• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánoční úkoly 2010 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vánoce

Nedávno jsem si všiml že jsem zapomněl kdysi dokončit sérii questů vánoce..Tak jsem jí chtěl dokončit...Ten úkol jak mám přinést henrymu tabák atd jsem splnil a pak se mi objevil další u Marie ten jsem též splnil,ale ten úkol další závěrečný kde mám dostat u sherifa klobouk už nikde..Proč?
 

DeletedUser

Guest
To se dalo splnit pouze o Vánoce minulého roku, uvidíme, zda to Inno otevře i letos.
 

DeletedUser

Guest
Každé svátky jsou pro vás připraveny tzv. sváteční úkoly , které jsou časově omezené, proto jsi vánoční sérii již nemohl splnit, tak tomu bude i letos, ale budou nové úkoly, takže lonský již nesplníš.
 

DeletedUser

Guest
that's also a bug (to je chyba)
should be fixed (tak snad bude spravena)
Příště čti a překládej.
 

DeletedUser6989

Guest
that's also a bug (to je chyba)
should be fixed (tak snad bude spravena)
Příště čti a překládej.

Bug je to,že se dá nalézt před tím,než bude úkol zpřístupněn (navíc při práci).Dal jsem sem tuto informaci,protože mi přišlo zajímavé,že už je znám další předmět ze sváteční sady.
Mj. číst umím a překládat taky,jinak bych to nezveřejňoval.
 

DeletedUser6989

Guest
Teorie: Programátoři dali vánoční úkol (který se aktivuje ve vhodnou dobu) i s předmětem do hry ale jaksi zapoměli ,,zakázat,, předmětu aby byl nalezen při práci.
 

DeletedUser

Guest
Huntig grizzly bears. Koukni se ne? Grave robber něco s kradením...
 

DeletedUser6989

Guest
Vánoční hvězdu našli na BETĚ (jinde to NELZE).Na betě lze také najít předmět zvaný AMBUSH (já ho našel při přepravě munice a při vykrádání hrobů)
 

DeletedUser

Guest
Christmas sled

Na betě je ve sváteční soupravě "Christmas sled". Nevíte co to je?
Asi vánoční úkol, ne?
 

DeletedUser6120

Guest
Nejspíš, jinak to budou SÁŇKY (možná se tak budou i překládat překládat)...
328328sánky.jpg
 

Deleted User - 31870

Guest
Těch věcí bude více, bohužel si nepohlídali nastavení pro nalezitelnost produktů a unikly jim do oběhu. Dávám zámeček, ať máte na Vánoce taky nějaký překvapení :)
 

DeletedUser9615

Guest
Mám dotaz, co šála a rudolf? Dají se najít při vykopávání hrobů a lovení grizlyho. Jsou tyto předměty nějak časově omezené? dají se najít jen v určité dny? nebo třeba končí na vánoce a podobně?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru