• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

update 2.06 - DISKUZE

tak, budu velmi stručný: West v této verzi je rychlej jak leklá ryba, a pokud tohle neopraví, tak se pro mě stává nehratelnou hrou.
 

DeletedUser

Guest
Na Betě to běží už několik dní a v pohodě. Takže bych to spíše přičítal problémům se serverem, viz příspěvek o stěhování serveru na nový hardware zítra.
 

DeletedUser

Guest
Na Betě to běží už několik dní a v pohodě. Takže bych to spíše přičítal problémům se serverem, viz příspěvek o stěhování serveru na nový hardware zítra.
V tom případě by měli administrátoři zareagovat a hodit oznámení o poruše i do hry.. Hodně lidem už z té leklé ryby pění krev...
 

DeletedUser3132

Guest
Já vím, že je to volání do větru, ale proč se, proboha, přejmenovaly po sto letech některé vlastnosti? Když pominu rychlost leklé ryby, tak některé úkoly nereagují vůbec...snad se to časem spraví. Jinak zase jeden povedený downdate, pozitivní je jen ten návrat ke žlutým vykřičníkům/otazníkům, v tom barevném bordelu se nedalo vyznat :bandita: a možná ty úkoly, se uvidí :D
 

DeletedUser9371

Guest
Psali, že se to spouští a jsou s tím problémy, stejně tak jako s každým updatem.
Pecka je, že na mrtvém světě 7, kde je nás s bídou 400 hráčů i s moderátory to šlape naprosto v pohodě.
Na Dakotě se podle mě nespustí ani večerní bitvy, co se tam děje. Nehratelné, tak jsem to vypnul a počkám, až se to srovná.
:)
 

DeletedUser17319

Guest
Ten nový tutoriál vůbec nereaguje. I po splnění toho co úkoly vyžadují, tak jsou pořád nesplněné:(
 

DeletedUser

Guest
Ten nový tutoriál vůbec nereaguje. I po splnění toho co úkoly vyžadují, tak jsou pořád nesplněné:(

Musíš je mít otevřené v takovém tom otravném poloprůhledném úkolníčku, pak fungují. Alespoň mě na sv. 9 vůbec nešly plnit a poté, co jsem aktivoval úkolníček, to šla jedna dvě.
 

DeletedUser14966

Guest
Omg, to se jim zas povedlo. Člověk přijde z práce domů, klikne na west a musel by rozkousat PC. Dočkáme se vůbec někdy něčeho, co nahrajou a bude to fungovat? A co ten otravnej tutoriál v salónu, jak pro začátečníky!! To už si snad dělají srandičky. Jo a při přihlášení, kdy to hned spadává do server je přetížen a nic krom kliknutí na hlídat pevnost nefunguje je opravdu k popukání :zásek:

P.S. Rada pro Inno: Už prosím Vás na nic nehrabejte a už se nic nesnažte opravovat!!!!
 

DeletedUser7647

Guest
Ahoj,stále se nemohu přihlásit na Dakotu,po přihlášení padá ....chybová hláška ..Osud s tebou nejednal v rukavičkách .....má někdo stejný problém ? dá se s tím něco dělat ?
 

Pawn

Člen týmu
Proč proboha Síla úderu se přejmenovala jen na "Síla"? :( .. Síla úderu nejenom že byla výstižnější podle mého, ale nyní se tam ještě Síla opakuje 2x.. jako Atribut i Schopnost.. A docela to mate si myslim... PS:Ten Zvířecí Instinkt.. to je taky něco.. Třeba Porozumění zvířatům by mi vyznělo lépe.. Ale možná jen mne. :-)
 

DeletedUser17319

Guest
při tom novém tutorialu jsem aspoň dostal do sbírky starý strýčkův revolver a nějaké dluhopisy, tak aspoň k něčemu to bylo
 
Proč proboha Síla úderu se přejmenovala jen na "Síla"? :( .. Síla úderu nejenom že byla výstižnější podle mého, ale nyní se tam ještě Síla opakuje 2x.. jako Atribut i Schopnost.. A docela to mate si myslim...

no v originále to je strength a vigor, tj. klasickej dvojtakt na hru: INNO to načne (udělá malou blbost) a mi musíme být ještě lepší, takže to ještě vylepšíme tak, aby už nešlo o malou blbost, ale o ... to se radši psát nebudu.

Opravdu bylo nutné schopnosti přejmenovávat ?
(přínos to má nulovej, akorát se v tom dělá bordel a pokud vím, tak opravdu nikdo si neztěžovat, že by něco se mohlo jmenovat jinak...)
 

DeletedUser10235

Guest
Ighas už to tu bolo pár krát spomenuté. Názvy schopností budú vrátené späť, pri nahrávaní nového updatu behom pár dní.
 
sorry, jsem jen člověk a opravdu tady nestíhám číst všechno (a např. v oznámení to nevidím), nicméně pokud u zavádění novinek je preferovaný styl 'průzkum bojem', tak se holt nedivte, že se mi hráči opakuje ... Jinak dík za rychlou (a téměřdokonalou) odpověď.
 
Nahoru