• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Uzavření registrace

Mikosansobi

Člen týmu
Milí hráči,

v pondělí 31.8.2020 bude ukončena registrace na svět Georgia a umožněna migrace na tyto světy: S1, S9, Arizona.
Svět Jericho je v jednání, záleží na hráčích, zda chtějí, aby tento server byl posílen o hráče z Georgie.
Tento oznam bude poslán do hry a zveřejněn na hlavní stránce.

Diskutovat můžete v příslušné sekci.

Miko
 

Pawn

Člen týmu
Je dobře, že se migrací pokračuje.. ale docela mne mrzí že Florida jakožto ještě starší svět byla tak nějak přeskočená.. (A to byla mrtvá mnohem, mnohem delší dobu) hraji oba světy a jako tam není absolutně žádný rozdíl. Duely,boje,chat tabu něco sehnat pomalu aby se tam lidi upláceli k těm pár vyvoleným co jsou ochotní jakože spíš ani nejsou. Tak by mne zajímalo zda my na Floridě prostě můžeme rovnou smazat účty, Protože tam brzo nebude ani možnost plnit úkoly co je to poslední co se tam dalo vůbec dělat.
Takže je nějaká šance že se jako další dostane i na Floridu v dohledné době? Protože jsem ji nikde snad ani zmíněnou dříve neviděl..
 

DeletedUser19018

Guest
Ja tú migráciu uvítam je zbytočne veľa svetov, ktoré sú mrtve a sú udržované len umelo najideálnejšie by bolo zlúčiť svety do jedného.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Dle statistik má Florida již také namále. Ale sami hráči musí chtít řešit situaci, kterou tady popisuješ. Pokud hráči budou nadále hrát a vrážet nuggety při akcích a tombolách, svět se neuzavře.
 
Hráči to řešit chtějí, chtějí vypadnout z mrtvého světa... To, že mezi tou "300" pomyslných hráčů, je pár lidí co ještě (i přes to všechno), mají vůbec chuť do hry hodit nějaký ten peníz. (Když ono vlastně, tam nejde skoro nic jiného u sběratelů, nebo lidí co se to ještě snaží brát vážně a nechtějí ztratit výhody, které stejně tak dostanou ostatní světy...) A jen na ten úkor zadržovat ostatní... Nevím, nevím... Vysvětlit lidem, že nesmí chtít nový itemy/sady/cokoliv. Aby pak znevýhodnění po půl roce nic-nekupování mohli někam přejít... To se jim líbit nebude... Já sama už určitou dobu ignoruji nuggetový věci, od tombol jsem upustila a vzdala jsem většinu své aktivity a i přes to stále trčíme na místě a je to jen horší a horší.
 

EREWAN

Člen týmu
Zdravím,

můžu se zeptat jakým způsobem proběhne rozhodování, zda bude otevřeno Jericho pro migraci z Georgie, či ne?
 

DeletedUser17809

Guest
A co Eldorádo a Dakota? Ty jsou také v podstatě mrtvé....
 
Dle statistik má Florida již také namále. Ale sami hráči musí chtít řešit situaci, kterou tady popisuješ. Pokud hráči budou nadále hrát a vrážet nuggety při akcích a tombolách, svět se neuzavře.
miko tím chceš říct, aby to hráči sabotovali a nic tam neutráceli, tj. nehrajte hru, abyste se měli šanci se dostat z mrtvého světa?

Proč INNO neumožní nějaké hlasování, anketu pro daný svět pro hráče třeba +60 lv (nebo dle jiných kritétií), bo co já vím, zda by chceli migrovat nebo tak něco, ten argument utrácíte, takže nikam nepudete je podle mě jen převlečená lenost něco řešit. Nehledě na to, že ta floridská/dakotská postava apod., co je vypiplaná, nejspíš přestane utrácet v okažiku, kdy se rozhodne se hrou seknout, pak dotyčnému hráči už bude nejspíš u zadnice, že mu INNO povolí migraci.

(Nikoho nekritizuji, jen tu píšu tento postřeh, zda-li jsem věci pochopil správně. A rád bych apeloval na ti, kdo tu moc mají, snažte se o co největší počet světů určených pro emigraci). Držím place.

Jinak chválím to, že lze migrovat na více světů a pokud se tam dostane i Jericho, myslím, že emigranti by tento fakt měli ocenit, přecejen 4 cílové světy jsou lepší než 2.
 
další migrace je fajn, ale moc nechápu proč je jednou z možností Jericho. Nejmladší svět s docela slušnou populací. Nedávalo by větší smysl hráče poslat např na Hudson-?

btw docela by mě zajmaly nějaký statistiky pak, kolik lidí skutečně přejde a kolik zahyne s koncem světa
 
Popravdě jsem doufal, že se migrace bude týkat Floridy, vždyť v saloně jde vidět za den max. 10 hráčů , v případě nějakých eventů max. 15. Bitvy v deseti lidech na obou stranách je pro nás luxus, a z toho je ještě polovina off. Duely už dávno na tomto světě neexistují. Jak psali kolegové dříve , sehnat produkty jiných řemesel, je těžký oříšek. Takže mi opět nezbyde nic jiného, než se předělat na kostelníka a trávit v kostele zbytek svého života. Nebo opravdu uvažovat o konci v této hře. Vždyť o co inno příjde? Člověk který kupuje nugety na Floridě, tak určitě ty samé ne-li více nugetů, koupí na aktivnějším světě.
 
Popravdě jsem doufal, že se migrace bude týkat Floridy, vždyť v saloně jde vidět za den max. 10 hráčů , v případě nějakých eventů max. 15. Bitvy v deseti lidech na obou stranách je pro nás luxus, a z toho je ještě polovina off. Duely už dávno na tomto světě neexistují. Jak psali kolegové dříve , sehnat produkty jiných řemesel, je těžký oříšek. Takže mi opět nezbyde nic jiného, než se předělat na kostelníka a trávit v kostele zbytek svého života. Nebo opravdu uvažovat o konci v této hře. Vždyť o co inno příjde? Člověk který kupuje nugety na Floridě, tak určitě ty samé ne-li více nugetů, koupí na aktivnějším světě.
Pěkně po řadě :D
 
Dle statistik má Florida již také namále. Ale sami hráči musí chtít řešit situaci, kterou tady popisuješ. Pokud hráči budou nadále hrát a vrážet nuggety při akcích a tombolách, svět se neuzavře.
Aneb všichni můžou poděkovat Samotáři Jardovi, který si tam vytunil kuchařský nože na level 4 a kvůli němu (resp. kvůli dementním a špatně interpretovaným statistikám INNA) ten svět dál pokračuje... to je fakt na hlavu postavený. Se ho zeptejte, jestli přemigruje, nechte si to notářsky potvrdit a pošlete to do INNA, ať se může florida konečně zavřít. (příspěvek není myšlen jako hejt, spíš smutné konstatování, že nevědomky uzavřel svoji vytuněnou postavu na mrtvým světě)

A migrace na Jericho je teda asi největší kravina, poněvadž ten svět půjde do kytek v průběhu října, max. listopadu, kdy se tradiční přebíhači zvednou a půjdou klikat zase na nový svět a ať se hlavně nikdo nesnaží tvářit, že se ten svět neotevře...

Závěrem bych jen chtěl připomenout, že by migrace z georgie měla proběhnout ve zrychleném režimu. Tedy od září se migruje a nejpozději do konce roku se svět uzavírá, protože svět je dost obsazen hráči, kteří i přes možnost tří cílových světů nemají kam migrovat.
 
Naposledy upraveno:
Bohužel musím s HIVem souhlasit, že mám sice bohatou sbírku, vylepšené věci, ale na mrtvém světě. Určitě budu první kdo bude chtít migrovat. Stejně spousta hráčů má postavu na více světech a kdyby otevřeli migraci z více světu, určitě by migrovali s postavou, která je na starším světě! Škoda, že inno dává do hry úspěchy, které bez nugget nejdou splnit Takže doporučení je nekupovat a přicházet o všechny úspěchy které jsem se snažil plnit.
 
Bohužel musím s HIVem souhlasit, že mám sice bohatou sbírku, vylepšené věci, ale na mrtvém světě. Určitě budu první kdo bude chtít migrovat. Stejně spousta hráčů má postavu na více světech a kdyby otevřeli migraci z více světu, určitě by migrovali s postavou, která je na starším světě! Škoda, že inno dává do hry úspěchy, které bez nugget nejdou splnit Takže doporučení je nekupovat a přicházet o všechny úspěchy které jsem se snažil plnit.

Podle mě by stačilo, kdyby Miko napsala, že chce migrovat hráč s největší útratou nugátů na serveru a šlo by to. :D
 

Mikosansobi

Člen týmu
Moje chyba a omlouvám se, již můžete migrovat na S1, S9, Arizonu a Indianu. (Jericho nebylo schválené, důvody nemusím snad vypisovat)

(Včera byla uzavřena registrace. Zadala jsem světy k migraci, ale zřejmě nedoklikla na Uložit.)
 
Nahoru