• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 2.0

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2677

Guest
Ptám se znovu, jelikož místo odpovědi jsem se dočkal smazání i když jsem se slušně dotázal - Dáte nám nějaké další info o updatu 2.0 nebo to bude stejně jako s migrací, kdy se nic nedozvíme? Ten update mění úplně tuhle hru, tak byste nás mohly na tu změnu připravit ne tajnůstkařit jako se všim...

Díky za odpověď a nemazání tohoto !!důležitého!! dotazu, který zajímá spoustu lidí ne jen mě...
 

DeletedUser2677

Guest
Salón henryho wolkera neni věrohodná část fóra alespoň pro mě ne
 

DeletedUser2677

Guest
Navíc jsem se v předchozím založeném vláknu odkazoval na jiná fóra a ptal se jestli se dozvíme alespoň stejné informace, které se dozvěděli už jinde a místo odpovědi jsem dostal smazání vlákna, což podle mě neni zrovna správný přístup od moderátorů...

Aha, tak můj dotaz byl převeden tam a moderátor byl sám překvapen, což jsem nevěděl, jelikož do salónu nezavítám z již výše zmíněných důvodů... Pro mě jsou důvěryhodné informace pouze ty, které zveřejní west tým buďto v této části fóra nebo jsou oficiálně sděleny na hlavní stránce po přihlášení...
 

DeletedUser11309

Guest
No tak to je pak těžký no když do diskuzního tématu nechceš přispívat a pak se divíš když ti moderátoři smažou ZBYTEČNĚ založené téma.
A žádný "Salón henryho wolkera" neznám, já znám jen Salón U Harryho Waltera... :)
 

DeletedUser2677

Guest
Nebavíme se tu o salónu a podle mě to zbytečný neni, jelikož to je docela zásadní dotaz k dalšímu vývoji hry a zajímá víc lidí, to že nezajímá tebe neznamená, že to nezajímá nikoho...

A upřímně je mi jedno jak se salón jmenuje, pro mě je to nedůvěryhodný zdroj, jelikož si tam v podstatě může každej napsat co chce...
 

DeletedUser11309

Guest
To že si sem může každej napsat co chce je vidět i zde... :mocking: Mě to zbytečné přijde protože na ten dotaz se můžeš zeptat v tom diskuzním vláknu chápeš to ? A zakládat nové téma když už tu jedno je, je podle mě zbytečné. :klubun:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2677

Guest
Ne já se ptal jen, jestli někdo z týmu dá do oznámení nějaký další informace o updatu, nechtěl jsem aby mi to vkládaly sem do vlákna, což je rozdíl, protože tam vkládá každej do vlákna co se dozví a nemusí to mít ani ověřený...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru