• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánočí štola

  • Zakladatel vlákna PavluškaČernáLuna
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zadala jsem si práce na celý den se štolou, ale uspali mě při duelu. A ze štoly mi zmizely všechny použití, kolik jsem měla prací ve frontě (ale ty práce jsem neudělala, protože jsem šla hned ve druhé dvouhodinovce spát). Je to normální nebo chyba?
 

DeletedUser13667

Guest
Ahoj, toto je normální. Stejně jako ti zmizí enerigie tak ti zmizí účinek předmětu.
 

DeletedUser1318

Guest
Zadala jsem si práce na celý den se štolou, ale uspali mě při duelu. A ze štoly mi zmizely všechny použití, kolik jsem měla prací ve frontě (ale ty práce jsem neudělala, protože jsem šla hned ve druhé dvouhodinovce spát). Je to normální nebo chyba?
Je to smůla, ale je to tak správně.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, toto je normální. Stejně jako ti zmizí enerigie tak ti zmizí účinek předmětu.

Aha, mně ale nezmizela ten účinek toho předmětu úplně (jako mi úplně zmizela enegrie), ale jenom za ta "použití", která jsem měla zadaná ve frontě prací. Takže bych do budoucna mohla této nepříjemnosti zamezit tak, že si nebudu dávat práci do fronty, ale odklikávat po dvouhodinovkách?
 

DeletedUser7904

Guest
Aha, mně ale nezmizela ten účinek toho předmětu úplně (jako mi úplně zmizela enegrie), ale jenom za ta "použití", která jsem měla zadaná ve frontě prací. Takže bych do budoucna mohla této nepříjemnosti zamezit tak, že si nebudu dávat práci do fronty, ale odklikávat po dvouhodinovkách?
Presne tak ;-)
 

DeletedUser

Guest
Ale to si pak myslím, že je docela blbě vyřešené. Pokud už je bonus, které má sloužit na 10 činností, měly by se ty činnosti alespoň započít, aby se ten bonus vypotřeboval.
 

DeletedUser12400

Guest
me vadi kdyz dam praci 1 hodinu a za 45 minut me nekdo uspi v duelu tak se ani nepricte tech 45 minut ze jsem je udelal
 

DeletedUser13667

Guest
Když ho uspí nepřičte se mu nic. Leda když práci zruší tak se mu přičte 15 minut nebo 30 minut.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru