• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Update 2.04 - diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3338
  • Vytvořeno

Líbí se Vám navrhovaná úprava pracovního systému?


  • Celkový počet hlasujících
    243
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
ono stejně logické je dostávat odměnu na místě činu. Rozdíl je ten, že dříve hromadily splněné úkoly a teď se budou hromadit zadaní. A jelikož zadání je více než splněných úkolů, tak bych tuhle změnu za výhru rozhodně nepovažoval.
 

DeletedUser7239

Guest
Rozdíl je ten, že dříve hromadily splněné úkoly a teď se budou hromadit zadaní.
Tohle nechápu.
smiles-bestpage-sk-300.gif
Počet zadání zůstává stejný. lol Jen už nebude všechno na jednom místě v salónu. Já jsem se taky divil, že jich ubylo. A tak teď vím, že pokud je budu chtít plnit najdu si je tam, kde patří. :) Navíc nebudeš mít tolik zahlcený úkolníček pokud nedojdeš k městu duchů nebo Waupiho vesnici. :D
 
zkus někdy místo smajlíků používat rozum: ve chvíli, kdy přijdeš k zadavavateli úkolu přijmeš ... moment zamyslím se ... no přijmeš prostě všechno, protože člověk nikdy, neví co bude dělat. Tj. přijmeš i zadání, která ve staré verzi ti zůstala ležet v salónu, protože jsi nemohl/nechtěl dělat a úkolníček budeš mít daleko více zapráskaný než před tím ...
 

DeletedUser7239

Guest
ve chvíli, kdy přijdeš k zadavavateli úkolu přijmeš ... moment zamyslím se ... no přijmeš prostě všechno, protože člověk nikdy, neví co bude dělat.

Hmmm... takhle jsi to myslel. A co ti brání v tom, když si ty úkoly vezmeš je hned udělat ? A máš potom klid. :) Máš zase volné místo pro další úkoly. Ale když jsem si vybral úkoly ze salónu a zrovna jsem neměl cestu kolem... :( potom mi to tam zabíralo místo a k zadavatelům jsem se většinou dostal při časově omezené akci. :klubun:

Mimochodem, co máš proti smajlíkům a mému selskému rozumu ? Smajlíci jsou prima a já už jinačí nebudu. lol
 
Hmmm... takhle jsi to myslel. A co ti brání v tom, když si ty úkoly vezmeš je hned udělat ?

např. čas, energie, bitva, zdraví, syslení denních úkolů kůli UPB, jiné úkoly, nedostatek produktů a asi milión dalších věcí ...

pochop, že množina zadání je konečná (=nový stav) a množina splněných úkolů (=starý stav) je jen její podmnožina ... tj. typicky budeš mít teď přijatých úkolů více

jinak proti tvým smajlíkům nic nemám, pokud jsou však používány nadpočetně v nepříliš inteligentním příspěvku, tak si o jeho pisateli myslím své
 

DeletedUser

Guest
IGHAS: máš pravdu v tom, že je asi trochu logičtější, že se úkoly odevzdávají na místě. Například vím, že ten ožrala indián nikdy nepohrdne lahví rumu, tak když mám cestu kolem, tak mu jednu prodám. Na proti tomu staronový stav věcí je mnohem praktičtější. Proč? Dojdu k zadavateli a naberu všechny úkoly, které jsem ochoten dělat. Pokud by mě nějak omezovalo, že je mám přijaté, tak prostě jeden nebo dva zahodím (nebo splním - ono požadavek na 10 min práce/1 produkt je dost jednoduchý), takže v tom problém není. Na druhou stranu chci splnit 4 denní úkoly pro UPB a mám splněné jen tři. Že bych se kvůli tomu trmácel hodinu někam, kam jít nechci a pak šel zase hodinu zpět do bitvy? To asi sotva. Ale když si ty úkoly mohu nabrat najednou a pak je postupně plnit, kdy se mi to hodí, a nechat si je splněné a odevzdat je ve chvíli, kdy je to výhodné (např. jsem navíc u sebe ve městě, kde je rovnou uložím, a nemusím se s 5k dolary bát, že mě někdo obere), tak je to o dost lepší. Alespoň pro mě.
 

DeletedUser16969

Guest
No praktičtější to určitě bylo dřív, třeba za jednu cestu do města duchů jsem měl $6200 a stačilo chodit jednou za dva dny,
teď to nejde, musím tam každý den a mám jen $3100 :(
 

DeletedUser9350

Guest
Dřív to bylo jako tomu je dnes :D. Změnil to nesmyslně jen update 2.0
 

DeletedUser7889

Guest
mna skor zaujima kedy pride update, ktori bude riesit absolutnu nevyuzitelnost stavbarov v hre, mimo ine bonus 5% na vystavbu mesta (pecka), tuto mam ale radsej motivacia na stavbu v meste rastie o 10% rychlejsie.

Inak update bol konecne k veci, clovek si aspon dokonci ulohy bez toho aby musel 3 roky menit buildy.
 

DeletedUser

Guest
mna skor zaujima kedy pride update, ktori bude riesit absolutnu nevyuzitelnost stavbarov v hre, mimo ine bonus 5% na vystavbu mesta (pecka), tuto mam ale radsej motivacia na stavbu v meste rastie o 10% rychlejsie.

Inak update bol konecne k veci, clovek si aspon dokonci ulohy bez toho aby musel 3 roky menit buildy.

Přesně tak. Je bezvadný, že se to už dá hrát vcelku normálně (tím myslím, že nemusím klikat každejch 5 minut kvůli práci), a člověk se nevzteká, že mu nic nepadá (naopak od updatu padají produkty suprově, člověk si může všechno naplánovat, konečně je zase možné se věnovat řemeslu a produkty z řemesla má smysl vyrábět a používat, taky si člověk všechno může najít sám a nekupovat to předražený z trhu).
Teď ještě poslední update ohledně pevností, aby to nevypadalo jako sumo zápasy (HP rozhoduje na prvním místě... podle logiky by prostě člověk, který má všechno ve zdraví neměl nic trefit a neměl ničemu uhnout - vyjma ran od jiných tanků).
 
No, on clovek vzdycky neco trefi, ikdyz je tank a jak nekdo uz psal, "neni moc velky rozdil mezi 30% a 35%" system si czdycky vybere trefit/netrefit, moc se na ten bitvovy update netesim. :(
 

DeletedUser

Guest
To,že suroviny padají pěkně,je pěkné:D,ale ta stinná stránka je,že se výrobky už nedají téměř prodat,aby člověk neprodělal.U nás na světě Buffalo ceny extrémně rychle klesají.Takže se řemeslníkům,pak nevyplatí vyrábět,pro zisk.
 

DeletedUser

Guest
pro zisk se vyrábět vždy vyplatí, ale pro tu lichvu co funguje na trzích už asi ne :)
 

DeletedUser

Guest
Ty já jsem nikdy nevyráběl pro lichvu.Ale je pravda,že tu jsou trapáci,co prodávají ropu za 2000$,nebo uhlí za 1500$ a bajonety za 4,5 tisíce $:D
 

DeletedUser

Guest
No nebudu se tu radši chlubit,ale v mém případě,jsem vrhl všechen čas do řemesla a dost se mi to vyplatilo.Teď mám 644 řem.bodů,takže prakticky je mi už jedno zda něco prodávám nebo ne.Ale rád bych si vydělal další $ přes řemeslo,jelikož oblečení a gatě(nevím z jakého důvodu) extrémně podražily:),viz příklad:Kupoval jsem boonovu sekeru za 120 000$ a teď se normálně prodává za 500-600 tisíc $.
 

DeletedUser

Guest
Kdy přijde cirkus na české světy?

a ještě bych chtěl upozornit na ankety na beta fóru ohledně kostela (ta je ale již uzavřena) a nová anketa ve které se řeší poškození měst a pevností
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7239

Guest
Kdy přijde cirkus na české světy?

Ten cirkus vypadá fakt dobře. :hoj: Jen škoda, že mám ještě dost nízký level a některé práce na produkty ještě nemůžu dělat. O co se vlastně jedná ? Jinak jak se tak koukám bude to asi pro všechny společné, protože jsou některé položky už splněné... i ty které dělat nemůžu. lol Každopádně suroviny, které na cirkus dávám mi berou i nugety. :( Vypadá to spíše jako nějaké skladiště nepotřebných produktů. :indián:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pokud to dobře chápu je to něco jako tombola čtyři mini hry zdarma potom za upb a nugety, musí se to vystavět, dodat suroviny a večer se to otevře. Celé to trvá sedm dní a poté se opět zbourá a odstěhuje do nového sektoru kde se začne od znova. Za výstavbu a suroviny jsou nějaké ty UPB. Víc se zřejmě dozvíme dnes večer kdy se to poprvé otevře.
 

DeletedUser7239

Guest
Pokud to dobře chápu je to něco jako tombola čtyři mini hry zdarma potom za upb a nugety, musí se to vystavět, dodat suroviny a večer se to otevře.

No jo, ale co ty nugety ? Takhle budu za chvíli bez nuget. Kdyby to bylo za to, že nejsem u toho cirkusu tak tam stejně chybí to tlačítko jít k němu. :( Na druhou stranu, když dám více jednoho produktu bere to stejně = 10 nuget za vložení.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru