• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Uzavření světa Colorado

Symphie

Člen týmu
Nazdárek kovbojové a kovbojky,

už je to více než 9 let, kdy jsme dne 3.11.2011 otevřeli svět Colorado. Během této doby zažil svět mnoho vzrušení a zábavy. Bohužel se nyní tento svět přiblížil ke klíčovému okamžiku, kdy bude uzavřen. Colorado (CZ12) uzavře své brány během dne 26.08.2021, poté již nebude možné se přihlásit.

Abyste neztratili svou postavu, žádáme vás o migraci vaší postavy do jiného aktivního světa. Aktuálně můžete svoji postavu přenést do následujících světů:
  • Svět 1
  • Arizona

Další informace o tom, jak migrace funguje, najdete na naše webové stránce Nápověda - Migrace, nebo se můžete obrátit na nás.

Uvidíme se na jiných světech!
The West tým
 

Mikosansobi

Člen týmu
Milí hráči,

do migračního pásma jsme přidali dva další světy.
Migrovat nyní můžete na tyto světy:
  • Svět 1
  • Arizona
  • Dakota
  • Eldorádo
The West tým
 

Oximus

Člen týmu
Aha, takže chápu dobře, že prvotní oznámení hovoří o slavném finálním uzavření Colorada po čtyřech letech (tj. 26. 8. 2021), což už tak, je dost směšné a v pátek (tj. 30. 8. 2021) @Mikosansobi oznámí další nové migrační pásma? Mám tomu tedy rozumět tak, že Colorado je stále aktivní? Mám tomu rozumět tak, že po celou dobu si tady děláte z hráčů jenom srandu?

PS: Když jsme my, hráči, prosili o migrace ještě v době, kdy to mělo nějaký význam, tak nás team ignoroval a nikdo s tím nic nedělal. Teď, když je na Arizoně (jeden z nejaktivnějších světů) 654 hráčů, na salóně je tam v chatu v průběhu dne maximálně 70 lidí, bitva je tam pomalu 3x za měsíc a mohl bych pokračovat, tak začínáte spouštět migrace? Jak že se tomu říká? Pozdě bycha honiti. Jsem tady přes deset let, West jsem považoval za jednu z nejpropracovanějších a nejlepších online her, ale to už je dávno pryč. Takový konec si ta hra nezasloužila...
 
Naposledy upraveno:

Symphie

Člen týmu
Colorado je před uzavřením. Poslední dvě migrační pásma byly přidány proto, protože povětšina hráčů má účty na prvních 3 starších světech. Hráči si tím pádem mohou zrušit neaktivní postavu na světe Dakota a Eldorádo a přenést si vše, co chtějí. Oznámení konce a uzavření Colorada na konci měsíce platí.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Vážení hráči,

Svět Colorado bude definitivně smazán ze systému po 10.10.2021. Stále jsou tam účty, které mají vysoký lvl. Pokud chcete svou postavu přenést na jiný svět, prosím kontaktujte mě prostřednictvím ticket systému. Děkuji.

Miko
 
Nahoru