má být...

Nemusíš sa báť toto sa deje asi (určite) každému *V1*
 

DeletedUser

Guest
uplne by dalsi update stacilo kdyby jen opravovali chyby co jsou zname a obtezuji :)
 

DeletedUser

Guest
uplne by dalsi update stacilo kdyby jen opravovali chyby co jsou zname a obtezuji :)

jj, třeba market kde si nic nevyzvedneš je super, ale co jsou vánoce a v Inno mají asi už volno, ale snad je taky po letech napadne sjednotit celou grafiku, ty tři druhy oken na mě působí jak když to nemá chuť nikdo dodělat.
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že se na to dá zvyknout.Oblečení věcí na postavičce se mi líbí víc, ale proč ne (ale taky proč ano? :-) )
 

DeletedUser

Guest
K nové grafice - Ta se mi velice líbí, to sjednocení je pěkné, akorát je škoda, že medajlím definitivně odzvonilo...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tam si mozes vybrat 4 uspechy, ktore siu dosiahol a tie sa ti tam budu zobrazovat. podobne ako boli kedysi medaile. mozes mat ale iba 4 vybrate naraz, mozes si ich vsak menit podla nalady
 

DeletedUser

Guest
Mě se tesa vůbec nelíbí to rozdvojení inventáře a vzhled oblečení a věcí, nebo trh to je nepřehledné, kdyby to zůstalo tak jak je, je to nejlepší
 

DeletedUser13138

Guest
Je to hnus jak byla ta postavička tak to bylo hezčí jak je to tedkom.
 

DeletedUser

Guest
souhlas, rozdvojený inventář akorát tak naštve, zavírat 2 oknaa, naavíc v tom městě jsoéu ty věci taak miniaturní, kdo raje na public betě tak ví, je to hnus
 

DeletedUser

Guest
Ty nová okna mají dobrý design ale ten inventář se mi nelíbí vůbec.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru