• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Update 1.36

Ste spokojní s Update 1.36 ?


  • Celkový počet hlasujících
    12
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
To se na mě nezlobte ale lidi z INNO hru totálně zkapřili, na začátkus i řeknete: Slon, super :dance:! Nebo: Pštrosa tu ještě nikdo nemá, paráda :yah:! Pak je to: Hmm zaječí kostým, co stím nadělám :ne:. Jenže pak sou tu další a další hovadiny jak to řikal abedy přiletěj mimozemštani, dostanem tanky a automaty na pití. Tohle je vážně trapný. INNO se už nesnaží aby se hra líbila lidem ale aby si namastili kapsu! :ireful: (chápu že z něčeho žít musej ale tohle...). Hru už nemá cenu hrát a poslední dobou je forum lepší než hra samotná :hang:.
 
jednak duely víc zkazit nešly, dá se hrát jen za střelce uhýbače

Za střelce uhýbače to není nijak zvlášť výhodné. Jak se říká; na každého frajera se najde druhý. Já sem uhýbač a na Buffale nemůžu dostat hráče o 30 levlu níže a je to sekáč, on mi dává a já jemu ne. Jinde mám hráč všechnov plavání a skrývání a je to to samé. To si prostě nevybereš.
 

DeletedUser

Guest
Sakra lidi, nebuďte tak konzervativní. Já jsem za změnu designu rád, to předchozí okno schopností (stejně jako donedávna všechna okna) vypadalo jako sto let za opicemi.
 

DeletedUser

Guest
Zřejmě součástí dnešního miniupdate...
[spoil]
viu1337791449r.jpg
[/spoil]

Divné je ale to, když jsem mluvil s lidma z města, ne všichni to tam mají...
A také ty statistiky nejsou od počátku světa, neodpovídají.
 

DeletedUser13514

Guest
To je součást TW-DB scriptu. Analyser bere údaje jen z oznámení, která máš teď, ne z těch, co se už smazala.
 

DeletedUser11063

Guest
Hmm a k čemu je to dobré? nic proti ale mě to přijde jako naprostá zbytečnost :-D
 
Za střelce uhýbače to není nijak zvlášť výhodné. Jak se říká; na každého frajera se najde druhý. Já sem uhýbač a na Buffale nemůžu dostat hráče o 30 levlu níže a je to sekáč, on mi dává a já jemu ne. Jinde mám hráč všechnov plavání a skrývání a je to to samé. To si prostě nevybereš.

Nevím jak ty, ale zkoušel jsem v duelech snad všechny možný varianty buildů na duely od odporu i přes kombinaci odpor úhyb a dokonce pár variant za uhýbače a můžu říct, že střelec uhýbač má prostě navrch, kdo tomu moc nerozumí, tak to vychází z uložení atributů a šíleně oslabeného odporu, který funguje pouze při opravdu vysokých hodnotách, takže nevím jaký build máš, ale pokud jsi voják a máš správně body rozdělené za vojáka, máš 95% šanci že duel vyhraješ, jediný reálný nepřítel je stejný voják s velice podobným rozdělením bodů, to je ozkoušený fakt a každej kdo se tomu dlouho věnoval a v duelech něco dokázal ti poví že to tak je :P
 

DeletedUser

Guest
Nevím jak ty, ale zkoušel jsem v duelech snad všechny možný varianty buildů na duely od odporu i přes kombinaci odpor úhyb a dokonce pár variant za uhýbače a můžu říct, že střelec uhýbač má prostě navrch, kdo tomu moc nerozumí, tak to vychází z uložení atributů a šíleně oslabeného odporu, který funguje pouze při opravdu vysokých hodnotách, takže nevím jaký build máš, ale pokud jsi voják a máš správně body rozdělené za vojáka, máš 95% šanci že duel vyhraješ, jediný reálný nepřítel je stejný voják s velice podobným rozdělením bodů, to je ozkoušený fakt a každej kdo se tomu dlouho věnoval a v duelech něco dokázal ti poví že to tak je :P

vojaky strelce uhejbace si jako chladnak davam na buffalu k snidani :bandita:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru