• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

update 2.06 - DISKUZE

DeletedUser1334

Guest
Tedy musím říct, že toto bude asi nesplnitelný úkol. Podle mě to přehnali, uspat 10 NPC je dost problematické. Ve vhodném oblečení a dobrým výběrem není až takový problém je porazit, ale to je tak všechno. A pokud je úkol časově omezen tak s tímto počtem uspaných NPC bude mít problém dost lidí.
 

DeletedUser9350

Guest
Doufám, že si inno monitoruje chaty :D. Moc slušných výrazů na to uspávání NPC není :D.
Měl bych na to jeden dotaz. Po kolika flaškách šnapsu to někdo zadal do systému?
 

DeletedUser1334

Guest
Já bych měla dotaz, zda náš westový tým má nějakou možnost apelovat na INNO aby to předělali. Protože to tam dal někdo kdo vůbec netuší jak souboje s NPC probíhají.
 

DeletedUser

Guest
Porazit NPC neni problem, nicmene na 120 lvl potkavam npc vesmes s hp kolem 1650-1850. Umim se obleknout, umim si vybrat vhodneho soupere, umim nasadit posilovacku typu tezitko. Problem nastava, pokud vyhlednuty cil porazim, lec neuspim -> zvysuje se obtiznost NPC, coz na nejake obtiznosti 10 znamena ze jejich HP roste lehce pres 2000. Takze bud to muzu zkouset dal, nebo cekat az spadne obtiznost dolu a pak zkusit nejake tri, ctyri duely, jestli se z nich nejaky neujme. A to vse v nejakem neprilis lakavem casovem limitu, kdy ukol skonci.
Čekat na snížení obtížnosti u NPC nemusíš, stačí pár duelů prohrát a jsi zase na nule, ale uznávám že plnit úkol stylem investice energie do úmyslných proher je poněkud zvláštní a ještě dodám že i v tomto případě musíš pečlivě zvažovat které NPC tě je schopno porazit.
 

DeletedUser14841

Guest
Mno tohle je zase pěkná blbost od INNA i jako duelnat jsem z 30 NPC duelu dal do KO.TOhle nesplním ani do příštího heloowenu.
 

DeletedUser

Guest
Aha, tak to se omlouvám, jsem blb a kecám o něčem, o čem nic nevím. Zabít 10 NPC je těžký oříšek a jsem zvědav, jak to zvládnu. Ale člověk roste s úkolem a snížit obtížnost se dá i tak, že člověk s NPC prohraje. Myslím, že to bude stát strašně moc energie (a životů), ale snad to nějak půjde. Navíc z toho, co psali moderátoři, jde to plnit i později, jen první úkol je časově omezený, takže snad zas tak zlé to není. Ostatně minule bylo potřeba sehnat v krátkém čase X růží. Duelanti a bojovníci měli problém - na trhu byly pekelně drahé, najít je bylo těžké - velké riziko, malá šance. Já jsem jich měl spoustu z kupce, ještě jsem nějaké našel cíleně u BB, abych si namastil kapsu. Tak mi přijde fér, že teď budu mít potíže já.
 

DeletedUser14693

Guest
Proc si stezujete? Vzdyt NPC jdou porazit docela snadno :) Staci si na sebe hodit hadry na duel a jde to bez problemu. A to nejsem na duel zameren. :)
 

DeletedUser

Guest
Proc si stezujete? Vzdyt NPC jdou porazit docela snadno :) Staci si na sebe hodit hadry na duel a jde to bez problemu. A to nejsem na duel zameren. :)

Porazit ano, omdlít ne. Ale když neuhýbám, vybírám si NPC s malými obrannými schopnostmi a dám si posilnění, tak jim to kolem 1500 dávám. Ze 4 jsem zabil jednoho, jestli to takhle půjde dál, neměl by to být zas takový problém.
 

DeletedUser

Guest
Popravdě tenhle úkol je docela úlet, jestliže dávám jako duelant ze 20.ti soubojů tak průměrně 3 uspání NPC i s posilovátky, nehledě na energii, co to stojí,
tak chci docela vidět, jak se s tímhle poperou hráči zaměření na něco jiného, než duely, hlavně tanci...

Nebo že by INNO nemohlo najít odbyt na Nápoj nového začátku?
 

Pawn

Člen týmu
Takže jak teda s tím morousovým opaskem? Dá se nějak získat? Na tw-db už je přidán i v setu, a hra už ho ukazuje taky u spáče.
 

DeletedUser

Guest
Takže jak teda s tím morousovým opaskem? Dá se nějak získat? Na tw-db už je přidán i v setu, a hra už ho ukazuje taky u spáče.

Tak opasek jsme řešili předevčírem :D Vypadá to na 6.díl Hlavního příběhu :)

Pro pořádek...

5.díl Indiánský luk
6.díl Morousův opasek
7.díl Ručnice nabitá kyselinou
8.díl Přívěsek Štěstí
9.díl Hrdinova sváteční bunda

Ale ofiko to není potvrzené. Je to jen můj názor, vzhledem k doposavadnímu nasazování těch nových itemů v příběhu a jejich omezením pro úroveň postavy. Když se na ně podívate, tak jejich úroveň roste postupně :)
 

DeletedUser17871

Guest
takže suma sumárum, získat sberatelský set je v podstatě nemožné.

A zas takových hadrů.

Já jsem názoru, ze všechno co inno dělá v poslední době tak tu hru zabíjí. Staré věci mají nulovou hodnotu, například ukol na indianskou čelenku atd - ta odměna je v porovnání s novými věcmi aušuš. Vše co mělo své kouzlo si myslím je pryč. Vse se pridava, je drahé ale odměny zůstavají stejné x let. Když už inno dělá takovéto kroky, tak by se vše k tomu mělo prizpůsobit. Odměny z úkolů atd atd atd.

Jediné plus vidím v pokračování "příběhů" a možnost získání dokompletování sady jako je tanečnice atd.

Věřím, že se inno probere a začně dělat vše vcelku a ne jen měnit útržky.

S pozdravem

Čmuch

ps. jen doplnim, jedna z veci co nehcapu je ta "pominu , že ted bude 150 lvl" tak kdo ma 120 lvl ale duelovou uroven 300 tak muze duelovat jen 5 lidi " proste minimum" a takových blábolů, které hru kazí je neurekom, Proc by nemohl útocit na vsechny s lvl 120? sice by dostal 1xp 1 dolar - ale mohl by, takto se dueluje jen par jedincu a pritom duely a bitvy jsou to jedine k cemu west je
 
takže suma sumárum, získat sberatelský set je v podstatě nemožné.

souhlas, ale nemyslím si, že je to principu je špatně (a chápu rozdíl obtížnosti před 2 měsíci a a dva měsíce, ale na nových světech to bude jedno)

Já jsem názoru, ze všechno co inno dělá v poslední době tak tu hru zabíjí. Staré věci mají nulovou hodnotu, například ukol na indianskou čelenku atd - ta odměna je v porovnání s novými věcmi aušuš. Vše co mělo své kouzlo si myslím je pryč. Vse se pridava, je drahé ale odměny zůstavají stejné x let. Když už inno dělá takovéto kroky, tak by se vše k tomu mělo prizpůsobit. Odměny z úkolů atd atd atd.

hra se musí nějak posouvat, jinak pude do kopru ... většina těch +120 hadrů nezapadá do rámce dnešního nastaveni hry, tj. věřím i ty úpravy budou nějaké komplexnější ...


ps. jen doplnim, jedna z veci co nehcapu je ta "pominu , že ted bude 150 lvl" tak kdo ma 120 lvl ale duelovou uroven 300 tak muze duelovat jen 5 lidi " proste minimum" a takových blábolů, které hru kazí je neurekom, Proc by nemohl útocit na vsechny s lvl 120? sice by dostal 1xp 1 dolar - ale mohl by, takto se dueluje jen par jedincu a pritom duely a bitvy jsou to jedine k cemu west je

sorry, ale tohle je strašnej blábol: daleko více lidí je rádo za styl hry neudueluji a mám svůj klid, tím co navrhuješ pomůžeš jednotlivcům, ale naštveš desítky či stovky hráčů ... nehledě na to, že jste si tu duelovku zdvihli sami :-)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser17871

Guest
Já se nepřu, že v bodě tři, který jsi vyzdvihl mas pravdu. Ale už jednou je to west - tudiž západ - kde se to hemžilo indiány, bandity atd. A proto si myslim, že prostě duel k této hře patří a byl snad tím jediným , než byly pevnosti. Takže by i nadále měl být tou hlavní věcí.
Pokud hraji THE WEST tak proste s duelem musim pocitat a tomu se prizbuposbit. A pokud chci jen tak lazo plazo neohrozene se potulovat prerii tak si muzu zahrat misto toho settlers
 

DeletedUser

Guest
Upřímně,myslím si,že west jde pěkně do zadních míst:) Je to vidět i tady na foru,kdysi to tu žilo,teď tu skoro nikdo není.Stále hráči mažou své účty a přidávání nových a nových setů ničemu nepomůže,staré hráče už to nebaví a nudí je to.West už prostě není tak těžký jako kdysi.Teď je to jen o $ a nugetách,navíc když starý hráč,kerý tu paří skoro 5 let vidí 30 lvl jak na trhu prodává šecky nové sety a pak se chlubí na chatu že má na účtě 6 mega,to taky moc nepřidá k motivaci tuhle hru hrát.Myslím si,že staří westmani,už to tady pomalu nadobro balí.Co se týče nového updatu,je mi už jedno co přijde nového,ani to nečtu,úkoly sou trapné a odměny taktéž ani je už neplním.Hraji jen bitvy a vyrábím suroviny a obchoduji.
 

DeletedUser9371

Guest
To je stará věc. Každý nově otevřený svět sebere hráče z jiných světů. Stačí se teď nově kouknout na Dakotu, kolik nás tam bylo při spuštění a kolik dnes.
A co ničí mě, ale účty nemažu jsou ty šílené porce nesmyslných novinek v počtech setů, nedostupných ke zkompletování. Za nuggety ? To je něco jiné. Ale nemusím mít všechno za každou cenu. Mělo by to být prostě lépe dostupné i pro hráče, co do hry moc Kč neinvestují. To odradí a ne jen veterány hry.
A to, že už duch této hry už není o divokém západě ? Viz. třeba pivní slavnosti v Německu a další perly ? Přes to se prostě musíme přenést a Karel May to snad z věčných lovišť nevidí.
:)
 

DeletedUser

Guest
Ještě bych se chtěl zeptat,ikdyž mě to tak nezajímá:),jen abych se připravil opět:D,kdy by měl být update 2.06?
 
tak na devítku už přišel cirkus a to snížení produktů je tak rapidní, že pomalu stačí zaspat a zůstanou už jen volné hity typu tisk. deska, a výstavba to samé v bledě modrém ...
 
Nahoru