• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Uzavření Lagoonie

  • Zakladatel vlákna DeletedUser17592
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Zásadní dotaz: jak si Lagoonia stála v porovnání s Westem? V počtu lidí, v počtu updatů/rok, v čamkoliv dalším. Hrál tam někdo aby věděl, jak to tam vypadalo/vypadá těsně před koncem nebo ne?
 
Významnější/horší se mi jeví uzavření Kartugy. Lagoonia oproti ní neměla žádný náboj, nebyla tam interakce hráčů. Nemohli jste vylepšovat svoje postavy, nemohli jste ani pěstovat společnost. Lagoonia nejde s westem srovnat, nejde ani říct jaké jsou rozdíly, to je vyloženě odlišná hra.

Ps: Doufám, že až se Inno do něčeho pustí, že mut o vytrvá. Kartuga byla príma hra, Lagoonia zase taková oddechovka, škoda úsilí které přišlo v niveč...
 

DeletedUser13514

Guest
Lagoonii jsem hrál od beta verze (i když na cz už účet jen navštěvuji, nehraji, hra mne omrzela), takže Olde, můj pohled je následující: U Lagoonie dlouho žádný update nebyl, v podstatě se moc věci od jejího startu v ČR ani nezměnilo (krom přidání kola štěstí, pár budov, nové mapy - což byla asi nejzásadnější změna, ale upřímně, k prdu (akorát se trochu změnil tvar ostrova, odemykání částí ostrova a levely budov - ne jako u Westu, aby to byla velká grafická změna), apod.), takže přístup k Lagoonii byl hodně odlišný od přístupu k Westu.Uzavření Lagoonie je rozumný krok, protože ta hra bez updatů hráče rychle omrzí a poslední update tam byl před rokem.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Bohužel musím říct, že Lagoonie nesplnila očekávání jak hráčů tak i majitele hry. Byla náročná na grafiku, u pomalých pc a notebooku se velmi často zasekávala a hlásila captain message. Jak už napsal Duch, aktualizace neproběhla delší dobu, hráče to omrzelo. Aktivita na fóru se rovnala téměř nule. Je to škoda, protože se mezi námi najdou hráči, které baví stavba a velebení ostrůvků - taková odpočinková hra od "stříleček". O to víc mě překvapilo, že vydržela déle než třeba Kartuga.
 
Nahoru