• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.36

Ste spokojní s Update 1.36 ?


  • Celkový počet hlasujících
    12
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14966

Guest
dá...taký výkričník vľavo dole vedľa chatu (vedľa názvu, ktorý máš práve chat zapnutý)...

klikneš a zrušíš odfajknutie "Přátelé - Online status"



alebo "Nastavení" - "interface" ...a tiež zrušíš


Takže sice off či on přátelé mi nevyskakují, ale to došel si do cíle vypnu kde? Protože ať mám vypnuté všechno, tak mi to tam furt prudí :zásek:
 

DeletedUser

Guest
Došel si (jsi) cíle! je pro mě docela zbytečná věta. Když jsem online tak snad vidím že pracuje třeba na bandě. A pokud jsem offline tak je mi to jedno. To je stejná blbost jako by to psalo: Právě jsi ze zadané práce odpracoval 5 minut (15 min., 30 min., ...) dle možností nastavení práce. Doufám že takové blbosti se nedožiju. Takže schopnosti bych prosila vrátit nebo předělat na něco normálnějšího - to mě dráždí asi nejvíc + tohle oznámení k ničemu - a nezasahovat do hry dalších cca 50 let :28:...

P.S. Vůbec nevím co bylo tak špatného na tom jako to bylo před update 1.35. Po tomto update je výhoda akorát toho že není třeba script na množství ks co chci dát na trh... Podle mě nebylo na "starých" známých verzích VŮBEC nic špatného! Tak jsem prostě west měla nejraději :31: :31:
 

DeletedUser6120

Guest
A dá se nějak "vypnout" upozornění
"V tvé příchozí poště je x nepřečtených oznámení."?
 

DeletedUser9990

Guest
Okno schopností nestojí za tu kritiku, kterou mu věnujete. Jak často zrovna toto okno používáte, že tak bědujete ?

Já ho nyní používám dá se říct denně,stále experimentuji,testuji,zkouším,přehazuji schopnosti (atributy),čili pro mě je to zásádní a těžko překonatelný problém.Jsem zdrcen a vůbec si nevím rady! Je konec jedné velké epochy,konec s mým experimentováním. (minutku ticha prosím,děkuji) :cry:
 
ha, v 1.36 opravili umisteni oznameni pri uspesnem stazeni predmetu z trhu, tak ze jiz neprekryva nabidku (a toto neni anoncovano v buxfixu). Mala drobnost, ale potesi. Diky.
 

DeletedUser9371

Guest
Já osobně jsem chtěl přeházet schopnosti v nové okně - grafika nová a vzdal jsem to. Je to nepřehledné. Takže si na to musím zvyknout. Stará verze byla přehledná. :(
 
To máš pravdu, to nový okno schopností je tak otřesný, že kdyby to měl dělat 5 letý klučina, udělá to 10x líp, fuj tajbl :45:
 
Mrknul jsem se na to okno, protože mi to nebylo jasné oč jde a všichni tu o tom furt píšete. Dneska jsme to rozklikl a došlo mi že to je ono. no můžu říct že to je jaksi pochablé, předešlé bylo lepší. Je to jaksi moc nahuštěné...
 
Todle je jako blbej vtip!? Sme snad v Japonsku nebo co aby sme chovali Hello Kitty?! Jezdíme tady na pštrosech jak nějakej černoušek na kokosu! Běhá nám tu Harry Potter v županu! Už se tu dá duelovat i mrkví! Kdy už konečně těm doktorům z INNO dojde že o tohle nikdo nestojí?! To tam dali nějaký noví lidi který se snažej ukázat jakou mají fantazii nebo co? Hru hraje mín a mín lidí a to jenom kvůli tomuhle! Todle mi už hlava nebere.
 

DeletedUser14443

Guest
Každá změna přinese něco pro a něco proti.:-) Mě se tyhle improvizace docela i líbí.:-D
 

DeletedUser12110

Guest
Todle je jako blbej vtip!? Sme snad v Japonsku nebo co aby sme chovali Hello Kitty?! Jezdíme tady na pštrosech jak nějakej černoušek na kokosu! Běhá nám tu Harry Potter v županu! Už se tu dá duelovat i mrkví! Kdy už konečně těm doktorům z INNO dojde že o tohle nikdo nestojí?! To tam dali nějaký noví lidi který se snažej ukázat jakou mají fantazii nebo co? Hru hraje mín a mín lidí a to jenom kvůli tomuhle! Todle mi už hlava nebere.

Jen podotknu, ze ta kocka je ANO, zcestna jako mazlicek, ale NE neni zcestna jako jedna z casti divokeho zapadu. Jistou etapou Americkych dejin byl system otroku dovazenych lodemi z Afriky, tyto lode pluly pomerne dlouhou dobu na mori a i otroci museli neco jist. Veskere jidlo, co se prevazelo se prevazelo v drevenych sudech a tudiz na nem krom osadky lodi casto hodovaly i krysy - Na techto lodich kocky byly. Pozdeji se dostaly i k rancerskym rodinam, jednak opet pro mysi a druhak koneckoncu i jako mazlicek.
 
No ale nezlobte se na mě, já musím s Lee souhlasit, jako po třech letech reálně zvažuji konec, jednak duely víc zkazit nešly, dá se hrát jen za střelce uhýbače a k tomu jako nevoják mám stejně nevýhodu, druhak v pevnostech změnily maličko vzorec a všechno v HP je taky dost nude hrát a co tady mám dělat, hledat věci do inventu, vypadám jak sysel, už takhle tam mám tunu nesmyslů co jsem ani jednou nepoužil a ještě mít další, na co? Chodit jen na práce mě fakt nebaví a starat se o kočku je nesmysl, takže nevím jak to tak šikovně uměj, že zkazí každýmu hru tak, že i po takové době a tolika investic do účtu mě fakt přestává bavit hra ve všech směrech, je to smutný
 

DeletedUser

Guest
Ja som nadobudol pocit, ze to Inno robi umyselne. Pomaly odstavit West a venovat sa novym hram. Vobec to nevyzera, ze by mali zaujem pocuvat hracov a venovat sa tomu co hraci chcu, miesto toho pridavaju same hovadiny. Cakam kedy sa tu objavia veci ako casova brana, tanky a terminator z buducnosti a pustne cervy z Duny.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru