• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Uzavření světa Florida

Mikosansobi

Člen týmu
Nazdárek kovbojové a kovbojky,


už je to více než 6 let kdy jsme otevřeli svět FLORIDA. Hráči zde odehráli spoustu bitev o pevnost, proběhlo nespočet vzájemných duelů a navázala se pevná přátelství. Bohužel, tento svět se nyní přiblížil ke klíčovému okamžiku, kdy bude zcela uzavřen. CZ16 - Florida uzavře brány svých měst
dne 17. 1. 2022.
Abyste neztratili svou postavu, žádáme vás o migraci vaší postavy do jiného aktivního světa. Aktuálně můžete svoji postavu přenést do následujících světů:
  • Arizona
  • Indiana
  • Jericho
Další informace o tom, jak migrace funguje, najdete na naše webové stránce Nápověda - Migrace, nebo se můžete obrátit na nás.

Uvidíme se na jiných světech!

The West tým
 

EREWAN

Člen týmu
Ahoj,

jak to vypadá s migracemi dalších světů? Už se o tom diskutuje? Dakota, Eldorado a Indiana, příští rok snad i Jericho?

Předem díky za odpověď :)
 
Ahoj,

mňa by zaujímalo či sa support venuje téme migrovania aj na tie "hnusné, nezarábajúce" neprémiové svety! Aké je stanovisko centrály keď tieto požiadavky boli zapracované do správy? A keď si "centrála" (inač to je vtipný názov keď sa hre venuje toľko ľudí čo mám prstov na ruke) stále stojí za svojím nelogickými , hru ničiacimi rozhodnutiami, čo sa pre to ide spraviť?

Ďakujem za odpoveď
 
Naposledy upraveno:

Mikosansobi

Člen týmu
Ahoj,

jak to vypadá s migracemi dalších světů? Už se o tom diskutuje? Dakota, Eldorado a Indiana, příští rok snad i Jericho?

Předem díky za odpověď :)


Zatím jsem dnes obdržela informaci o migraci ze světa Dakota (CZ13). Migrace by se měla otevřít v lednu 2022. Až budu mít více informací, oznámím to v příslušné sekci.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Ahoj,

mňa by zaujímalo či sa support venuje téme migrovania aj na tie "hnusné, nezarábajúce" neprémiové svety! Aké je stanovisko centrály keď tieto požiadavky boli zapracované do správy? A keď si "centrála" (inač to je vtipný názov keď sa hre venuje toľko ľudí čo mám prstov na ruke) stále stojí za svojím nelogickými , hru ničiacimi rozhodnutiami, čo sa pre to ide spraviť?

Ďakujem za odpoveď

O migraci nerozhoduji ani já, ani můj tým. Přesun na neprémiový svět byl výjimečný a nemyslím, že se bude opakovat. Maximálně mohou sloučit S1 a S9. Mohu se na to zeptat.
 
O migraci nerozhoduji ani já, ani můj tým. Přesun na neprémiový svět byl výjimečný a nemyslím, že se bude opakovat. Maximálně mohou sloučit S1 a S9. Mohu se na to zeptat.
Ťažko sa mi hľadajú slová...Ja sa pýtam či sa na probléme pracuje, či na to stačíte sami alebo je potrebná hráčska iniciatíva, zatiaľ čo sa vy tvárite ako keby ste o ňom prvý krát počuli.
"Mohu se na to zeptat" - Hurá? Píšem o tom len 2 roky , pravidelne žiadam o pridanie tejto témy do reportu!
"O migraci nerozhoduji ani já, ani můj tým" - No to dobre vieme, o čom rozhodujete je čo napíšete do reportu a akú dôležitosť tejto téme priradíte!
"Sloučit s1 a s9" - Kedy v roku 2030? Kedy, keď jeden zo svetov bude úplne neaktívny? (Inač super vtip, minimálne 200 hráčov ste na Svete9 výborne pobavili!!!)

Nehnevajte sa na mňa, vaša odpoveď mi príde ako od supportu bez pochopenia hry, ktorému vôbec nezáleží na hre ako keby ju vôbec nehral. AHÁ, VLASTNE....

Ďakujem za odpoveď
Máte na viac :-)
 

EREWAN

Člen týmu
A co takhle něco jako migrace starších slovenských světů na české? Dalo by se to probrat? Tady bude překrytí účtů téměř minimální, reálně by mohla větší část opravdu odmigrovat. Zkusíte alespoň oslovit Inno a slovenskou mutaci s touto variantou? SK Delaware na CZ Arizonu?
 
Bylo by fér dát možnost sloučit inventáře jelikož těmahle migracema přichazím o itemy, které nelze přesouvat.
Jako že bys chtěl osmery Vánoční sáňky? Jako sorry, ale lpět na itemech z jedné postavy, která má zaniknout, když se nemá kam vrtnout, je dost směšný. Nebudete za chvíli chtít přesouvat i schopnosti, zkušenosti a pak i třeba dolary z městský kasy, protože o ně těmahle migracema přicházíte?

K migraci: nevím, jestli se něco změnilo, ale pamatuju si, že směr migrace z Buffala a Colorada na Arizonu bylo rozhodnutí hlavní administrátorky, protože na Arizoně si držela tu svoji jednu postavičku a pár hráčů tam znala.
Když byly pak přidány s1 a s9 jako cílové světy pro colorado a georgiu, vytvořil se precedens, že je to možné a žádný fatální problém to nezpůsobilo. Pokud to teď z nějakého důvodu nejde, bylo by fér napsat, proč tomu tak je. Ale upozorňuji, že by to mělo být skutečně přímo od těch, kteří o tom rozhodují a nikoliv kohokoliv z CZ týmu.
Nějaké dohady neznamenají, že to není možné a nemá smysl za to lobovat, protože migrace na Indianu je fakt k smíchu, když je ten svět sám na hraně spuštění migrace.
 
Naposledy upraveno:
Bylo by fér dát možnost sloučit inventáře jelikož těmahle migracema přichazím o itemy, které nelze přesouvat.

Souhlasím ale jen s tím, že by se daly přesouvat například prémiové itemy, které si člověk koupil a na druhém světě je třeba nemá. Nechci přijít o něco, co jsem si zakoupil a vyšší mocí o ně mám přijít?

Jak už říkal HIV, opravdu by mi byly k ničemu dva zlaté kolty apod.
 
Priatelia,
zamyslite sa!

Vidím ako väčšina z vás vníma migráciu ako stav kedy sa rušia účty, na nich získané veci , úspechy... Každý , kto začína hrať nové veci musí predsa vidieť ako končia. Viem ,je to nefér a práve preto by vás mala zaujímať migrácia na všetky svety - nie len na vybrané!!!!

Povedzme ,že hráte Arizonu , Indianu , Jericho (tam vás už donútili migrovať) a máte hlavný účet na Datoke
Kam pôjdete z Dakoty? No chcete ísť na aktívne svety (ja budem rád ak na s9). A nechcete rušiť ďalšie účty na spomenutých svetoch

Svet9 bol cieľový svet raz a myslím si ,že migrácia mala úspech. Z nejakého dôvodu migráciu na neprémiové svety už nechcú povoliť. A čo už je dôležitejšia úloha supportu než to aby zabezpečil hráčom vhodné prostredie pre hru. Už 2 roky na to poukazujem ,že migrácia je nastavená nezmyselne a nakoniec zistíme ,že sa na tom vôbec nepracuje!

Neviem si predstaviť čo vôbec píšete do tých reportov, keby som mal tipovať tak Calebove nezmysli to vám bude podobné ale riešiť migráciu , ktorá má vplyv na všetkých hráčov a na celkovú aktivitu hry tak to nie...


Keď vám to je jedno a riešite zlaté kolty a pixely tak to aj supportu bude jedno . Sa potom necudujte ,že táto hra stoji za *****
 
Jako že bys chtěl osmery Vánoční sáňky? Jako sorry, ale lpět na itemech z jedné postavy, která má zaniknout, když se nemá kam vrtnout, je dost směšný. Nebudete za chvíli chtít přesouvat i schopnosti, zkušenosti a pak i třeba dolary z městský kasy, protože o ně těmahle migracema přicházíte?

K migraci: nevím, jestli se něco změnilo, ale pamatuju si, že směr migrace z Buffala a Colorada na Arizonu bylo rozhodnutí hlavní administrátorky, protože na Arizoně si držela tu svoji jednu postavičku a pár hráčů tam znala.
Když byly pak přidány s1 a s9 jako cílové světy pro colorado a georgiu, vytvořil se precedens, že je to možné a žádný fatální problém to nezpůsobilo. Pokud to teď z nějakého důvodu nejde, bylo by fér napsat, proč tomu tak je. Ale upozorňuji, že by to mělo být skutečně přímo od těch, kteří o tom rozhodují a nikoliv kohokoliv z CZ týmu.
Nějaké dohady neznamenají, že to není možné a nemá smysl za to lobovat, protože migrace na Indianu je fakt k smíchu, když je ten svět sám na hraně spuštění migrace.

NE, myslím třeba vylepšeného důstojníka unie a převážně věci, které dražit nejdou.
 
Tak potom nazývejme věci pravými jmény - sloučení inventáře je něco o dost jiného než přesun několika málo vybraných položek, zvlášť když byly pořízené za nugety. To je věc, na kterou také dlouhodobě upozorňuji, že by to měl support řešit.
 
Já si osobně myslím, že celý koncept migrací je prostě špatně nastaven a to od začátku. Nechápu proč by staré postavy měli migrovat na nové servery, aby tam zase mohli několik let hnít do nové migrace. Třeba pro mě jako hráče světa Jericha je nepříjemný, když tam příjde postava co má 110M XP. Vím, že mají někteří hráči hodně postav, ale tohle není udržitelný, když každý bude mít postavu na každém světě. Jako taky by byla možnost přepnout všechny světy do prémiového nastavení, aby se mohlo migrovat i na světy jako je S1 a S9, ale nejsem si jist co by to udělalo s originálníma postavama tím myslím schopky a atributy a další věci. Pokud jde o sloučení S1 a S9, tak to už mělo proběhnout před X lety, protože dost hráčů má na těchto světěch dost staré postavy a prostě je to teď nesmyslný a hodně pozdě.

Zkusíte alespoň oslovit Inno a slovenskou mutaci s touto variantou? SK Delaware na CZ Arizonu?
Konverzace na tohle téma probíhala a pokud to INNO povolí je dost reálná šance, že by se to mohlo stát i na vyšší úrovni, ale nic nezaručuju ani nepotvrzuju.

Nějaké dohady neznamenají, že to není možné a nemá smysl za to lobovat, protože migrace na Indianu je fakt k smíchu, když je ten svět sám na hraně spuštění migrace.
Přesně tak nevidím ani jeden důvod migrovat ze starých světů na staré a mrtvější servery, protože akorát se oddaluje migrace.

Ale upozorňuji, že by to mělo být skutečně přímo od těch, kteří o tom rozhodují a nikoliv kohokoliv z CZ týmu.
Taky doufám, že se ozvou, protože by mě to zajímalo jak to chtějí vyřešit.

A ohledně přesouvání věcí ze světa na svět. Nevidím ani jeden důvod proč by to mělo být zakázané, pokud se tomu dají pořádné a transparentní pravidla. A to by mohlo platit i ohledně rozkladů.
 

EREWAN

Člen týmu
Možná by ostatní členové mohli dát Legatovi jejich přístupové údaje na fórum, aby mohl odpovídat i za ně, a bylo to proporciálně trochu naředěné :D
 
Chcete spájať sk svety s cz svetmi :D Po tom čo sme zažili na cz svetoch tak by mi bolo proti srsti ísť niekde kde je suport taký aký je :D. Nehovorím že by sa to nedalo ale ked vidím že už 2 roky čakáte na migrácie, tak sk/cz svet by ste mohli čakať za 10 rokov :)
 

Mikosansobi

Člen týmu
Milí hráči,

právě jsme uzavřeli svět FLORIDA. Pokud jste nestihli přesunout vaši postavu, prosím, kontaktujte herní podporu prostřednictvím ticket systému.

Děkujeme.
 
Nahoru