• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Uzykm

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16557
  • Vytvořeno

DeletedUser17046

Guest
Mě taky ne :) Proto jsem tak několikrát už skončil a z nudy zase začal :D Ale teď už vážně jen Eldorádo! :)
 

DeletedUser17899

Guest
pokud se vůbec někdy dočkáme :D...já jak blbec každý den kontroluju topic informace o světech a už mi to připadá celá věčnost od doby, kdy byla první informace že brzy bude spušten :D
 

DeletedUser17046

Guest
Tak tak, taky čekám dnem i nocí s natěšeností :D :) Ale tak snad, prej do konce listopadu bude :)
 

DeletedUser16557

Guest
Určitě se to spustí do další akce,kde budou zase nový sady -_-
 

DeletedUser17899

Guest
těžko říct...mohli to taky spustit už před halloweenem, abysme tam měli klobouk čarodějnice :)

taky by mě zajímalo jestli bude nějakej bonus pro ty co se zaregistrujou první den po spuštění, už mě to každodenní sledování přestává bavit :D
 

DeletedUser16557

Guest
Klobouk čarodějnice je zdarma.
Myslel sem sady jako Doc,Cart atd.
 

DeletedUser

Guest
Tak dneska byl novej update, tak by ten svět mohli už pustit
 

DeletedUser17046

Guest
Tak super, 19.11. ... To stihneme vánoční tombolu, INNO si to udělalo pěkně, aby pěkně vydělalo :D :/ Ale já jim to vlastně neberu, když chtějí vydělat, ať vydělají, ale takhle si Ty lidi znechutí :P
 
Správně, měli by to dát až po novém roce. Tak aby hráči nebyli znechucení vánočními úkoly, kalendářem, tombolou a věcmi z ní. A navíc by byli do ledna o to více napjaptí...

Mimochodem, obchodujtete tu s něčím, či je tu volný pokec?
 

DeletedUser17046

Guest
Obchodujeme, ale až po startu :P Teď nikdo neví, co najde či levně koupí a prodá :P
 

DeletedUser16557

Guest
Koupím Full Doce,za nějakou normální cenu ;)
Dále vyměním věci z S1,S9,Ari,Buf,Col a Dakoty na Eldo
 
Nahoru