• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 2.04 - diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3338
  • Vytvořeno

Líbí se Vám navrhovaná úprava pracovního systému?


  • Celkový počet hlasujících
    243
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
Prostě původ nové série zbytečně neřešte a raději si ji užijte, alespoň je co dělat. Koncem měsíce by měly přijít další úkoly.. Tak uvidíme, co budete říkat pak na ně.
 

DeletedUser

Guest
Jj, to ešte len bude téma :D (aj keď teda osobne proti nim nič nemám :))
 

DeletedUser9350

Guest
Nj odkázat lidi na německé forum je fajn, ale on každý něpanimaje po germansku.
 

DeletedUser9530

Guest
Fakt nechápu, proč a jaké potíže by z toho asi tak mohly být, o nějakém copyrightu tu nemůže být řeč, když už samotné úkoly byly nasazeny do hry. Jako support stojí v tom případě za starou belu, úkolovou řadu jste neměli vůbec nasazovat... to by z toho ale Inno nemělo cash za itemy v shopu, že. Když už nás, Darling, odkazuješ na DE fórum, tak v té souvislosti se hned zeptám, kam zmizely v záhlaví fóra linky právě na DE, NET a SK fórum???
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
stačí se pořádně koukat pod tím velkým modrým F najdete odkazy na net, de i beta fórum
 

Deleted User - 31870

Guest
Fakt nechápu, proč a jaké potíže by z toho asi tak mohly být, o nějakém copyrightu tu nemůže být řeč, když už samotné úkoly byly nasazeny do hry. Jako support stojí v tom případě za starou belu, úkolovou řadu jste neměli vůbec nasazovat... to by z toho ale Inno nemělo cash za itemy v shopu, že. Když už nás, Darling, odkazuješ na DE fórum, tak v té souvislosti se hned zeptám, kam zmizely v záhlaví fóra linky právě na DE, NET a SK fórum???

Support o nasazení úkolů nerozhoduje, Maranzano. To si prosím v první řadě uvědom. Za druhé máme své povinnosti, které musíme dodržet, a pokud je přáním Innogames nevysvětlovat původ úkolové série, tak to vysvětlovat nebudeme - co tam mají konkrétně ujednáno a nač jsou práva, nevíme (pro upřesnění - částečně víme, částečně nevíme).

Odkazy na DE, ENG a Beta fórum jsou umístěné v sekci Základní informace a oznámení (je tam vytvořená nová podsekce s odkazy), důvodem bylo uvolnění prostoru v záhlaví fóra, které bylo přeplněno.

A odkaz na slovenské fórum byl odebrán z důvodů již dávné ukončení spolupráce z naší strany. [SPOIL]http://forum.the-west.sk/showpost.php?p=304462&postcount=957
4fe9340c06e5b643f5cd6a348fbe8886219a0f49.png

Jak jsem spolupráci domluvila, tak jsem ji také ukončila. Z naší strany snaha byla, Linteo. Klidně si mi nazývej, jak chceš u vás na fóru, já se nemám proč stydět.[/SPOIL]
 

DeletedUser9530

Guest
Jestli vám linky budou vadit, tak si je klidně smažte, ale já to našel na NET fóru a tam s tím očividně problém nemají... jo, a kdo mi ty videa přeloží... :D

http://corporate.innogames.com/fileadmin/press/videos/Innogames_MariaWdig_1920x1080_Final_V2.mp4
http://corporate.innogames.com/fileadmin/press/videos/Innogames_NinaBott_1920x1080_Final.mp4
http://corporate.innogames.com/fileadmin/press/videos/Innogames_JaninaUhse_1920x1080_Final.mp4

Celý set by "prý" měl dávat: +20 trading +20 setting traps +10 tactics +100 labor points +40 Appearance +23 Charisma
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
očividně si to nepochopil ty videa se na DE serverech spouští přímo ve hře místo úvodních textů k těm postavám, když si přečteš úvodní text tak máš zároveň i český překlad
 

DeletedUser9530

Guest
Ne, nepochopil, na DE světě nehraju, německy opravdu neumím a tady to nikdo dřív nenapsal, tak mě tímhle tónem nepoučuj.
 

Deleted User - 31870

Guest
A to je právě to, co jsme ani nesměli - ty videa jsou určená pouze pro DE. Tedy jsme o nich ani neinformovali, neb jsou pro nás zcela zbytečná. Znovu opakuji, že vše potřebné máte skutečně v oznámení, jakmile se nám podaří nashromáždit poslední kousek oblečení, zveřejníme vám i hodnoty bonusů nového setu.
 

DeletedUser9530

Guest
A ta jiná úkolová řada ke konci měsíce souvisí s úspěchem, který už je ve hře a itemy v tw-db databázi?
xOM5p.png
 

DeletedUser

Guest
jj, zabudli že koncom júna bola významná bitka pri Little Bighorn...dúhový pochod gayov je bližší divokému západu (alebo len dušiam INNO pracovníkov?) :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Cheesy, osobně jsem jim to psala, jestli ví o tom výročí a ptala se, jestli k tomu plánují nějakou akci. Odpověď byla, že je to velice zajímavý nápad a uvidí se. (Můj dojem z odpovědi je ten, že mají svý plány a třeba někdy za rok by něco mohlo být..)

Hamerinski - na tuhle sérii opravdu nepotřebujete žádný návod..

Maranzano - zvědavka jako vždy :)
 
google říká něco o absurdním dramatu, ale bohužel to v kontextu práce tvůrců Westu moc absurdně nevyznívá ..
 
Zajímalo by mě jak je to se zbraní za aktivitu.V popisu mají,že poškození se vyvíjí v závislosti na zkušenostech majitele.Na dvou světech mám různý počet zkušeností,ale zbraně mají stejné poškozní.Je tedy 121-130 škod maximum vývoje?
 

Deleted User - 31870

Guest
Vyvíjí se v závislosti na levelu postavy:
x+1 až x+10

Na levelu 120 tedy 121 - 130 je aktuálně maximum.
 

DeletedUser

Guest
jeste jsem chtel, ze mi docela vadí oproti tomu co slo drive, ze ukoly - denni - se musi napred vyzvednout ve meste duchu nebo u waupeeho - jinak nejdou prijmout -drive to slo a pak jen ve meste se vyzvednula odmena.
 
jeste jsem chtel, ze mi docela vadí oproti tomu co slo drive, ze ukoly - denni - se musi napred vyzvednout ve meste duchu nebo u waupeeho - jinak nejdou prijmout -drive to slo a pak jen ve meste se vyzvednula odmena.

To si zkrátka nevybereš, jiným se to zase líbí takhle a střihnout napůl to njede. Na předchozí chod si hráči také ozývali, tak dnes jsou zase na koni oni...
 

DeletedUser7239

Guest
To si zkrátka nevybereš, jiným se to zase líbí takhle a střihnout napůl to njede. Na předchozí chod si hráči také ozývali, tak dnes jsou zase na koni oni...

No ono je to docela logické, že pokud přijímáme úkol měli by jsme být na "místě činu" lol. Ještě, že to obrátili, protože jsem ty úkoly bral a stejně mi potom leželi dlouho v úkolníčku než jsem tam došel. Tak stačí jen dojít, převzít a splnit. Ještě máme štěstí, že se nemusíme znovu vracet. :hoj:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru