• V úterý 11.8. proběhne aktualizace na verzi 2.131. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte na každoroční události Den nezávislosti! Jste připraveni na oslavy? 4. červenec je již za dveřmi. Opět nastal čas na oslavu svobody na The West se spoustou jídla, nápojů a ohňostrojů! Od 2.července (11:00) až do 23.července (23:59) budeme s vámi oslavovat Den nezávislosti!Více informací najdete na herním fóru

VÁNOCE 2012 (soutěž o nuggety)

Vyberte nejlepší příspěvek v tomto vláknu:

• SquirelCrappings

Hlasy: 4 5,9%
  • Uzykm

Hlasy: 0 0,0%
  • Gringo 2

Hlasy: 2 2,9%
  • buuuclík

Hlasy: 3 4,4%
  • derbac

Hlasy: 4 5,9%
  • kubik

Hlasy: 13 19,1%
  • a.pce

Hlasy: 0 0,0%
  • kluge

Hlasy: 1 1,5%
  • Finchos

Hlasy: 31 45,6%
  • Krosna33

Hlasy: 10 14,7%

• Celkový počet hlasujících
    68
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
a.pce-textík

Takže jdu také zkusit štěstí. Takže zážitky z Vánoc a jejich časů? No tak dám pár rad, když jdete za čerty, nestrašte moc malé děti, když jsem šel já, to dítě se počůralo a nemohlo usnout :D Pak jeho rodiče mě to dlouho vyčítali, jelikož to jsou bohužel sousedi :D Tak svátky mám rád, ale někdy se nepoštěstí, kupříkladu dneska jsem si už podruhý v životě vypral mobil.. A tenhle jsem měl zrovna rád, pak ho hledám hledám, jdu vyndat prádlo z pračky a měl jsem ho v kapse.. :( :D Prostě každý má nějaký zážitky vždy, třeba jakože když vím, že si můžu nakoupit prémium dopředu na Vánoce, protože si ho o Vánocích koupit nebudu moc, tak si říkám, né, to bude stačit, no a druhej den je všechno fuč a dalších 14 dní se živím zbytky dluhopisů.. Je to těžkej ten West život Vám řeknu. Jinak Vánoce jsou časy, u kterého poznáte, komu na Vás záleží a i naopak. Snad jste si vzpoměli na ostatní. Takže nebudu Vám tímto zkracovat život, mějte se krásně a ať Vám zítra večer krásně chutná a máte bohatého Ježicha. :)

Zdarec a.pce

Pěkný příspěvek a.pce.
Ten Tvůj nick láká to písmeno c zaměnit za písmeno s. lol
Abych navedl i jiné hráče, jak tady soutěžit ? Dám sem třeba náš zítřejší, domácí jídelníček na Štědrý den.

Ráno ? Kafe, kouknu co je nového na Westu a pak ho vypnu. Pro mě to je relax, už čtvrté Vánoce s Vámi, Vámi hráči (ne vypínání Westu).
Děti vstanou a máme "Štolu". Děti tomu říkají "Sádra", ale mají smolíka. U nás je to tradice ještě z dob, kdy se pašovala za totality z NDR (Německo, východní). Čaj, kafe a děti si mažou domácí, pečenou Vánočkou. My, dospěláci s marmeládou a máslem. Děti ? Nutelou, u toho se kroutím jako čamrda (dětská hra).

K obědu máme bramborový salát, opečenou vinnou klobásu. Dělám si je sám už léta, nechutnají mi s krámu a pokaždé je jejich chuť jiná.
Pak malá sváča v podobě cukroví, aby jsme viděli zlaté "prasátko".

No a večeře ? Klasika. Rybí polévka s jikrami a mlíčím s vysmaženou houskou na kostičky. Úmyslně nepíšu "Krusta", pletu si to s "Kruponem" (kůže z vepře, co se musela za komunistů povinně odevzdávat, když se dělala zabíjačka.)
A druhý chod ? Národní, česká klasika. Smažený, obalovaný kapr v domácí strouhance, bramborový salát. Žádný fritovací hrnec, pěkně na plechu v troubě. A pak se dorazit vepřovým řízkem na chuť. Ne kuřecím, to má peří a odlétlo by Vám štěstí (moc to ale nefunguje). Další kafe, dětem horkou čokoládu, ovocný pohár se zmrzlinou. A pak jedu pro Tatru, aby bylo kam dávat dárky. A na závěr krásného večera s rodinou ? Chlebíčky.
Ráno ? Druhý den ? Studeného kapra a okoralé, tvrdé chlebíčky, stejně tak jako na Silvestra. Neznám lepší lahůdku.

Takže, přátelé ? Krásné svátky Vánoční, hodně zdraví, rodinné pohody a dárků. Kdo věří na Ježíška, že je nosí. Já ještě ano. :D

Zítra se koukněte pod stromeček, třeba tam bude vzkaz od Ježíška, že máte večer zapnout toto téma a možná bude pod "Wesťáckým", Vánočním stromečkem přidáno v nuggetech vítězi této soutěže.

Uvedl bych na pravou míru Krosnův KRUTON......těm opečeným houstičkám se říká KRUTONY........ :) BICHIREK.

Naposledy upraveno moderátorem:
Slušně hezky řečeno. Budeme mít jídelníček trochu podobný, akorát bez dětí, no. Ale tak časem budou, děkuju já sám za sebe za toto blahopřání a samozřejmě to stejné přeji i všem ostatním, pak se klidně pochlubte co jste pod stromečkem měli. :)
a.pse:)D)

Ahoj,nedá mi to se neozvat v souvislosti s mobilem-čert aby ho vzal. Jelikož babička šla 24 na noční(odchod z domu v 17.00.),tak jsme se rozhodli ,,navečeřet už ve 14 hod,aby ji trochu slehlo.Vnučky jsme měli domluvený až na 26,tak pěkně v klídečku. Babička si ráno ozdobila stromeček,protože já bych to tak pěkně nesvedl (ze 2/3 společnejch vánoc jsem ho zdobil já),dostal jsem důvěru k obalení kapříka(divím se ,že to prošlo) a po dobře udělaným díle jsem zalezl k PC. Babička šoupla velrybu do trouby a kochala se svojí načinčanou jolkou.Kdesi dál se vnučka rozhodla,že babičce musí zavolat a taky tak učinila.Potom už jsem slyšel volat jenom babičku,,bože já vykecávám a zapomněla jsem na troubu,,!!!.
Ale nedopadlo to uplně katastrofálně,rybička byla z jedný strany totál BLACK,ale pokud se tahle strana odpreparovala,zbytku nic nebylo,normálně se to nechalo sníst.Samozř.,že to byla ta super strana s kůží.Ale dva frťánky super hruškovice mě udobřili. Můžu jen dodat,že tohle byl první zádrhel,co se nám na vánoce stal za víc jak 30 let. V rámci jídla myšleno.
Jinak pod stromečkem(až včera) jedna užitečnější věc než druhá.
V pořadí důležitosti bych to uvedl:
2x cigarety,láhev brandy,láhev Metaxy,holandský doutníčky,origo doutník z Dominik.republiky,orig.doutník z Nicaraguy,5 knížek podle mýho gusta,fleška 16GB,smrad pod pazuchy a zbytečnosti na holení.

Máme podobného Ježíška Kluge, až na ty doutníky. :D

Tak se čiňte "Westmeni", za rok bude vyhodnocení vítěze. lol
Piště, prostě solte texty o 106.

Naposledy upraveno moderátorem:
Moje vánoce letos dost dobrý, slavíme to mimo Prahu. Hned po příjezdu zdravotní slivovička a poté na vyrovnání nohou hned druhá. Dobrý začátek. Potom nutné práce, jako je naštípání dřeva na topení, protože když sme na svátky u nás na statku, tak se prostě topí všude :D a to že toho dřeva neni potřeba zrovna málo.

Pomaloučku člověk dostává hlad, což vždy řeší chlebíčky. Prase, neprase s šunkou a i chlebíčky s kaviárem. Prase sem stejně viděl jen jednou a to byla halucinace z hladu :D

Letos sme to pojali trochu jinak, měli jsme u nás i hosta, vlastně už je to skoro člen rodiny. Takže nebyl volný ani jeden talíř :). Držíme se tradic, takže polívka (bohužel letos bez jíker), obalovanej kapřík a pro jistotu i obalovaná krůta a vepř. K tomu kopa bramborového salátu.

Potom přišla na řadu už rozdávačka dárků u který sme se letos smály až, až. Dárků bylo hodně, hlavně věci k tvoření. Malířská sada, plátna a další. Takže super. Mno pak přišel večer a nápad na to postavit teda tu pevnost, když je čas. Takže někdy v 1:00 v noci jsem se do toho pustil, do 3:30 jsem zapichoval špejle, byl to začátek boje mne a pevnosti. No a výsledek je už v sekci soutěže o pevnost.

Nejsem rozený pisálek, ale i do sekce Vánočního příběhu jsem něco dal.

A když už jsou ty soutěže, dal jsem to i sem :D

Děkuji Všem hráčům za jejich příspěvky a za to, že se zapojili do této soukromé soutěže.

Požádal jsem moderátora o uzamčení tohoto tématu a aby spustil hlasování. Já na to nemám oprávnění.
Rád předám vítězi odměnu 300 nuggetů i když jsem osobně zklamaný a otrávený, že mě moderátoři nepomohli více s propagací. Kdo hraje poctivě denně jako já, ví co sežere času a energie něco rozeslat s omezenými možnostmi a ještě jen na světech kde hrajete telegramy či po fórech.

Takže ještě jednou díky za Vaší aktivitu ve hře a zapojte se do hlasování. :)

Nemohu to najít nebo jen blbě čtu, kdy soutěž končí ?..

Jinak proč je mé jméno napsáno Kurzívou ?..

Kurzivou se zobrazuje jmeno hrace, pro ktereho jsi hlasoval - Evidentne jsi tedy hlasoval sam pro sebe.

Máš v prvním příspěvku termín zahájení, ukončení a spuštění hlasování. Anketu tu už tady máš.
Běží ještě dvě soutěže o Vánocích. Počkám, až hráči dohlasují na všech třech soutěžích. Pak to moderátoři uzavřou, vyhodnotí. A já šáhnu do peněženky pro výhru a rád ji předám.
:D

Hlasování ukončím v pátek, to jest 11.1.2013. Vyhlásím vítěze, požádám moderátora o uzamčení téma a předám rád veřejně nuggety vítězi.

Takže hlasujte, Westmeni. Můžete zamíchat ještě pořadím v anketě.
:)

Vidím, že jsme společně s klugem a a.pcem na prvních třech místech. :hoj: Ale od konce. lol Jo ještě je tam s námi :siesta: Uzykm.

Dobře Vám tak ! Vyhrajete. :D
Tak musíte lanařit telegramy ve městech a aliancích, aby Vás hráči podpořili hlasem.

SOUTĚŽ UKONČENA

Děkuji Všem hráčům za jejich soutěžní příspěvky i hráčům, kteří hlasovali.

Vítězem se stává s 31 hlasy hráč : Finchos

Převedl jsem si na svůj účet ve hře 300 nuggetů a prosím hráče Finchos, aby mi napsal do zprávy, na který svět mu mají být nuugety z mého účtu ve hře převedeny.
Převod zajistím po domluvě s moderátorem Klubunem a Darling.

Jestli máte nápad na jinou soutěž, podobného ražení jako tato ? Rád ji znovu zafinancuji ze svého. Nápady mi pište do osobní, soukromé zprávy, ne na fórum. Pak to není překvapení. :D

Prosím moderátory o uzamčení tématu.

Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.