• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

VÁNOCE 2012 (soutěž o nuggety)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

Vyberte nejlepší příspěvek v tomto vláknu:

  • SquirelCrappings

    Hlasy: 4 5,9%
  • Uzykm

    Hlasy: 0 0,0%
  • Gringo 2

    Hlasy: 2 2,9%
  • buuuclík

    Hlasy: 3 4,4%
  • derbac

    Hlasy: 4 5,9%
  • kubik

    Hlasy: 13 19,1%
  • a.pce

    Hlasy: 0 0,0%
  • kluge

    Hlasy: 1 1,5%
  • Finchos

    Hlasy: 31 45,6%
  • Krosna33

    Hlasy: 10 14,7%

  • Celkový počet hlasujících
    68
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9371

Guest
G440106.gif
G440093.gif
G440094.gif
Vánoce 2012 (soutěž)
G440061.gif
G440067.gif
G440088.gif
G440076.gif
G440106.gif


Odměna 200 nuggetů (převodem přes support vítězi soutěže ode mě). (navyšuji o 100 nuggetů, tedy na 300 nuggetů celkem vítězi soutěže)

Aby jsme se odreagovali na "Vánoční svátky" 2012 od věčného remcání na novou verzi hry, včetně šíleného hledání "zeleniny" po mapě na splnění nové řady úkolů ? Je tady pro Vás malá, soukromá soutěž Krosny33 (to číslo 33 mě ubíjí od roku 2009).

O co vlastně jde ?

Podobné téma jsem tady udělal i v loni, na Vánoce 2011. Můžete si to dohledat v archivu fóra.
Uvidíme, jak se to chytne letos, snad ta malá nuggetová motivace zvedne Váš zájem o fórum a mě to pobaví, stejně tak jako se bavím už čtvrté Vánoce ve hře, které tady s Vámi trávím.
Jiná výhra mě mě nenapadá a víc do hry investovat nebudu.

Jedná se o volný pokec o blížícím se Mikuláši (čerti, andělé ...), o s Vánočních svátcích, Silvestru a Novém roku, roku 2013.
Takže vkládejte do příspěvků své zážitky z těchto svátků a to nejen ze hry, ale i z osobního života. Povídky, příběhy, fotografie, zážitky, různé události, nápady na výzdobu, Vánoční stůl, stromek, recepty .......
Prostě volný, neomezený pokec o čemkoli s tematikou Vánoc 2012, nejen o nich, můžete i o těch uplynulých.

Pravidla soutěže

- Soutěž začíná právě teď, 3.12.2012 v tuto hodinu.
- Soutěže se může zúčastnit každý hráč i hráč moderátor

-Vítěze soutěže určí hráči fóra, formou hlasování o nejlepší (nejhezčí) příspěvek formou ankety. Ta bude spuštěna 2.1.2013

- Fantazii se meze (omezení) nekladou. Nikdo tady nebude "komentovat" (urážet, napadat a návážet se) příspěvky hráčů, jak je tady zvykem a jak se i v poslední době rozmohli různé "Vojtoviny či Kubíkoviny". Kdo mě nemá rád ze hry ? Jeho věc, soutěžit nemusí. Ale budu rád, když se taky zapojí a ukáže, že je hravý, zkušený hráč a ne jen věčný, pesimistický "rejpal" všeho. I toho že dýcháme plícemi.
Je to hra, přátelé a ne psychické hroucení se , nervování se a emociální válka na profilech hráčů z neúspěchů ve hře. A je třeba i hráče objektivně hodnotit. Ne každý je takový v reálném životě, jak hraje ve hře a naopak.

- Moderátoři, kteří nad námi bdí ve dne v noci ? Budou pak v takovém případě příspěvky mazat.

- Samozřejmě, pokec a hodnocení příspěvků je vítaný.

- V případě, že bych čirou náhodou vyhrál v hlasování já ? Bylo by nelogické si vyplatit vlastní mnou vyhlášenou odměnu, takže ji předám hráči, který se umístí na druhém místě ve vašem hlasování o vítězi soutěže.

Takže, "Westmenky, Westmeni a Westmenčata", hezkou hru i zábavu Vám přeje Krosna33

G380180.gif
G440087.gif
G380175.gif
G380173.gif
G440069.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Blíží se pomalu druhý " Advent " (druhá svíčka na adventním věnci ). Tak jak se činíte ? Já už mám za sebou " Vánoční maraton " v podobě úklidu a o víkendu bude relax. Pečení cukroví jde mimo mě ( radši ). Zítra se na nás všechny chystá "Čert a jeho parta". Dárky preventivně nakupuji přes rok, abych pak nikde nelítal jako baba na koštěti na poslední chvíli. Super je i to, že vždy najdu nějaký malý dárek při úklidu který jsem tak zdárně schoval, že jsem ho v loni pak nenašel.
Takové ty " Igelitové Vánoce " nedržím, takže si jedu příští víkend pro stromek k hajnému na Mácháč a výzdoba - pravá, voňavá lesem je hotová. Celý barák bude blikat jak stromeček. Jen na zahradu už svíčky na strom nevěším, nerad bych zase lítal po baráku kdy mě furt vypadávali jističe když o Vánocích prší ( kvalitní nákup v marketu ). Jsem rybář, ale bohužel " Diesel kapra " z Vltavy kterému když dáš knot do huby tak hoří jak petrolejka nejím. Takže klasika, kapry kupuji ve velkém. Peří a podobné nesmysly ( dnes je to moderní ) na Štědrý den nejíme. Koupení kapři, rybí polívka k nevoli celé rodiny a bramborový salát s kaprem. No a kdo hodně remcá, tak místo ryby vepřový řízek.
G440093.gif
 

DeletedUser

Guest
Nazdar lidská raso!
Vzhledem k tomu, že jsem na minulého mikuláše málem uhořel, když jsem se pokoušel uhasit hořící louku vlastním tělem, letos si vezmu aspoň rukavice s prstama, abych si nezničil pedikúru. Můj arzenál střelného prachu se prakticky každý den zvětšuje a proto na mikuláše o domácí dynamit nebude nouze. Čerti, kteří se přede mnou schovají nebo utečou aspoň 200 metrů daleko, můžou ještě doufat v to, že sem jim povede některá děcka vystrašit. Ostatní se dostanou do nebe anebo do pekla. Mikuláše a anděly nevyjímaje. Já jsem si tenhle horor musel prožít taky, když mi bylo asi 8-14 let. Teď sem jim mstím a dá se říct, že chci i ty nebožátka malé ušetřit toho nesmyslného hororuuječeného psychoutrpení. Následně jsou na řadě Vánoce. Ty byli vcelku dobré. Můj bratr si nesmyslně zkoušel oholit "cosi" mezi nohama svým novým holícím strojkem a dopadlo to tak, že musel zbytek celého večera hodně pít protože ztratil dost krve. Já osobně jsem byl spokojen protože jsem dostal od té plasmové hmoty, říkajíc si Ježíšek velkou dardu rachejtlí a všelijakých třeskavin a konečně poslední model autíčka, který mi chyběl do mé skromné téměř dvěstě kusové sbírky. Nikdo z rodiny se kostí z kapra neudávil protože všichni kapra považují za hnus. Jen mamince zaskočil kus řízku, tak jsme jí musili bušit do zad. Nevím jak se jí to povedlo, ale ten kus vydáveného řízku byl velký aspoň 5x5 cm.
O týden později přišel Silvestr. Říkal, jak se těšíme na večer (náš bratranec). Inu s mým arzenálem obsahujíc asi 8kg střelného prachu (domácí dynamity (převážně), medardy..) jsem prohlásil: "Jestli se ráno nevrátím, volejte na patologii voe". Maminka řekla ať se uklidnim a nedělám kraviny. Souhlasil jsem s ní (;)). Večer, to bylo doslova peklo. Nejdřív jsme se bavili jako normální inteligentí spoluobčané a co se stalo potom! Kdo to nechce číst, ať si zakreje voči. V krbu jsme to přehnali s palivem, prostě puknul. Total don't understanding. Římské svíce jsme pálili poněkud předčasně, ale nechtěli jsme chodit ven protože by utikalo teplo z místnosti. Tak jsme je pouštěli vevnitř (propálené trička a tepláky, brekot, bebí 3. stupně byli ještě to nejmenší). Saniktu jsme nevovali protože jsme to vyřešili tak, že jsme Silvestrovi na to plácli kus sněhu a zabalili do nějakého hadru, jestli se tomu dalo tak řikat. Čas plynul, střelnej prach ubejval a do půlnoci zbejvalo asi eště 8 hodin. *Tuhle část přeskočim*. Večer jsme byli ohžralí jak angličani a přemýšleli jsme o tom, zda by tak nalití lidé po spolknutí zapálené sirky explodovali. Bohužel se nám nepovedlo hořící sirku dostat až do žaludku, ani druhou stranou. A půlnoc odbyla. Rok 2013! (slavili jsme budoucnost minulej rok). Venku, namísto toho, aby jsme rakety stříleli o nebe, stříleli jsme je samozřejmě po sobě. Už si to moc nepamatuju ale myslim, že žádný ruce a nohy nebo jiný části těla vzduchem nelítaly. Na řadu přišel dynamit. To byli ale šlupky! Brrrrrrrzzzzzzuum, tttttrrrrrrrrrddddzzzz, bbbbbššššššdddddduhhhmmmmzzr atd. Nevim co jsme s tim všim dělali ale byl to mazec. Ráno úplně všichni měli na sobě stopy ohně, popelu, ohořelé boty, vlasy.... pane bože. Venku.... jsme to ani nepoznali. Hliněná silnice byla jedna velká ďoura, keře v rozsahu 50m čtverečních byli, ty ani už nebyli, na zdech domu byli jen stopy jako kdyby tam bouchnul dynamit či co. Kupodivu psí výkal hned na chodníku vedle domu přežil. 3 účastnící byli nezvěstní, 2 se ptali, kde vlastně jsou a ostaní si aspoň matně pamatovali, co se stalo. Dnes se tomu už jen u šálku čaje zasmějeme a říkáme si, že letos bysme mohli prubnout i napalm.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
SquirelCrappings ? Dobře jsem se pobavil. To je pomalu jak návod na III. světovou válku. Taky jsem by kdysi takový, ale nějak jsem Ti chlape z toho odrostl a vlastní dětí hlídám jako ostříž. Možná i ohlídám, ale nevsadil bych si na to. :D
 

DeletedUser

Guest
SquirelCrappings ? Dobře jsem se pobavil. To je pomalu jak návod na III. světovou válku. Taky jsem by kdysi takový, ale nějak jsem Ti chlape z toho odrostl a vlastní dětí hlídám jako ostříž. Možná i ohlídám, ale nevsadil bych si na to. :D


Díky za pochvalu. Jestli bydlíte daleko od Kolína, máte určitou šanci na klidný život :siesta:
 

DeletedUser9371

Guest
Koukám, že se Vám do příspěvků moc nechce. Takže je asi motivace malá. Uvidím, budu licitovat jako v "Mariáši". Třeba přihodím (dám flek, re už ne). :D
 

DeletedUser16557

Guest
Já se taky přidám.Sice u nás Mikuláš nebyl ale povím vám mého minulého Mikuláše.
Bylo těsne před tmou a já jsem jel s tátou na Čerty.Jelikož táta je doktor tak ho samozřejmě kámoši pozvali.Pilo se a jedlo dokud nepřišel papír!Rodiče měli napsat naše hříchy.S kámošem jsme čórkli propisku a pak se čirou náhodou zas objevila na stole.Všichni napsali hříchy svých dětí a přišla osudová chvíle.Mikuláš!Jásali ty malí prcci asi 6-7 letý.Mikuláš s motorskářskejma brejlama?Podivl jsem se.No jo,asi nemaj peníze na kostými.Kdyby si toi čet pan Kalousek tak pro něj zpráva: Děkujeme,že tak krásně vedete český money a vůbec neplýtváte penězi.Ty malí prcci odříkali svoje básničky a my s kámošem jsme se tomu strašně smáli.Čert se na nás obořil a řekl:To chci vidět vás!A taky viděl.Hned po nich jsme šli na řadu my s našima Kabátama.Dozpívali jsme,hodilo se to velmi do vánoční atmosféry.Dostali jsme nadílku.A oni mi dali jednu nahryzlou bramboru!To nemaj co jíst?Asi jim prohodim lachtana oknem!A tak to taky skončilo.

Omlouvám se za tak pošuckej příběh ale alespoň jsem se zúčastnil.
 

DeletedUser16557

Guest
To se mi jako směješ ty dřevěný stojánku na kola? :D
 

DeletedUser7239

Guest
Buffalo byl můj bratr...
... aneb staré pověsti divokého západu

img.php

To jsem já... kovboj Divoký Bill
Tak to je můj příběh...
Já s bráchou jsme Mikuláše moc neslavili, protože jsme žili v takovém zapadákově, kde ani lišky dobrou noc nedávají. :D S bráchou jsme řešili záhady kolem nás, především ty létající saně na obloze. Snažilo se nám to dostat do komína (taková velká červená koule to byla), ale my jsme v krbu vždycky pořádně zatopili a tak z toho vypadlo ještě kus paliva - černého uhlí. Kdyby jste mně chtěli někdy navštívit bydlím ve světě Arizona ve městě Tajemná usedlost. No pracují tady jako sedlářský mistr a teď sháním pořád nějaké suroviny na vánoce. :indián: Ale abych se vrátil k té mé dávné minulosti. Jednou jsme tak vyhlíželi s bráchou ty létajíci saně a co čert nechtěl. :diablo: Místo saní jsme zahlédli kus létajícího talíře. lol Jo brácha se to pokusil odbouchnout jako létajícího holuba a už letěl taky. No zůstala mi po něm akorát ta jeho pistole. No kdyby jste někde viděli mýho bráchu dejte mu vědět, že ji pořád mám. No možná už ji ani nepotřebuje... :( No já teď budu shánět zlatou pistoli (zajímalo by mně proč ta její napodobenina, která je slabší může být použita až o 10 levelů později :blush:). Oslavu Silvestra si představuji nějak takhle... :explosion: někde blízko banky. :hi: Něco teď po mně leze (je to taková málá červená kulička :beruška:). Nevíte někdo, co to je ? No nic jdu sedlat koně :kobylka: Mrcha jedna...
Teď vám ještě popřeji hodně štěstí v roce 2013 (ten čas letí, co ?) a
ARIDEVERCI AMIGOS.:P

P.S.Omlouvám se za přespříliš používáné slůvko "no". Nějak to tak vyšlo, no. lol
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Díky Všem hráčům za příspěvky v soutěži.
Je to má soukromá akce. Jen tak, pro zábavu. Cílem této soutěže je Vás motivovat malou odměnou z mé kapsy a to k aktivitě tady, na velkém fóru hry. Bez rozdílu věku hráče, funkce ve hře, správě hry, úrovně svého hráče či světa, který hrajete.
Takže, jak jsem psal (kdo čte všechny příspěvky jako já ví), zvedám odměnu o 100 nuggetů. Konečná cena vítězi (pravidla soutěže v prvním příspěvku v tomto vlákně) je zvýšena na 300 nuggetů.
Sice jsem čekal, že se připojí i moderátoři hry (INNO těžko, to žádá platby a nerado dává) a něco přihodí, anebo udělají reklamu na všech světech (já můžu jen tady či na světech kde hraji ve svém městě a alianci), ale opak je pravdou. No nic. Mě to neodradí. Trávím s Vámi denně, někdy více než i pět hodin svůj volný čas už čtvrté Vánoce. A odměnou mi je jen "banda hráčů", pokec, pohoda, klídek, relax, útěk před realitou a starostmi. A to mě stačí přátelé. To je ta pravá odměna. A herní lamy, které mě odrazují ze hry svým poškozeným egem, uráží, pomlouvají na svých profilech ve hře, kritizují příspěvky a do jiných se nezapojí ? Papouškují jen názory druhých ? No těm přeji jen krásné dny plné pohody a zdraví (kdo to potřebuje). To mě nechává v klidu a jen se bavím, jak se někdo dokáže psychicky hroutit ve svých letech ze hry.
Proč to píši ? Přispívejte, pište a nenechte se odradit ze hry nikdy a nikým.:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
V%C3%A1noce%20Starom%C3%A1k%202012.jpg
V%C3%A1noce%202012%20Starom%C3%A1k%203.jpg
Fotky z mobilu v noci, nic moc. Vždy když si vzpomenu na focení ? Digitál nemám u sebe.

Tak sem taky přidám malý příspěvek o letošních Vánocích.
Udělal jsem si čas, minulou neděli a vytáhl jsem děti k jejich nevoli s jejich vlastním (alespoň žiji v tom pocitu dodnes) "tatíčkem" (tak mi dodnes říkají, aby mě vytočili) do centra Prahy. Kouknout se na Vánoční trhy přímo ve středu Staroměstského náměstí, kde jsem kdysi demonstroval s klíči proti "bolševikovi" za asistence VB a úprkem do bočních uliček historické Prahy.
Chodím tam s nimi od mala. Dnes už ale z jejich strany takový zájem není, ale dají se zlákat a to jednoduše. Na trhu je spousty dobrot. Počínaje masitými a konče sladkostmi.
Takže klasika. Hlava na hlavě, minimálně přes tisíc lidí, davy, šlapáni po nohách. Do toho vám dvacet krát srazí z obličeje brýle baťůžkáři. Nejezdím moc MHD (bus, metro, tram), ale když ano? Vadí mi to i tam. Je to projev vrcholné neslušnosti, stejně tak jako když někdo vleze do Karlínského divadla na operetu v kanadách anebo s čepicí na hlavě.
Rychlost pohybu chůzí po náměstí? Mezi jednotlivými stánky? Početným davem? Krůček po krůčku.
Samozřejmě, ještě než jsme se pustili do koštování dobrot, stihl jsem se prodrat davem na odbíjení Orloje (Staroměstská věž s částí původní radnice). Orloj je po rekonstrukci. Opravdu nádherný pohled v tmavé noci, nádherně osvětlený. Jsem kuřák, ale v životě si v davu nezapálím. Je to sprosté vůči natěsnaným lidem v mém okolí. Jenže? To jsem byl asi jediný. Takže jsem tam lámanou němčinou vynadal páru Němců, protože mi málem propálili bundu. No jo, hold je to o lidech, stejně jako tady, ve hře. Když si herní papoušci plácají lži na své profily hráčů. Jejich hra a je to jen k pobavení, protože stěžovat si na to? Zbytečná činnost a škoda elánu.
Takže, abych pokračoval? Spustila zvonkohra Orloje, projeli apoštolé (jejich sošky), smrťák (soška). Smrťák nám pokynul kosou a dokonce nebyl zase polámaný od vandalů. Pak odbil počet hodin Staroměstský zvon. Krásný, rytmický zvuk. No, a když tato nádhera, opakující se ve dne v noci každou celou hodinu skončila? Najednou do tmavé noci krásný zvuk trumpety. Živě, bez elektroniky a různých podvodů. Nádhera, lidé ztichli a zírali nahoru na věž, na věžní ochoz. Trubač v dobovém, historickém oblečení troubil teskně tóny, až šel mráz po zádech. Nádhera přátelé. Začal troubit z jižní strany věže, jejího ochozu, který byl nádherně osvětlený. Skončil, přešel na východní, pak na západní a severní část věže. Troubil prostě na všechny světové strany. Odměnou mu byl upřímný potlesk tisícovky lidí, včetně mých dětí. To jsem zíral, u dnešní mládeže to není moc zvykem.
Pak se dav rozprchl a my se šli jen tak procházet po tržnici. Šílená směsice různého zboží, které tedy přátelé nemá naprosto nic společného s Vánoci. To mě docela dorazilo. Jmenovat nebudu, to je na dlouho. Ve středu náměstí zpívali dětské sbory koledy. Až na to, že Anglicky, Italsky, Německy, dokonce Rusky. Bomba českých Vánoc, hnus. Nezazněla jedna jediná česká koleda za skoro 3 hodiny. Nebo alespoň cizí v češtině. Smutné. Stejně tak, jako mě doráží každý rok Santa Klaus. Jsme sakra Češi! A ne Angličané anebo Američané, nebo kde je všude Santa. Tohle nesnáším. Od mala co pamatuji? V Čechách máme snad Ježíška, ne? A jak Vypadá? Od toho jsou jesličky, ne? Vánoce? Symbol narození Krista, nebo tak nějak. Nejsem věřící, ale ctím pravé české Vánoce, se všemi koledami, zvyky i rituály.
Nikde není v Církvi v Čechách žádná zmínka o Santovi anebo Mrazíkovi. 50 let nebo kolik jsme lezli do *……….. * Rusákům, teď zase Američanům? To je opravdu smutné.
Takže jsem si v duchu zanadával a vrhl se s dětmi na super opečenou klobásu, po hodně dlouhé době i chutnou. Pak Langoše a šíleně dobrý bramborák. Ač nejím sladké, pecku na závěr Tvrdínky, nebo jak se tomu nadává (Tvrdelník?). Kdo neví co to je? Můžeme pokecat v tématu o potravinách, ne tady ale klikněte sem :
http://forum.the-west.cz/showthread.php?p=249612#post249612
Výborné, pečené v podstatě na dřevěném uhlí. Kluci do sebe narvali ještě horké jahody zalité v horké čokoládě a já svařené víno (vícekrát). Rum, grog a tvrdý alkohol byl zakázaný prodávat a je to jedině dobře, po aféře s otravami a smrtí s pajčovaného alkoholu. Lidé kteří to požili? Tak Ti už mají po Vánocích a tragedie v jejich rodině. Smutné. Věřím, že ty syčáky co s tím obchodovali tvrdě potrestají.

Takže vřele doporučuji vyrazit jen tak, někam na Vánoční trhy. Prostě strávit krásný večer společně se svou rodinou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
zážitek na mikuláše

Taky přidám jeden svůj zážitek z prožitého mikuláše (nejedná se o žádný vymyšlený scénář, toto se opravdu stalo)
Vždy když bylo 5. prosince, čas mikuláše, těšil jsem se na mikuláše a když byl konečně onen den, tak jsem byl štěstím bez sebe, že od něho dostanu nadílku jako každý rok předtím. Bohužel jsem byl velice zlobivé dítě, a to neustále den co den, ale přesto jsem věřil, že mikuláš to nepozná a já budu obdarován. Inu nastal čas, já dostával od něho punčochu, která byla na pohled velmi objemná, říkal jsem si, že v ní bude spousta dárků :) Bohužel vždy mi bylo řečeno, že jsem hodně zlobil, což byla naprostá pravda a já přesto tvrdil, že jenom trochu a už budu hodný. Inu dostal jsem naditou punčochu a plný naděje a zvědavosti jsem se hned díval dovnitř, v punčoše byla obrovská hromada uhlí a abych měl aspon nějakou radost tak pytlík bonbonů, nebo drobné sladkosti a to bylo vše. Doma mi všichni říkali, že když budu příští rok hodný, tak jistě dostanu mnohem více dárků.
Byl jsem docela zklamaný a ted se odehrává příběh, který nyní povím.
Bylo to už asi před cca 20-ti lety, 5. prosince a já malý capart, co na mikuláše ještě věřil, ale dodnes si to naprosto živě pamatuji jako by to bylo včera byl jsem opravdu pěkné číslo. šel jsem s kamarádem ven, pomalu se začalo stmívat, ale ještě jsem mohl být venku. Byl jsem vášnivý pyroman, měl jsem doma vždycky slušnou zásobu pyrotechniky, včetně zápalných rachejtlí, petard a podobných vymožeností. Šel jsem proto s kamarádem ven, popovídat si o mikuláši a jak se těšíme na punčochy plné uhlí. Kamarád nebyl taky zrovna svatoušek, tvořili jsme vskutku zázračné duo.
Šli jsme tak po venku a házeli menší petardy, když v tom jsme uviděli skupinku mikuláše, čertů a anděla, u ní skupinku dětí, kterým rozdával různé dárky. Dostali jsme nápad, že půjdeme blíž a tak jsme šli, přišli jsme tam, říkali že jsme moc nezlobili, a jestli pro nás nemá nějaký dárek. Bohužel jsme žádný dárek nedostali a tak jsme šli pryč. Bavili jsme se o tom, co bychom tak mohli udělat, když v tom se v mojí hlavě zrodil vskutku výborný nápad, jak mikuláši trochu osladit život. Řekl jsem, že bychom mu mohli udělat trochu zábavy a tak jsem vytáhl rachejtli a říkám kámošovi, že dáme dárek my jemu.

Inu, nejdřív se trochu zdráhal ale pak svolil, namířil jsem proto svojí rachejtli směrem k mikuláši s tím, že ho trochu postrašíme, za to že nám nechtěl dát žádný dárek. Čekal jsem že to dopadne někde u něj a nic hrozivějšího se nestane. Nebyl bych to já, kdyby moje míření nedopadlo přesně tak jak jsem v duchu chtěl a rachejtle letěla přímo na mikuláše, kterého trefila přímo do středu, jak by se řeklo, trefa do černého. Nikdo nás neviděl, stáli jsme za kopečkem, dokonale zamaskováni, jelikož jsme v lumpárnách nebyly nováčky.
Rachejtle ihned po zásahu začala hořet a jelikož mikuláš měl opravdu velké vousy a papírový obleček, které okamžitě chytli, tak jsme jen viděli jak se okamžitě začíná rozhořívat. Mikuláš nelenil, hned ze sebe začal sundávat veškeré tyto čím dál více hořící věci a my dvě děti plné naděje, v něm poznali našeho souseda, který následně začal nadávat slova, která tu ani nemůžu napsat a snažil se zjistit, kdo ho takto podpálil.

V tento osudový den, jsme tak s kamarádem jako malý caparti zjistili, že Mikuláš neexistuje a když jsem přišel domů, samozdřejmě jakoby nic a tam mi říkali, že za chvilku přijde mikuláš, jestli umím básničku abych dostal punčochu s dárky a neodnesli mě čerti do pekkla, usmál jsem se, řekl že stejně dostanu jen uhlí, kterého je ve sklepě hromada a že čerti mě odnést nemohou, protože tak moc zlobivý jsem nebyl (musel jsem se hodně držet, abych nepodlehl obrovskému nutkání říct, proto, že neexistují a jsou za ně pouze převlečení naší sousedi) :-)

tak a to je konec :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To u nás doma bude zase sranda. Na štědrej den si zase budeme s tátou vychutnávat večeři do posledního sousta a bavit se u toho tím jak ségra nedočkavě čeká na dárky:D. Jinak loni na silvestra se nám před barákem převrhla ten držák na rachejtle a letělo to někam směrem k sousedům naproti. Naštěstí se nic nestalo. A strejdoj zase pro změnu rachejtle vylítly v hospodě, na chodbě u oken. To jsme z toho měli zase srandu, když jsme to slyšeli:D. Jenom škoda, že letos nepřijedou k babičce strejda, teta a bratránek. Teta maká v obchoďáku a ty pitomci jim dali volno jenom čtyřiadvacátýho. Jinak se tam sejde skoro celá rodina (asi takhle velká :kobylka::D:hoj::indián::pianista::mexikán::) :radní::tom::zásek::angel::yah::beer::30::68: :yes: :pardon::siesta::yah:). Vono to je spíš půlka rodiny, protože některý lidi z ní jsem vůbec nepotkal. Uctivě, abych řekl pravdu, celkem se už těším. Dám si od školy oraz a nebudu se muset věnovat všelijakejm osobním problémům. Ještě že už ty Vánoce budou:D.

Všem přeji krásné a pohodové vánoční svátky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12110

Guest
Moderatori mohou prihodit odmeny jen jake jim jsou schvaleny IG a to do svych soutezi
 

DeletedUser9371

Guest
Díky za vysvětlení Nortio, já žil dodnes v pocitu, že je to ve Vaší pravomoci. :)
 

DeletedUser16495

Guest
Mikulášovský Zážitek Kubíka (97)

Upozorňuji, že je to celkem divný příběh ale jestli najdete hrubky, nebo dostanete přípomínky napište mi :hoj:


Tak, pomalu už bylo 5.12...

Při měsíci Listopad jsem se snažil conejvíc zabodovat u našich, páč jsem se bál že mě čerti odnesou.
Pomáhal jsem v domácnosti, zlepšoval si co nejvíc výsledky na škole.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak, už bylo 5.12 zrovna strašně sněžilo, tudiž nebyla škola :klubun:
Radoval jsem se, tak jsem skočil za kamarádem že si budeme hrát, původně v takovémhle ,,sněžném,, období jsme se bavili házením sněhových koulí do motorů aut, ale nedělali jsme to páč jsme se oba báli čertů, takže jsme sněhové koule házeli po sobě. Bylo už poledne a my vyděli jak se k nám blíží flotila čertů,anděl a Mikuláš. Div jsme se neušlapali jak jsme rychle běželi domů.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak, bylo 5 hodin pryč, a náležitostné chrastění řetězů mě vystrašilo a já běžel honem do ložnice za postel mámy a táty. Schoval jsem se, a poslouchal slyšel jsem:
BLLLLLLBLLL!! Táta šel bez váhání k dveřím, pootočil klíčkem a mě bylo jasno že je malér.
U postele jsem měl nachystaný kufřík s výbavou který obsahoval:
Plastové Kuličky do kuličkovky,dřevěný meč, a kuličkovou pistoli (Airsoftovka).
Čerti se rozběhli po bytě , já jsem otevřel Kufřík ale snažil jsem se co nejvíc po tichu, kuličkovku jsem vytáhl, a vlezl pod postel, naskládal jsem před sebe různé bedny a harampádí co jsem našel. Uslyšel jsem že se ke mě čert blíží, nabil jsem kuličkovku, a jak mile jsem viděl čertovy nohy s poněkud hezkými teniskami, tiše jsem se nadechl, a střelil čerta do nohy. čert uskočil, a honem mě začal hledat pod posteli, nakonec mě tam našel a vytáhl, a dal mi hodně ran metlou po zadku. Ostatní čerti mě svázali ruce řetězi, a dali mě do obrosvkého pytle. Strašně jsem se bál, a tolik řval, že by jste mě slyšeli i v ultrazvukohé místnosti. Čerti mě nakonec vyndali venku před domem, a to jsem měl už bobky v kalhotách a utíkal mámě do náruče.
To mě pak ještě táta za ten výstřel zmlátil páskem na holou :)


Tak, tohle je můj Mikuláš v sedmi letech:klubun:

PS: Jestli bych byl náhodný výherce, stačilo by mi 100 nugetts SMS :D
 

DeletedUser7239

Guest
Za "No" se omlouvat nemusíš, ale to Arrive-derci si sprav, a když už chceš používat cizí slova a termíny, tak se to nauč...

Tak to by si měli spravit i na internetu. lol Někde se píše arrive-derci, někde arrivederci a někde zase arideverci. Jde o to, co si z toho vybereš. Usuzuji, že správné jsou všechny varianty. :good:
 

DeletedUser9371

Guest
Tak přidám taky příspěvek, aby nám fórko svítilo a snad se přidají další.
Tento zážitek z Vánoc je aktuální asi dvě hodiny. Děti mají posledního Skauta, rozlučkového. Dávají si mezi sebou dárky a podobně. Jsem doma. Kluci stále otravovali, než zmizeli na Skauta, že chtějí zapálit "Františka" (kominíčka). Tak jsem ho dal do té klasické porcelánové ozdoby, co to v ní hoří a voní (mě osobně to tedy smrdí, stejně tak jako purpura na plotýnce tálu). Kluci, že ho nechtějí a že mi koupili novinku. Krabička asi s dvaceti kominíčky, hrozně malincí. Nikdy jsem to neviděl. Prý se to může dát i do popelníku. Zapálili to a zmizeli. Po chvilce jsem tam "típl" nedohořelý oharek cigarety a místo na něj, jsem řádně silou stiskl ukazovákem toho malého kominíčka. Slovník hrozný, popelník letěl do dřezu až praskl a šílený puchýř. A pak že jsou Vánoce a jejich příprava o klidu a míru. Mír nebude až se kluci vrátí. Nevím kam tu krabičku s tou novinkou zašili, poletí to do koše.
Takže klapu na klávesy jak datel , prst bolí jako *.....*
:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru