• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.34

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6989
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Nové produkty, první lov hadů a druhý rodeo
nov%2525C3%2525A9%252520produkty.jpg

2% šance na nález
 

DeletedUser

Guest
Hlavně ty požadavky, ty sou luxusní :D už se nemůžu dočkat co to bude přidávat, já bych navrhoval minimálně stát se bohem na 25 použití :D
 

DeletedUser6989

Guest
Hlavně ty požadavky, ty sou luxusní :D už se nemůžu dočkat co to bude přidávat, já bych navrhoval minimálně stát se bohem na 25 použití :D

Jestli nebudou přidávat schopnosti natrvalo,nedovedu si předtavit,co to bude,aby stálo za to je vyrábět :D
 

DeletedUser

Guest
som presne rovnakeho nazoru, ak za odmenu nebudu trvale schopnosti s tym, ze produkty nebudu predajne tak to nema sancu ani vyrabat, lebo si neviem predstavit docasny bonus za vynalozeny cas a prachy.
 

DeletedUser

Guest
Myslim, ze na TW-DB je mensia chyba u Mistra sedla a Sarlatana, a to: vysledny predmet sa nachadza aj medzi potrebnymi predmetmi na pracu. Tak by ho nebolo mozne nikdy vyrobit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6989

Guest
Myslim, ze na TW-DB je mensia chyba u Mistra sela a Sarlatana, a to: vysledny predmet sa nachadza aj medzi potrebnymi predmetmi na pracu. Tak by ho nebolo mozne nikdy vyrobit.

Jo,je tam pár chyb.Jsou tam i produkty,které jsem nikdy neviděl (nepočítam li nový Kobří zub a Pod*****ník).Ale třeba ten ohýnek je v češtině,tak nevim ...
 

DeletedUser

Guest
chyba je v hre, uz to bolo hlasene. co sa tyka predmetov, myslim, ze sa daju najst pri pracach kde je random produkt.
 

DeletedUser11464

Guest
Tak to vypadá, že už asi nebudeme tak dlouho čekat na update. Koukam, že dolazujou poslední chyby a hlavně opravujou chyby v překladu. Prý už mají update připraven... Jak dlouho asi budeme na toto "utrpení/radost" čekat? Viz. Server Info na betě:

[SPOIL]Dear Beta Tester,

the translations are mostly ready and updated by now, so please check the market, try if it's clear how to use it, and also you can start to look for translation errors now which means that everything where you still see german texts, or the english text is wrong should be reported.

Thank you in advance,
Your Public Beta Team[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
náhodou mě se tento update "dost" líbí sice až na to tržiště na které si během týdne zvyknu, ale jak tady všichni píšete chtěli by to razantní novinku která vše "změní" ten update kdy přibily pevnosti nemůžu sám vědět jaká to byla změna protože jsem ještě nehrál, ale pro mě byl asi nej update 1.30 kdyby přibily nové opasky a kalhoty a taky mnoho nových prací...
 

DeletedUser9615

Guest
Ten novej inventář je hlavně proto že bude rychlejší, mě třeba vadí když musím pomerně dlouho čekat na script nebo než se mi inventář načte. Ten novej inventář je udělanej právě z tohoto důvodu...
 

DeletedUser

Guest
Už určite chystajú ďalšiu akciu, aby si ľudia kupovali truhličky pre nové zbrane :)
 

DeletedUser

Guest
Spíš bude pár nových úkolů, protože v oceněních to doposud končilo hranicí 500 úkolů, a teď je tam další lvl tentokrát 6.
 

DeletedUser10597

Guest
Ten novej inventář je hlavně proto že bude rychlejší, mě třeba vadí když musím pomerně dlouho čekat na script nebo než se mi inventář načte. Ten novej inventář je udělanej právě z tohoto důvodu...

Já myslím, že script na 1.34 nejde, a ten co je teď tam nefunguje ;)..
Pokud už je, tak mi prosím pošli odkaz... :)
 

DeletedUser

Guest
je tady řeč o tom scriptu z tw-db od peeteho nebo od koho ? omlouvám se pokud sem napsal to jméno špatně nebo to nedělal on :) :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru