• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánoční úkoly 2010 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser211

Guest
Žádná šála ani Rudolf tady nebude, motají se sem informace z beta serveru, které sem nepatří. To co se tam testuje je jedna věc, to co je realita v updatu může být úplně něco jiného.
Podobných dotazů už je tu tolik, že je tu značně nepřehledno.

Na jiném místě fagott napsal:
Úlohy na Vianočné sane a vrecko s guľôčkami prídu v update 1.30 (takže zatiaľ je diskusia zbytočná)
Ps: Získate ich keď kalendár odovzdáte Márii


Ta informace je jasná, já bych se chtěl zeptat na jinou věc. Spekuluje se tu o tom, že update bude až příští rok někdy v lednu. V tom případě panuje obava, že se nám nepodaří stihnout limit a splnit úkoly, a budeme muset čekat další rok na vánoce příští.
Chci se zeptat, jestli je technicky možné nastavit podmínky ke splnění úkolu tak, abychom je splnili ještě teď.
Že to nemohou udělat ani moderátoři ani náš support je evidentní.
Že bychom všichni sáňky chtěli je také jasné bez další diskuse.
Já se jen ptám, jestli by to šlo, v případě, že se Inno rozhodne nám to takto umožnit.

Jinak na německých servrech je to po updatu takto
(jestli si někdo nechce po vánocích nechat pokazit vánoční překvapení, ať to neotvírá):
[SPOIL]
sáňky za kalendář:
http://img408.imageshack.us/img408/5914/31817335.jpg
pytlík za tři kuličky + kalendář:
[URL="http://img560.imageshack.us/f/77123124.jpg/"]http://img560.imageshack.us/f/77123124.jpg/[/URL]
pometlo za kalendář + 13 kousků uhlí
http://img80.imageshack.us/img80/3604/55867222.jpg
[/SPOIL]
Dnes už je to ale myslím jedno...


tat s tou šálou se mýliš na S1 som ju nasiel.
 

DeletedUser

Guest
Ano, mohl jsi ji najít - to byl bug (tj. chyba), který je už opravený.

Ikdyž, já myslím, že po updatu se k šále nějak půjde dopracovat, nebo minimálně příští Vánoce - to je jen má domněnka. Poněvadž nemylím, že by se soudruzi z NDR dělali s šálou a pak ji hodili do koše..

Lidi, než plácnete to, co Vás napadne, najděte si o tom něco, bylo to i tady na foru psané milionkrát.
 

DeletedUser1318

Guest
tat s tou šálou se mýliš na S1 som ju nasiel.
Našel, nenašel, tady bylo řečeno, že se jedná o chybu.
Pokud jsi ji najít neměl, existuje v pravidlech toto:

§6) Chyba v programu
Každý hráč je povinen okamžitě nahlásit chyby ve hře supportu. Jedná se zpravidla o nestandardní chování hry oproti předchozímu stavu. Úmyslné využívání chyb k získání výhod povede k vyloučení ze hry nebo k jiným trestům.

Chápu, že při výskytu tajných úkolů není snadné posoudit, jestli mám štěstí nebo jsem narazil na chybu.
Pokud je ovšem jasné, že to byl bug, měl by to někdo zodpovědný napravit.
A že se sem motají blbosti z bety je evidentní na želvě, meči tisíce pravd a podobných záležitostech. Kdo sem chodí pravidelně, ví o čem mluvím. Jakmile tu někdo o tom něco řekne, hned je tu padesát dotazů, kde to vzít.
 

DeletedUser

Guest
Jojo tat jenom závidí kdyby našel sám skákal by radostí a schovával by :hoj:...A i tak, oldy není sám kdo ji našel a chtěl bych vidět kolik lidí to nahlásilo. :radní:
 

DeletedUser1318

Guest
Jojo tat jenom závidí kdyby našel sám skákal by radostí a schovával by :hoj:...A i tak, oldy není sám kdo ji našel a chtěl bych vidět kolik lidí to nahlásilo. :radní:
Jasně, tys na to přesně kápnul.
Mně vůbec nešlo o to, jestli je to bug a jestli někdo řeší, jeho následky.
Já ani netuším, jestli to dává nějakou extra výhodu, kterou bych měl závidět.
Já tady jen papouškuji jakousi informaci, že to byl bug.
Možná je to tedy jinak, možná do hry patří a je to OK a mně nezbývá než se omluvit.
Bohužel se stává, že se tu nějaká dezinformace objeví, a nějak se zapomene poopravit.
Mně jen přišlo logické, že co se objeví omylem, by mělo zase zmizet. Ale jestli to takhle nefunguje, pak je vše v nejlepším pořádku :::))::
 
Jasně, tys na to přesně kápnul.
Mně vůbec nešlo o to, jestli je to bug a jestli někdo řeší, jeho následky.
Já ani netuším, jestli to dává nějakou extra výhodu, kterou bych měl závidět.
Já tady jen papouškuji jakousi informaci, že to byl bug.
Možná je to tedy jinak, možná do hry patří a je to OK a mně nezbývá než se omluvit.
Bohužel se stává, že se tu nějaká dezinformace objeví, a nějak se zapomene poopravit.
Mně jen přišlo logické, že co se objeví omylem, by mělo zase zmizet. Ale jestli to takhle nefunguje, pak je vše v nejlepším pořádku :::))::

Šetři síly, je zbytečně se bránit něčemu co si neprovedl. To jiní by se měli pozastavit nad tím jací jsou kverulanti, v případech kdy to není na místě. Pokud by se´s měl vyjádřit vůči ostatním, na něčí nesmyslné nářky, klávesnice by ti nestačila. Nač se omlouvat, mezi takovým hromadným kumulem spamu, poťouchlostí a dohadů...?!
 

DeletedUser

Guest
Prostě má tat pravdu, a nějaké nářky typu, už vidím kdo by to nahlásil, nejsou na místě.

Petříčka si tolik neberte, štourá všude, všechno viděl, všechno ... :-)
 

DeletedUser1318

Guest
Tady byla kdysi debata o tom, jestli povolit debaty o tajných úkolech.
O tajných úkolech, které jsou známé, víme snad už všechno.
Dnes nastává podivná situace, kdy o obyčejných blbostech, šálách, sáňkách a losech, napodobeninách zlatých zbraní, puškách na slony a obyčejných úkolech víme houby.

Ta hloupá šála, je pro mne jen vrcholek ledovce nepochopitelných záležitostí, nad kterými tady kroutím hlavou.
 

DeletedUser6989

Guest
Jojo tat jenom závidí kdyby našel sám skákal by radostí a schovával by :hoj:...A i tak, oldy není sám kdo ji našel a chtěl bych vidět kolik lidí to nahlásilo. :radní:

Si piš,že jsem to nahlásil.Na tržiště za 20 000$.Navíc,jak mám poznat že to je bug,když v listopadu najdu šálu ? :::))::
 

DeletedUser1318

Guest
Si piš,že jsem to nahlásil.Na tržiště za 20 000$.Navíc,jak mám poznat že to je bug,když v listopadu najdu šálu ? :::))::

Jedná se zpravidla o nestandardní chování hry oproti předchozímu stavu.

Je výskyt věcí, které nejsou zavedeny do hry "nestandartní chování" ? Pokud se jedná o bug, tak bych skoro řekl, že ano.

Úmyslné využívání chyb k získání výhod

Pokud tu je napsáno, že se jedná o bug, tak je to dál jak?
Já se jenom ptám na výklad pravidel a řešení chyby... tedy pokud to chyba je...
 

DeletedUser

Guest
Prostě má tat pravdu, a nějaké nářky typu, už vidím kdo by to nahlásil, nejsou na místě.

Petříčka si tolik neberte, štourá všude, všechno viděl, všechno ... :-)

Jojo GIBT má osobní zkušenost viď :) :hoj: a našlo to až moc lidí takže bych stejně nevěděl že je to bug tím pádem by mi to bylo jedno maximálně bych byl rád že mi bude teploučko ve studených zimních dnech :angel::hoj:
 

DeletedUser

Guest
Tak jsme se konečně dočkali updatu, vánoční sáŇky se krásně vyjímají v inventáři a nová grafika taky není vůbec špatná. DĚKUJEME! :hoj:
 

DeletedUser

Guest
mam dotaz kdyz jsem u ukolu kde bylo mozne ziskat shnila vejce ukol nedokoncil ale zacal jsem ho bude mozne ho letos jeste dokoncit?nebo to je uz stracene?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru